HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108623 Hitova
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #75 : 19. Siječanj, 2017., 14:31 »
Da, 2800 kao što sam i očekivao malo skupljea nego vani ali to je nažalost normalno kod nas
https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-nintendo-switch-neon-crveniplavi-joy-con/78437

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #76 : 19. Siječanj, 2017., 14:32 »
Paprena je cijena

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #77 : 19. Siječanj, 2017., 16:39 »
Uh, cca 380 eura. Dobar je to skok s početnih 300 što se samo po sebi činilo puno.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #78 : 19. Siječanj, 2017., 17:02 »


Ako ništa,  barem gamestopu switch vrijedi 20 eura više nego rabljeni ps4 ili xone

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #79 : 19. Siječanj, 2017., 19:46 »
Da, 2800 kao što sam i očekivao malo skupljea nego vani ali to je nažalost normalno kod nas
https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-nintendo-switch-neon-crveniplavi-joy-con/78437

Hvala na postu, trazio sam preorder negdje, napokon i napravio :)

Za sve bisere koji napadaju ljude zato sto im se svidja switch: meni ovo vec sad izgleda puno bolje od playstationa 4. Imam ps4 od launcha konzole i u ove malo vise od 3 godine sto je konzola izisla jedino sto mi je bilo ok od igara su binding of isaac, diablo 3 i uncharted 4, od toga prve dvije mogu igrat na pcu a uncharted je naslov kojeg jedanput zavrsis i to je to, dobra prica no gameplay dosadan. Infamous je los, bloodborne nije moj stih ( ne volim souls igre) a order je tolko kratak da je kao glorificirani demo.
Kada se nekad nabavljalo playstation, to je bilo zbog ekskluziva, tekken, resident evil, final fantasy, crash, no danas sony toga vise nema, sve  otislo u multiplatforme.

Nije da napadam toliko playstation, tko nema dobar pc i ps4 mu je jedini nacin za igru ps4 je fenomenalan, ogromna kolicina igara, dostupan, playstation store je super, svako malo veliki popusti i ne volim ponudu igara na plusu, no nekad se zna zalomit i nesto ok tak da se isplati.

Meni osobno je problem sto ja na svu srecu imam dobar pc, tako da za mene za ps4 otpadaju sve multiplatforme koje mogu dobit na pc-u i ono sto ostane je za mene slabo i nezanimljivo, tako da me privlaci switch sa svojim ekskluzivama kojih vec ima u ovom sto su najavili vise must have igara nego ps4 u 3 godine (zelda, mario, fire emblem, disgaea, persona, dragon quest 11 itd) i za mene je ps4 pro bio deal breaker jer nova konzola nakon 3 godine sto je jaca od originalnog ps4 vise nego sto je ps4 bio jaci od  ps3 je uvreda za sve koji su uzeli ps4 na launchu.

Takodjer po svemu sudeci switch je negde po snazi kao malo slabiji xbox one sto je po meni ok, taman dovoljno da moze dobit neke portove igara koje ce izlazit na njemu plus more nintendovih ekskluziva.

Ako se netko slucajno uvrijedio zbog mog stava o playstationu 4, ispricavam se, no to je moje glediste kako ja vidim konzole danas kao stariji gamer, ali nekako se stvorilo ozracje da treba odmah napadat ljude kojima se svidja switch zato sto je to sad u trendu, tak da sam da svima kojima se svidja switch, niste jedini, ima vas jos hrpa :)



 

''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #80 : 20. Siječanj, 2017., 02:05 »
Nadam se da nece bit pre skup, no u krajnjem slucaju sam ga kupis iz Amerike il bilo gdje, jer nema region lockanja.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #81 : 20. Siječanj, 2017., 06:58 »
Nadam se da nece bit pre skup, no u krajnjem slucaju sam ga kupis iz Amerike il bilo gdje, jer nema region lockanja.


Da, pa ti samo naplate porez + carinu + nemaš garanciju u HR i ako se nešto dogodi šalji nazad i budi mjesec dana bez konzole (u najaboljem slučaju)...

