HCL.HR

2001: A Space Oddysey

  • 58 Odgovora
  • 7864 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #30 : 02. Veljača, 2011., 13:53 »
Oh ne, faca me nazvao filmskim analfabetom. Kako neočekivano i argumentirano. Oh ne.

Jebote bog krasni lol. hf gg
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #31 : 02. Veljača, 2011., 14:00 »
Damiru, što je s tebom?!  :hiha2: :hiha2: :hiha:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #32 : 02. Veljača, 2011., 14:05 »
Oh ne, faca me nazvao filmskim analfabetom. Kako neočekivano i argumentirano. Oh ne.

I samom ti je jasno da jesi, kažeš?
Kakvo argumentiranje želiš? Ti si taj koji treba reć zašto univerzalno od kritičara i iole relevantnih ljudi prihvaćen i prejzan film saka kurac. Uz to bi bilo i lijepo pokazati barem neke osnove poznavanja filma kao takvoga. Ne rendom hejt.

Uostalom, nije da si uletio u ovu kakti diskusiju s ciljem diskusije neg više kao; JA DAMIR, KOLIČINA UMJETNIČKE VRIJEDNOSTI NEKOG DJELA JE PROPORCIJONALNA KOLIČINI SATI KORIŠTENJA FOTOŠOPA, lol, derp, hejt, CRNILO, DUGE SCENE, KURAC, film rofl rofl.

Mr. diskusija.  :tired:


Uostalom, tis mene prozvo iz rendom razloga krsta mu. Bez povoda.
Saugaj muški kurac. GG. ROFL. HF. L2P.
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2011., 14:11 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #33 : 02. Veljača, 2011., 14:11 »
@karlo
Ma ionako sam ovdje bio zbog postova par ljudi (duje, ti, nub, grgur, depresija i još možda par ljudi koji nisu điz :hiha :), koda me boli kurac šta par ljudi misli o mom ukusu lol.
Napišem zašto mi se ne sviđa 2001, facin odgovor isti kao i za svaki moj (film related) post. "Ti si filmski analfabet". Ali ne neznalica - ANALFABET. Jer je bolje kad se tako izraziš, kužiš? Daje na važnosti i izgleda kao da znaš o čemu pričaš.

Ali ono....ovdje su većina ugledni filmski kritičari sa završenim akademijama pa samo napišu "film je dobar, ti nisi" i to je dovoljno.

I zapi oću recenziju Sharktopusa na bbqu.

@faca
Prozvao iz random razloga? Rekao sam samo da sam znao da će tebi to biti dobar film (ili nije?) jer poznajem tvoj ukus (a mislim da sam i prije čitao da ti je najbolji ikad...kad je bio na hrtu prije nove godine ili tako nešto). Tebe to vrijeđa ili šta? Ako da - sorry ono. Ne vidim u čemu je problem ako je meni npr. film govno ali ga preporučim frendu jer znam da je to njegov stil.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #34 : 02. Veljača, 2011., 14:12 »
editirah. :/

brzo pisanje ftw.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #35 : 02. Veljača, 2011., 14:14 »

@karlo
Ma ionako sam ovdje bio zbog postova par ljudi (duje, ti, nub, grgur, depresija i još možda par ljudi koji nisu điz :hiha :), koda me boli kurac šta par ljudi misli o mom ukusu lol.
Napišem zašto mi se ne sviđa 2001, facin odgovor isti kao i za svaki moj (film related) post. "Ti si filmski analfabet". Ali ne neznalica - ANALFABET. Jer je bolje kad se tako izraziš, kužiš? Daje na važnosti i izgleda kao da znaš o čemu pričaš.

Ali ono....ovdje su većina ugledni filmski kritičari sa završenim akademijama pa samo napišu "film je dobar, ti nisi" i to je dovoljno.

I zapi oću recenziju Sharktopusa na bbqu.

