HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706061 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13455 : 21. Siječanj, 2013., 09:10 »
Skyfall - 8/10

Dobar film, ubacili su okej Bondovske elemente, ima akcije... nikakve veće zamjerke... osim što su mi sa sa cijelim Craig-serijalom poremetili vremenski kontinuum ali aj

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13456 : 21. Siječanj, 2013., 09:18 »
Here Comes the Boom - :wildboy: razočaran sam, očekivao sam dobar film, a dobio srednju žalost. Kao prvo, film je predug, da su ga skratili za pola sahata, bilo bi idealno. Ima tona scena koje su nepotrebne, jer su ciljale na smiješnost, a to uopće nisu postigle, čak su još i glupe. Dobro, ima i scena koje rulaju malo, nisu smiješne, ali su zanimljive i domišljate, premalo ih je. Na Kevina James nemam zamjerki, Salma Hayek izgleda strašno matoro, sexy, ali matoro, a i lik joj je glup. Bas Ruten nekad rula, nekad je glup totalno. Borbe su onako, osrednje neke, scena gdje se priprema za meč ima premalo, jer hej,  "računa se kao da je trenirao, što to moraju i pokazat". Malo mi je nerealno da neki sredovječni profesor u lošoj formi dođe do UFCa, ali jbg, nisu ni ciljali na realnost. Dvije riječi koje opisuju ovaj film su osrednji i glup, jer to stvarno jest.

ocjena: 6
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13457 : 21. Siječanj, 2013., 09:56 »
I NITKO NE SKUŽI DA NISU NA BRODU.
to nije istina.

općenito jako ruban post friend. obrijao sam jaja na njega.

sad se možeš pridružiti facinom racio klubu. dobivaš komplementarnu 180 gramsku ploču predavanja onong crnca što zna svemir.

edit
oprosi zaboravio sam da si već primljen jer si smorio raciom daleko iznad bodovnog praga kad si komentirao betmena.

HAHA EDGY dobra šala :loludara:

Inače, da, primjetili su al tek kad su došli na brod. Kako nisu skužili dok su stajali doli. Kako SHAW i ekipa ne vidi da je ostalo još jedno vozilo isprid ulaza. :hihi::fpalm::hiha::hiha2:

Al to stvarno nije razlog zbog kojeg je film loš, iako je rendom i glupa stvar.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13458 : 21. Siječanj, 2013., 11:17 »
Realno nikome se ne sviđa prometej. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13459 : 21. Siječanj, 2013., 11:59 »
ja mislim da sam mu dao 9 ili nešto. Rula film. Meni.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13460 : 21. Siječanj, 2013., 14:10 »
Stvarno ne kužim kako tebi ovaj film može rulat. :hiha: Molim te reci mi par stvari koje su te se dojmile, iskreno me zanima.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13461 : 21. Siječanj, 2013., 15:48 »
sve u filmu te se može dojmit kad ne gledaš ZAŠTO TAJ ZID NIJE DEBEO 30 CM TO JE STANDARD U ARHITEKTURI TO JE OČITO FILM KAKVE GLUPE IRACIONALNE GREŠKE xDD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13462 : 21. Siječanj, 2013., 16:28 »
I možeš misliti da su ljudi LOL DEBILI ako krećeš od pretpostavke da ljudi ulaze u film s namjerom traženja svake male greške.

Ako film nekako uspije zamaskirati greške tako da tijekom filma ne razmišljam o tome, ne smetaju mi.
Ali ako tijekom filma cijelo vrijeme mislim OMFG ZAŠTO SU TAKO GLUPI OMFG ŠTO JE OVO OVO NEMA SMISLA, to je loše.

Prometejus spada u ovu drugu kategoriju.  :hiha:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13463 : 21. Siječanj, 2013., 16:35 »
to što ixy kaže. Jednostavno su neke stvari tokom gledanje MENI bile očito loše napravljene.

7/10 film, ni više ni manje, samo zato jer je alien svijet i SF.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13464 : 21. Siječanj, 2013., 16:50 »
I možeš misliti da su ljudi LOL DEBILI ako krećeš od pretpostavke da ljudi ulaze u film s namjerom traženja svake male greške.

Ako film nekako uspije zamaskirati greške tako da tijekom filma ne razmišljam o tome, ne smetaju mi.
Ali ako tijekom filma cijelo vrijeme mislim OMFG ZAŠTO SU TAKO GLUPI OMFG ŠTO JE OVO OVO NEMA SMISLA, to je loše.

Prometejus spada u ovu drugu kategoriju.  :hiha:

Baš to ;(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13465 : 21. Siječanj, 2013., 17:13 »
ljudi koji gledaju filmove i traže greškle lol. meni je film bio dobar, samo je ona scena di trče od broda koji se kotrlja stvarno glupa. mogli su samo u stranu skrenut. imao sam osjećaj da gledam tom & jerrya ili nešto.
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2013., 17:16 lulz »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13466 : 21. Siječanj, 2013., 17:48 »
Meni je najgluplje bilo kad je ddoša onaj mrtvi frajer isprid broda cili krvav i sjeban bez kacige isprid njihovog broda i onda ga je ona ženska pitala ARE YOU OKEY, pa ih je frajer skoro poubija jer su ga pustili u brod. To je stvarno... nez.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13467 : 21. Siječanj, 2013., 17:54 »
ja nisam niti jednu grešku primjetio tijekom gledanja.

Jer nemaš mozak LOL \:D/
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13468 : 21. Siječanj, 2013., 17:57 »
A nije_zvone moram reci da si ti car nad carevima  :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13469 : 21. Siječanj, 2013., 18:08 »
Ponekad se slažem s Karlom, ali zadržim to za sebe jer je opasnost da će se netko ozlijediti na naše rubove dosta velika.

Ovo je takav trenutak. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9