HCL.HR

The Order: 1886

  • 251 Odgovora
  • 83209 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #225 : 04. Ožujak, 2015., 15:16 »
Vidiš, zaboravio skroz na Gearse, tamo je to bilo ok. Doduše, ne znam koje si zadnje igrao, no recimo u trojci ona borba s letećim Queenom na kraju bila je nešto što nikako ne bi imao volje reprizirati.
The greatest teacher, failure is.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #226 : 04. Ožujak, 2015., 15:27 »
Igrao sam samo prvi na PC-u. Oni MALI ŠEFIĆI poput govnara kojem metci ne mogu ništa pa ga moraš natjerati da se zaleti u stup i onda ga upucati NEBESKOM ZRAKOM je isto jako dobar primjer - na (donekle) sličan način su mogle biti izvedene i borbe s vukodlacima u TO:1886.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #227 : 04. Ožujak, 2015., 15:37 »
Da, imaš pravo. Umro sam dok sam vidio u Angry Joe recenziji kako je izgledao sukob s tim vukodlacima.
The greatest teacher, failure is.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #228 : 04. Ožujak, 2015., 20:10 »
Evo jos jedan koji je u krivu :hiha: :

Zero Punctuation Review
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #229 : 06. Ožujak, 2015., 17:27 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #230 : 06. Ožujak, 2015., 18:34 »
:ave:

Šta su fanovi. :hihi:

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #231 : 06. Ožujak, 2015., 19:02 »
Već vidim ovu scenu  :chair:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #232 : 06. Ožujak, 2015., 20:01 »
(Klikni za pregled slike.)

:hihi: :ave:

A gle nokte na ruci fino podrezane.
Al to sam bas primjetio u vecini jubito videa, gdje frajeri rade rivju nekog gagdeta, igara, stogod...uglavnom trend je ocito da imaju sto duze nokte (vjerovatno svi sviraju gitaru bez trzalice) :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #233 : 03. Svibanj, 2015., 15:19 »
Završio ovo. Na početku mi se igra poprilično svidjela, no prema kraju sve se previše razvodnilo i raspalo. Detaljnije u +/- principu:

+ vizuali - nema potrebe ovo posebno isticati, zbilja vrhunski posao. Šteta što PS4 nije to mogao pogurati u punoj 1080p rezoluciji. Uz Driveclub, definitivno "najljepša" igra na PS4 konzoli
+ animacije - posebno ih ističem jer bez njih nebi bilo tog CGI dojma. Bez sumnje na razini Rockstarovih naslova, u pravilu i bolje
+ viktorijansko okruženje - nije ništa neviđeno, al' je vrlo dobro prezentirano s laganim obilježjima Steampunka. Dobri vizuali samo dodatno doprinose cjelokupnoj imerziji.
+ oružja - vrlo maštovito osmišljena i dizajnirana, šteta što ih gameplay nije znao iskoristiti kako treba
+ VA - neočekivano vrlo dobar posao. Izuzev vođe The Ordera, svi likovi zvuče prirodno, neforsirano i uvjerljivo. Posebno pohvale idu prema protagonistu.
+ ispoliranost - pokrenem igru i traži me preuzimanje samo jednog patcha od cca 150 MB. Mogao bi Ubisoftov PM na doškolovanje RAD-ovcima i Sonyju kada je riječ o predviđanju rokova i finalizaciji proizvoda.

- priča - dobra premisa, al' to na kraju sve bude previše plitko, predvidljivo i prepuno klišeja uz korištenje standardnih scenarističkih obrazaca. Prva trećina igre još je ok napisana za takvu produkciju, al' kasnije žali bože vremena. Ne bi RAD-u štodilo tom segmetu (ako će raditi nastavak) posvetiti puno više pozornosti, uzevši u obzir fokus igre na kampanju i samu radnju.
- likovi - izuzev protagonista, ostatak ekipe neistražen dovoljno s nejasnim motivima, čudnim karakternim zaokretima i čime sve ne. Čak mi je žao dobrog VA-a koje je investiran u takvo pisanje.
- gameplay - jednostavno previše siromašno bez nekog izazova. Borbe s vukodlacima su uvreda za inteligenciju igrača. GoW je recimo dobar primjer kako napraviti za TPS zanimljive i izazovne boss borbe.
- dužina - nije najveći problem igre, no dodatnih 2-3 poglavlja sigurno bi doprinijelo kvalitetnoj priči i boljoj razradi cijele premise.