@faca
Prozvao iz random razloga? Rekao sam samo da sam znao da će tebi to biti dobar film (ili nije?) jer poznajem tvoj ukus (a mislim da sam i prije čitao da ti je najbolji ikad...kad je bio na hrtu prije nove godine ili tako nešto). Tebe to vrijeđa ili šta? Ako da - sorry ono. Ne vidim u čemu je problem ako je meni npr. film govno ali ga preporučim frendu jer znam da je to njegov stil.


edit:

JA DAMIR, KOLIČINA UMJETNIČKE VRIJEDNOSTI NEKOG DJELA JE PROPORCIJONALNA KOLIČINI SATI KORIŠTENJA FOTOŠOPA
To je to, to sam čekao...totalno potrebno i istinito :ave:

Ne čekaj, nije.


edit2:
pročitao prije edita

edit3:
jebem se nesposobna...briši gornji pls

edit4:
PODSJETNIK SEBI - CITIRAJ NIJE UREDI

sry mod  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #36 : 02. Veljača, 2011., 14:19 »
Hladno i izmet?



Damire, ajd celi post pročitaj. Ne samo fotošop dio koji je tamo ionako samo da te dirne u živac. .
I, ej, primjeti sarkazam i preuveličavanje. Nije da se abjuza na internetima od '91.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #37 : 02. Veljača, 2011., 14:24 »
Isusa ti jebem kako sam failao gore....prije sam bio mod pa je skroz lijevo bila edit tipka, sad nisam mod pa ne mogu ni pobrisat fail combo.  :wildboy:

@Uz to bi bilo i lijepo pokazati barem neke osnove poznavanja filma kao takvoga.
Nije me briga za ovo. Od filma očekujem da me zabavi/zaintrigira/pobudi određene emocije. 2001 me uspavala i naživcirala, to je sve što znam. Daleko od toga da je vizualno loše odrađen....scene su stvarno vrhunske i užitak ih je gledat. Ali ne 2 i pol sata jebote.

Ali da, to je "umjetnost" i to je priznato pa nije ok srat po tome. Kužim i to.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #38 : 02. Veljača, 2011., 14:25 »
Jer, to sam ja rekao.  :tired:
Vidiš zašto nema smisla raspravljat?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #39 : 02. Veljača, 2011., 14:32 »
Al ne razumeš, boli mene mrtvi kurac jel njemu dobra il loša Odiseja. Ak nemre uživati u tom filmu, njegov gubitak uostalom.


E, al hejtam rendom prozivanje.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #40 : 02. Veljača, 2011., 14:34 »
Humor. Umor. Mor. Or. R?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #41 : 02. Veljača, 2011., 14:35 »
Ček, tebe vrijeđa to što sam ja mislio da će tebi ovo biti dobar filma? Isprike onda....valjda.

"Ti si taj koji treba reć zašto univerzalno od kritičara i iole relevantnih ljudi prihvaćen i prejzan film saka kurac. Uz to bi bilo i lijepo pokazati barem neke osnove poznavanja filma kao takvoga. Ne rendom hejt. "

Nisam, boli me kurac za kritike. Obično izbjegavam filmove koji su osvojili par Oskara jer su većina sranje.

Isti kurac je bio s Donnie Darkom u drugom topicu, neda mi se sad tražit.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #42 : 02. Veljača, 2011., 14:40 »
Osnove raspravljanja, ovo ono? Ne, a?
Nemreš samo reć, zakurac je ajfelov toranj. Mislim, možeš, ak želiš da te svi smatraju mrtvim kriplom.


Inače, primjeti razliku;

1.
Citat:
Film kao takav je govno jebote. Točno sam znao da će Facaa i noob (jel on dolazi tu još btw?) svršavat na ovo jer eto....2001 je vrhunac filmske umjetnosti kurac palac.

2.
Citat:
Hmm, ovo bi Faci mogao biti sasvim dobar film.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #43 : 02. Veljača, 2011., 14:43 »
: ))))
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #44 : 02. Veljača, 2011., 14:44 »
E jebiga....trebalo je izgledat ovako:

Citat:
Film kao takav je govno jebote.
<nova rečenica nevezana za moje mišljenje o filmu>
Točno sam znao da će Facaa i noob (jel on dolazi tu još btw?) svršavat na ovo jer eto....2001 je vrhunac filmske umjetnosti kurac palac.

No dosta flejmanja, "ne volimo se" i sve 5, natrag na odiseju.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9