HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1726665 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13110 : 15. Prosinac, 2012., 03:15 »
on je vjerojatno išao

SA ŽENOM

gledat.

;)
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13111 : 15. Prosinac, 2012., 03:51 »
Čudno da to nije napisao.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13112 : 15. Prosinac, 2012., 04:43 »
e al 10/10 ono :hihi: neznam to bi mogo reć možda 8-godišnjak il nešto, film je rendom ko kurac.

štoviše, prvih sat vremena ja sam htio samo da se taj horor završi, 3/10 maks. zadnjih pola sata je stvarno odlično i izvuče sve, par savršenih akcijskih scena.
Općenito izgleda odlično u jednu ruku, fluidnost i sve na nekoj potpuno novoj razini iako treba se naviknut na 48 fps-a. U drugu ruku ta jebena redikulnost, te maske debilne, čudno osvijetljenje. Najgore naravno od svega je, očekivano, humor i šašavost, ali baš ništa me nije moglo pripremiti kolko ustvari toga ima i kolko je film ŠAŠAV.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13113 : 15. Prosinac, 2012., 05:22 »
Die Hard (1988)

Jučer, prvi put u životu.
Super film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13114 : 15. Prosinac, 2012., 05:24 »
@jadran
Ae.

Prva polovica filma je dosta užasna. Sad će ljudi reći da forsam durrr, al sam ozbiljno par puta razmišljao otići iz kina.
Taj humor, šašavost, najgluplje šale ikad, nedogađanje ičega...

Druga polovica filma je dosta bolja i film se jako trudi biti velik i epičan, ali nije mi baš skroz uspio u tome. Mislim, nez, nije to neki problem, al nije tako velik kao LOTR.

Soundtrack je rendom nekako. ;___;
LOTR je imao savršene glazbene numere. One se i tu pojavljuju i to rula, al ostatak je zaboravljiv dosta.

Izgled filma. Heh. Polovičan uspjeh meni.
S jedne strane, 48 FPSova daje baš savršeno čistu sliku. I dosta bolji 3D od ičega što sam dosad vidio, pogotovo u akcijskim scenama.
Problem je što se nisam navikao baš ni do kraja filma. Ne bi bio neki problem, al stvarno se nisam mogao UFURAT u film jer mi je cijelo vrijeme izgledalo čudno. ;___;

Drugi najveći problem mi je isti onaj koji imam i sa LOTR trilogijom - osvjetljenje.
Teško mi je opisati zašto mi čudno izgleda, ali nekako je baš... čudno. I meni baš dosta vidljivo. Ne berem jel sam to samo ja, jer ne vidim baš da ljudi to ikad spominju.

Efekti uglavnom izgledaju dobro, al na par mjesta izgleda neobjašnjivo bijedno. Čudno.

UGGL, film mi je bio dobar, al malo šteta jer je moglo i dosta bolje (IMO).
Većinu ovih stvari koje spominjem bih mogao zanemariti, ali prvi dio filma... :wildboy:

Zbog toga nekako očekujem da mi drugi i treći nastavak budu bolji.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13115 : 15. Prosinac, 2012., 11:25 »
Sve je razduženo i upilava.

SPOJLER ZA HOBIT

Recimo, kad se pojavio golum cijelo kino je svršavalo od sreće, kao HJOJ evo ga stari drug. Međutim taj smor koji je potrajao je učinio da svi stenju i uzdišu i dosađuju se jer jebiga, predug je taj dio. Ko i sve.

Prvi dio filma s onim patuljcima u kući je jedna od najsmornijih stvari koje sam gledao u zadnje vrijeme.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13116 : 15. Prosinac, 2012., 12:33 »
Catch Me If You Can



Ugodno sam iznenađen sa filmom. Iako je to Spielberg (Od kojega mi se ne sviđa možda 1 ili 2 filma od njih 20), već sam poduže vrijeme iz nekog razloga izbjegavao ovo. Ali moram reći da mi je više-manje odličan. Odlična glumačka postava: Tom Hanks, Leonardo DiCaprio, Martin Sheen, Christopher Walken, Amy Adams sa odličnom glumom. Sviđa mi se što su tu i tamo ubacili malo ležernog humora. Priča o tinejdžeru iz 60ih kojega je težak život naučio varati je odlična, a doživljaju dodatno pridodaje to što je po istinitim događajima snimano. Eto, film me jednostavno oduševio sa pregrštom zanimljivih situacija. Samo nemojte očekivati neki kriminalistički triler i trebao bi vam biti dobar. Što da kažem, klasičan Spielberg.