TLDR; - u pravilu igra je bila točno prema mojim očekivanjima (odnosno kako sam se bojao da će na kraju biti). Znači vizualno prekrasna i tehnički vrhunac AAA produkcije, no istovremeno obilježena plitkim gameplayom, lošom pričom i drugim elementima što igru čini nečim vrijednim pamćenja i repriziranja. Čak su i one stvari za skupljanje ubačene reda radi i totalno neiskorištene da se igraču možda da bolji uvid u lore i pozadinu svih zbivanja. Igra velikog potencijala koja na kraju nije opravdala silan hype.

6.5
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2015., 15:27 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #234 : 03. Svibanj, 2015., 19:20 »
Kupio i nakon sat vremena odustao, zajeb, nije mi sila kako treba.... idemo dalje :)

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #235 : 03. Svibanj, 2015., 20:16 »
Kupio i nakon sat vremena odustao, zajeb, nije mi sila kako treba.... idemo dalje :)

Ha ha, a kad sam ja rekao da mi nije sjelo :ne: , al za zbilja početak je još ok al kasnije me počelo polako ubijati..morat ću dovršiti sad koji dan...već dok imam zašto ne, al nekako me drže sad indie igre (bar nemaju masu DLC-ova ko neke igre)

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #236 : 03. Svibanj, 2015., 20:30 »
Prodao sam je brzo tako da je lova spremna za nešto drugo :)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #237 : 08. Kolovoz, 2015., 11:03 »
Prešao ovo. Dojmovi vrlo podijeljeni.

Vizualno - animacije su tek ok, izgled likova... Sve ostalo, ne znam, najzamućeniji prikaz igre koji sam ikad vidio. Smeta me to svršavanje na filmski prikaz jer time se nije dobilo baš ništa osim iritantnog gubitka trećine ekrana. Generalno, Crysis 2 je izgledao bolje od ovoga jedno šest-sedam godina ranije?

Dužinom - meni taman. Doduše da sam izvalio 500 kn za igru onda mi ne bi bilo baš svejedno. Na priču se ne bunim, kulminacija je odlična; a sa završetkom nisam razočaran, ne vidim zašto bih bio. Igra je ispričala priču kao uvod i to solidno, i ok - dovoljno da me zainteresira za nastavak.

Gameplay - najlošiji dio, ponajprije zahvaljujući tromosti kretanja ili bolje rečeno kretenskoj odluci da se sprint stavi na L3. Vukodlaci promašeni, stealth segmenti također, QTE ponavljajuć i dosadan, barem trećina igre ode na hodanje tijekom kojega nemaš što ni vidjeti... Gotovo je smiješno kakvim se sve trikovima i blamžama igra koristi da potraje što duže. Od 16 takozvanih chaptera ako je pola zapravo igrivo i dulje od 3 minute to je još i dobro.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #238 : 23. Rujan, 2015., 21:15 »
Nakon neznam koliko mjeseci opet instalirao da odigram do kraja, zaboravio sam koliko sam odigrao prije toga, mislio sam imam što raditi par dana..a kad ono u sat i pol riješio igru do kraja, da sam to znao prije par mjeseci :chair: . Nisam ni shvatio da sam došao do kraja, sad shvaćam sve komentare kako je ostao dobar dio priče visjeti u zraku, a priča mi je bila ok, iako su trebali za prvi dio veći naglasak staviti na samu bit postojanja Ordera, a to je borba protiv svih silnih beštija, kao što je bilo i pokazano u uvodnom traileru a ne borba sa dva vukodlaka, s nekim minjonima. Također me sad i zanima nastavak priče za koju, ako je suditi po prihvaćanju igre, teško da ću doživjeti. Nadam se da sam u krivu i da će, ako bude novi nastavak, ipak dosta toga biti promijenjeno, nadasve razmjer kontroliranja i nekontroliranja same igre.

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #239 : 04. Studeni, 2016., 18:15 »


Dobar popust!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9