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #82 : 20. Siječanj, 2017., 14:43 »
Nije to “samo“ 2800kn, uz to još moraš kupiti barem jednu igru, a siguran sam da neće biti ispod 500 kn, i eto dolazimo do brojke od 3.300-3.500kn za početak, ali jedina prava igra za izlazak je Zelda. Tako da ćeš se do druge igre načekati, osim ako ne želiš dati 100+ kn ( pokemon yellow za 3ds košta oko 10$, a igra je stara 19 godina ) za igre koje si već 100x igrao na mobitelu ili negdje preko emulatora. Meni je ovo komična situacija.
A i jedan je kolega napisao da PS4 ima tek nekoliko igara koje je on odigrao, sada će ukupno kroz ovu cijelu godinu ( a možda i sljedeću ) imati toliko igara, a ako i izađe koja više igra, borba sa fps-om slijedi. Ja nemam ništa protiv Nintenda, i sam imam njihove stvarčice, ali ovo je prekomično. Switch će se prodavati, to je sigurno, ali ja mislim da će tek uslijediti razočaranja kada dođu prve recenzije i korisnička iskustva. Ne pamitm kada je neka konzola ovako jalovo i uz toliko negativnosti izlazila na tržište. A gdje ima dima ima i vatre.
Ja i dalje stojim pri tome da će se ovo isplatiti kupiti za božić u paketu sa 2-3 igre za 2800kn i to tek nakon što se vidi hoće li i kakve će igre izaći do tada i koliko će biti igrive ( ako Nintendove ekskluzive imaju problem sa fps-om, što će biti s drugim? ).
 

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #83 : 20. Siječanj, 2017., 15:19 »
Pa ovisi što te zanima. Recimo meni su zanimljivi zelda,mario kart, arms, snipperclips tako da do 4 mjeseca već imam dosta igara za odigrat. Opet tvrdiš i dalje glupost s fps-om, koja je to ninetendova igra osim zelda ima problema s fpsom(u 40 min igranja DF je primjetion 2 put drop frameratea)?
Switch ima problema za sad, u prvom redu cijena(po meni su trebali pokušat spusti za 50 eura() kao i nedostatak za sad 3rd party igara.

Switch nema smisla uzeti ako ga planiraš koristit radi igranja 3rd party naslova ili ako želiš najkvaliteniju grafiku tih igara, za to postoje jeftinije i grafički moćnije konzole.
A i to što se tiče cijene je upitno, wiiu također nije imao nikakav pricecut otkad je izašao osim što su ga pakiral s dodatnom igrom.
Za sad se switch isplati uzimat ako si ljubitelj prijenosnih konzola ili ako voliš nintendove naslove, nadajmo se da će u sljedećim mjesecima ipak najavit veću 3rd party paletu igara.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #84 : 20. Siječanj, 2017., 17:19 »
Ja ga mozda uzmem za godinu dana kad bude nesto jeftiniji, cisto da mogu igrat Skyrim na njemu i Pokemone kad izadu.

Trebali su jednostavno napravit neku jaku konzolu na kojoj se mogu vrtjet sve igre kao i na PS4 i XOne, da igramo Mario Kart, Zeldu, Splatoon itd. sa full detaljima i da izgleda predivno i imali bi pun pogodak. Takoder bi ostala ekipa koja nisu fanovi kupili istu ako odlicno vrti BF1 i slicne naslove, a i PS4 bi imao neku konkurenciju. Mogli su ostavit 3DS kao no.1 handheld konzolu koju bi svi i dalje kupovali, eventualno napravit neki jaci model i to je to.

Sta ce mi ovaj Switch kad ga spojis na TV od 100cm, a ono 720p rezolucija, sta je za danasnje standarde premalo, dobro to izgleda na Switchu, al na televiziji je uzas.

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #85 : 31. Siječanj, 2017., 20:14 »
Svijet Medija je objavio ponudu; 2800 kuna za Gray ili Neon.  :kava:

*

aqwsed

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #86 : 01. Veljača, 2017., 09:28 »
evo ljudi nđoh u sloveniji za 330e, malo jeftinije nego kod nas. pa ko voli. ja sam iskreno jako uzbuđen za switch, msm da je dobra ideja, zadnju konzolu sam kupio ps2, inace pc master race, ali switch mi djeluje genijalno

http://playgame.si/%20Nintendo-Switch-Neon-Console-24-mesecna-garancija
get_smart

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #87 : 02. Veljača, 2017., 09:51 »
Cijena online pretplate bi trebala biti izmedu 20-30 eura godisnje.  Najavili su mjesečnu cijenu za japan(2000-3000 yena) tako da je oko 25eura očekivana godišnja pretplata u europi (odnosno 2-3 eura po mjesecu)

*

Marac Marko

  • n00b
  • 3
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #88 : 11. Veljača, 2017., 10:41 »
"Sta ce mi ovaj Switch kad ga spojis na TV od 100cm, a ono 720p rezolucija, sta je za danasnje standarde premalo, dobro to izgleda na Switchu, al na televiziji je uzas"


O cemu ti pricas? Graphics   
Up to 1080p (1920 x 1080) while docked,
Up to 720p while undocked
Mario Kart 8 Deluxe 1080p 60fps,  Fast RMX 1080p 60fps ( caki u dual screen ), Zelda navodno 900p
Zato ne siri dezinformacije ako nisi upucen  :ne: :piva:



*

afaron

  • n00b
  • 2
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #89 : 24. Veljača, 2017., 09:51 »
Još nije otvorena posebna rubrika za Switch konzolu pod Nintendo gaming?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9