HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 191457 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Anime
« Odgovori #1185 : 25. Prosinac, 2014., 19:24 »
Girls und Panzer

kawaii srednjoškolke treniraju sensha-do: borbe TENKOVIMA. stari moj ako to nije najbolje ikada,,,,, nez što je
soundtrack je fantastičan, pejsing radnje je dobar iako na momente nedorečen (tipa borba u drugom krugu i još par sitnica uopće nisu prikazane), likovi su fenomenalni i jako raznovrsni, cijeli taj uvrnuti svijet je tako nevino prezentiran a ono frajerice se pucaju u tenkovima po gradovima lol.
ima puno loli jerkinga (http://i.imgur.com/tFqvhLp.jpg http://i.imgur.com/z4oOWVa.jpg) i zamamnih momenata,,,
kraj je sasvim lijepo odrađen, ta napetost i isčekivanje issbgt tresao sam se gledajući,,


sad se bacam na K-On! i Daily Lives of High School Boys i neke loli hentaije ali to je prensfw za forum ;___;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Anime
« Odgovori #1186 : 26. Prosinac, 2014., 02:49 »
k-on,,,,,,,,,,,,,,

daj stari pls,,,,,,,,,,,,,,,,,,

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Anime
« Odgovori #1187 : 26. Prosinac, 2014., 12:27 »
a što ne valja sa k-on
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Anime
« Odgovori #1188 : 08. Siječanj, 2015., 12:47 »
COOL

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Anime
« Odgovori #1189 : 08. Siječanj, 2015., 22:11 »
stvarno je rulala prva epizoda.

a što ne valja sa k-on
GLAZBA anime :bljuv:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Anime
« Odgovori #1190 : 13. Siječanj, 2015., 20:25 »
Odgledao danas Berserk. Anime kao anime je do sada najbolji koji sam gledao, 10/10. Ipak, zbog same kratkoće animea i njegovog koncepta, morat ću se baciti na mangu uskoro :hiha2:

Gledam i Bleach, skoro 2/3 odgledao, fakat predugo i smorim se sav kad shvatim koliko mnogo još imam gledati :fpalm:
Počet ću Neon Genesis Evangelion uskoro vjerovatno.
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Anime
« Odgovori #1191 : 27. Ožujak, 2015., 02:57 »

Odg: Anime
« Odgovori #1192 : 27. Ožujak, 2015., 11:22 »
Ceka se kraj yowamushi pedal. Iskreno svaka cast ljudima koji cekaju epizode svaki tijedan ja polako ludim  cekajuci kraj!

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Anime
« Odgovori #1193 : 27. Ožujak, 2015., 12:35 »
to govno sam jedva izdržao prvu epizodu koliko je najgore.

inače, LATELY.

Magic Knight Rayearth [1994]
prva sezona, dakle do ep 20.
najveći vrh, jrpg za male curice, uživao sam svaki tren i bio jako tužan što nisam one. 9 / 10

Psycho-Pass [2012]
ideja je dobra i zanimljiva, ali likovi su malo drljavi realno ne voliš baš nikoga osim akane kasnije i naravno apsolutno best girl Shion <3 ima previše djelova koji nigdje ne vode i previše sam ipak bio iziritiran s fedora namedropanjem filozofa jer nije ekstremno fedora da bude zabavno samo neugodno. dosta je sleeper anime, prvo sma bio meh ali nekako razmišljam o njemu u glavi mi je,,,,očekivao više cyberpunk,, 7 / 10

Psycho-Pass 2 [2014]
ja sam naravno prejebno poseban i bolja mi je druga sez od prve, akane je postala puno bolja i baš sam navijao za nju, pala je bolja postinternet frizura, manje je fedora postalo (valjda zato glupi anime ljudi manje vole lmao). šteta samo što se sve razrješi realno 3-4 ep prije kraja a ionako ima 11 ep?? jedva čekam film malo,,,, 8 / 10



Cute High Earth Defense Club Love! [2015]
pratio sam dok je išlo sad, baš sam uživao svaki tjedan dosta je smješno i comfy, malo mi je samo ostao loš okus u ustima od razrješenje svega i od jebene antipatične ribe. 7 / 10
« Zadnja izmjena: 27. Ožujak, 2015., 12:37 Kunihiko Maeda »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Anime
« Odgovori #1194 : 30. Ožujak, 2015., 07:58 »

Poceo gledat Bubblegum Crisis i tako mi je savrsen, serijal je iz 80ih i bas je supercizi, ukljucjuci odlican 80's cizi soundtrack i akciju (gledam verziju sa USA voiceoverom i pjesmama za koje je voiceacting iz prvog resident evila za oskara :D )!
Serijal je ogroman omaz SF filmovima 80ih, gdje su mu daleko najveci uzori Blade Runner i Terminator, ipak se jedna od glavnih junakinja zove Priss (a jedna cetvrt u gradu se Meg Ryan ?!!-vidi se kad prate neku gamad na mapi grada) :hug
« Zadnja izmjena: 30. Ožujak, 2015., 08:00 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Anime
« Odgovori #1195 : 02. Travanj, 2015., 18:48 »
odgledao sam sve epizode i film k-on! i dosta je kawaii sve to skupa.
msm animeu općenito fali radnje i nekakve povezanosti događaja unutar epizode. na kraju sve skupa liči kao high school život japanske autistkinje koja se pridružuje glazbenom klubu u srednjoj školi gdje ne svira glazbu nego pije čaj i jede kolače.
doduše, anime je kawaii as fuck i ima dosta širok spektar hentai ripoffova na netu, tako da nekih 8/10,,,

daily lives of high school boys je dosadno 9gag wannabe weeb smeće koje nikome ne preporučam,.,.

počeo sam gledati clannad ali je pejsing nekako zamoran plus plavokosi frend je najiritantnije govno IKADA tako da ne znam ima li smisla nastavljati ;___;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Anime
« Odgovori #1196 : 04. Travanj, 2015., 12:12 »
Terror in Resonance [2014]
apsolutni UŽAS. doslovno nije bilo jednog trenutka koji nije bio UŽASAN. 3 / 10

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Anime
« Odgovori #1198 : 07. Travanj, 2015., 18:02 »
Na poslu imamo anime večeri, počeli s prvom sezonom Tokyo Ghoula, dosta dobro, sad se mislim dal' da čekam sljedeći tjedan i gledam s kolegama ili da budem đubre i pogledam sve večeras :wildboy:

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Anime
« Odgovori #1199 : 07. Travanj, 2015., 18:44 »
>posao
>druženje s kolegama
>tokyo ghoul

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9