Ocjena: 8.5
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2012., 12:36 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13117 : 15. Prosinac, 2012., 16:28 »
Sve je razduženo i upilava.

SPOJLER ZA HOBIT

Recimo, kad se pojavio golum cijelo kino je svršavalo od sreće, kao HJOJ evo ga stari drug. Međutim taj smor koji je potrajao je učinio da svi stenju i uzdišu i dosađuju se jer jebiga, predug je taj dio. Ko i sve.

Prvi dio filma s onim patuljcima u kući je jedna od najsmornijih stvari koje sam gledao u zadnje vrijeme.

e to s mrtvim golumom, ja sam napadaj bijesa imao jebote, nikako da završi najrandom scena ikad. ZAGONETKE UUUU.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13118 : 15. Prosinac, 2012., 20:32 »
Alex Cross (2012)

Neznam čemu tako niska ocjena na imdbu, iako je u nekim segmentima pomalo naivan, ali dosta je zabavan. Totalno mi lejm naziv filma, kriste ko se toga sjeti. Crnjo rula sa tom svojom pametošću i debljinom, nezz prirodan je. Obožavam Edward Burnsa. Uvjerljiva mi je ta neka bratska spika među njima. John C. McGinley mi ulazi u sam vrh najiritantnijih glumaca ikad, baš je nepodnošljiv. Prvi dio filma mi je odličan i napet baš, no nekako mi se izgubi ta brutalnost scenarija sa polovicom filma. Kraj je fino zaokružena cijelina, iako sami rasplet i finalna borba sakaju žešće. Tek nakon filma skužio da je negativac Matthew Fox. Odličan je jebemu. No razočaran sam jer nije dobro iskorišten te općenito film sa genijalnom idejom, ali nešto lošijom izvedbom iste. Baš fin potencijal je imao, no i ovako ispao dosta dobar. S obzirom na ocjene i loše kritike, jako sam zadovoljan.



7.3



*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13119 : 16. Prosinac, 2012., 02:03 »
Premium Rush (2012)

Iznenađujuće zabavan je cijelom dužinom. Michael Shannon kao Monday savršen. Parkour s biciklima odlično izgleda. Dania Ramirez je prejebob. Baš film za opustit se, ima predobrih scena. One scene kada razmišlja kojim putem skrenut, točno mi tak dođe u glavi kada se vozim bajkom kroz grad. Paše omjer šašavosti, atraktivnosti i ozbiljnosti. Ima finu poruku na kraju.

6.9


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13120 : 16. Prosinac, 2012., 02:11 »
ne znam, svaki put kad vidim tvoju OCJENU imam poriv da se nasmijem :wildboy:

Inače, gledao
The Quiet Earth
Moram priznati da sam se nadao nečemu što će imati više scena nalik plakatu ali eto.
Ali u principu je ok film. Ništa posebno. Premalo fokusa na nekoj posebno radnji, mislim da je to najveća mana filma. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13121 : 16. Prosinac, 2012., 02:30 »
Svijet je velik,a spas čeka iza ugla

Mislim da je ovo prvi bugarski film koji sam gledao . :hiha2:

Priča o mladiću koji u prometnoj nesreći gubi roditelje i budi se sa amnezijom,dolazi mu deda iz bugarske u posjet koji ga navodi ka pravom putu :hiha:

Baš je savršeno gledljiv,film je pun tipičnih klišeja,ali savršeno pašu uz film. Za ubit sat i po i vratit vjeru u život :hiha: odličan film

6.9

Tropa de Elite

Nisam cijeli gledao,ali ovo što sam gledao je sasvim ok.Puno krvi i nasilja,rendom radnja,definitno bolje to nego gledat švarca na drugom :hiha:

6.3
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13122 : 16. Prosinac, 2012., 03:46 »
Batman: Dark Knight Rises

Nije mi se svidio.

7/10 jer mi se činio smorast na trenutke. Da sam gledao u kinu prolly bi bilo 8/10. ima dosta stvari koje su me živcirale. Onda sam išao pogledat onaj topic di ste ga hejtali pa sam skužio da iste stvari koje smaraju većinu, smaraju i mene.

Bane je najjači lik u povijesti. Baš sam uživao u scenama s njim. Njegova smrt je 0/10 :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13123 : 16. Prosinac, 2012., 10:37 »
Da, ali kad malo bolje razmisliš, takav Baneov kraj ima i smisao. I ja sam u početku bio ono meh, koji kurac, želio sam neku epsku bitku i tako, al opet, tu je taj twist u priči jel.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13124 : 16. Prosinac, 2012., 10:47 »
Taj tvist je bio retardiran i zapravo meni jedina losa stvar u filmu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9