HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234758 Hitova
*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1005 : 23. Svibanj, 2016., 09:39 »
Dobro jutro svima! Danas od 20h igramo World of Warcraft! Navratite po giveaway: Battle Chest sa svim ekspanzijama, uključujući Warlords of Draenor, te 30 dana game timea! Kliknite follow te sudjelujte u druženju sa zajednicom te u nagradnom izvlačenju! Idealno za one koji igraju na privatnim serverima te bi voljeli okusiti real deal! :) http://www.twitch.tv/fiumanwow

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1006 : 23. Svibanj, 2016., 17:56 »
Ljudi ajte u Cineplexx-a oni dodijeluju world of warcraft battlechest za prvih 1000 gledalaca.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1007 : 23. Svibanj, 2016., 20:52 »
Tog nema u Hrvatskoj..
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1008 : 24. Svibanj, 2016., 14:54 »
Ima,ima posjeti stranicu Cineplexx na facebooku-u.
Dodjeljuju prvim 1000 gledatelja

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1009 : 26. Svibanj, 2016., 09:40 »
Napokon je i Cinestar ubacio nagrade.

Prvih 4000  posjetitelja dobiva poklon 30 dana igre. Drago mi je da sam ja kupio 3. i 4. ulaznicu u Slavonskom Brodu.. :D
"Keep that hair short, Clem."

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1010 : 01. Lipanj, 2016., 12:10 »
Giveaway! Zahvaljujući našem dragom gledatelju Joximusu, omogućen nam je novi primjerak Battle Chesta u kojemu dobijete sve expanzije World of Warcrafta uključujući Warlords of Draenor, the 30 dana besplatnog igranja! Stoga, navratite danas od 20h, te sudjelujte u izvlačenju! Opet super prilika za one koji možda igraju na privatnim serverima a voljeli bi probati retail. :) http://www.twitch.tv/fiumanwow

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1011 : 02. Srpanj, 2016., 10:11 »
Imam pitanje,koliko bi me sad koštalo da idem igrat WOW znam da imam 1 mjesec free,ali znam da ima i ekspanzija,primjetio sam da Legion će koštati 40€ a cijenu prijašnjih ne mogu ni nać...

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1012 : 02. Srpanj, 2016., 12:16 »
Ako praviš novi račun, do 20 lvl igraš besplatno, poslje toga plaćaš starter paket, nekih 7 eura je prije bilo sad ne znam koliko je.
U njemu dobiješ sve ekspanzije osim Legion koji još nije ni izašao. A ako hoćeš Legion igrat onda moraš samo njega platiti 40 eura. I svaki mjesec nakon što ti istekne taj starter paket moraš plaćati oko 100 kn mjesec dana igre neovisno koje ekspanzije imaš.

Ali kao početnik ti možeš mjesecima igrati sve ove ekspanzije i onda će ti pasti cijena Legiona pa si i njega uzmeš.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1013 : 02. Srpanj, 2016., 12:27 »
Hvala ti puno, pa ovo čak nije ni loše,ne dođe tako skupo :D

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1014 : 02. Srpanj, 2016., 13:00 »
Ako se odlučiš igrati, igraj Alliance na realmu zvan Silvermoon a ako se odlučiš za Hordu onda igraj na realmu Draenor.

To su ti 2 realma sa najviše aktivne populacije za ta 2 saveza. Možeš igrati i na drugima ali ovdje ćeš najviše susresti ljudi, ako igraš na europskim serverima. Ta 2 realma su ti PVE što je za tebe idealno, nemoj se još upuštati u pvp i rp realme.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1015 : 06. Srpanj, 2016., 11:02 »
deck da li je ko aktivan u wow ima li kakav guild .ja sam 75 warlock horda server stormscale

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1016 : 06. Srpanj, 2016., 17:48 »
Imam pitanje,koliko bi me sad koštalo da idem igrat WOW znam da imam 1 mjesec free,ali znam da ima i ekspanzija,primjetio sam da Legion će koštati 40€ a cijenu prijašnjih ne mogu ni nać...

Blizzard već dugi niz godina ima praksu WoW izdavati u obliku "Battlechesta" + zadnja expanzija.

BattleChest je WoW (vanilla) + apsolutno sve expanzije koje su izašle osim trenutno aktivne, odnosno trenutno najavljene.  Kao što je spomenuto - možeš do lv20 igrat besplatno (iako do lv20 dođeš u par sati), nakon čega kupiš Battlechest (trenutno vrijedi do lv100) i dobiješ automatski 30 dana subscriptiona.

E sad - imaj na umu da je WoW oduvijek bio endgame MMO. Questova imaš beskonačno (doslovno) i jako velik broj su stvarno odlični chainovi sa smiješnim mehanikama i jako su zabavni. Na žalost - prvih 60-70 levela ćeš prolaziti kroz više-manje najklasičnije questove tipa odi tamo i ubij 10 nečega. Vratiš se - e sad odi vamo i ubi 5 nečeg drugoga jer se ipak radi o vanilla contentu koji je izašo prije 12 godina.

Kad dođeš do Wrath of the Litch kinga primjetit ćeš drastičnu razliku u kvaliteti svijeta oko sebe i promjenu u varijacijama questova. Svaka sljedeća expanzija iza toga (cataclysm, pandaria, draenor) donose znatno poboljšanje u vizualima (puno kompleksnije okoline sa tonom detalja i HQ texturama), a i znatno raznovrsnije questanje, puuuno odličnih mini-gameova (tipa vožnja aviona i mlataranje neprijatelja, kuglanje sa ogromnom kamenčinom dok melješ neprijatelje u Indiana Jones stilu, pa čak do pravog malog RTS questa gdje upravljaš raznim unitima u obrani svojeg brežuljka).

Ono što hoću naglasiti je da uz sve to - 90% WoW populacije ipak sjedi na cap levelu i igra heroic/mythic dungeone i raidove. Čisto da te ne iznenadi što ljudi na koje naiđeš u dungeonu jednostavno rushaju dungeon i jednostavno odu kako bi se što prije queueali za sljedeći da što prije levelaju, vjerojatno, već desetog alta  ;)

*

Tarzo302

  • n00b
  • 3
World of warcraft Legion
« Odgovori #1017 : 24. Srpanj, 2016., 17:04 »
Dali zna netko mozda gdje ce biti za kupiti World of Warcraft Legion collectors edition i kada
« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2016., 18:02 Tarzo302 »

*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1018 : 15. Kolovoz, 2016., 14:06 »
Počeo sam igrati u zadnje vrijeme, ali ono što poslužitelj je najbolje za hordi? Ja sam bio igranje puno http://www.gaminghorror.net/runescape-classic-still-playable/ ali bez hordi, lol.
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2019., 22:01 cwenda123 »

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1019 : 30. Kolovoz, 2016., 10:04 »
Zar je moguće da nitko ne igra Legion?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9