HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729000 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14550 : 10. Kolovoz, 2013., 21:07 »
znači film koji za sve efekte koristi modele od kartona i 90 posto filma se događa u pustinji uspoređuješ sa modernim blokbasterima u vidu cijene.

:geek:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14551 : 10. Kolovoz, 2013., 21:12 »
Totalno su fulao sve Adame Jensene.
Slušaj što ti progabbeing klan Gero i Jadran govore upravu su. A i nemoš baš nikako uspoređivat to.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14552 : 10. Kolovoz, 2013., 21:18 »
znači film koji za sve efekte koristi modele od kartona i 90 posto filma se događa u pustinji uspoređuješ sa modernim blokbasterima u vidu cijene.

:geek:
Nije bitno kako koriste efekte i kako su se ljudi snalazili, bitno je kakav film ispadne na kraju a Star Wars (svi dijelovi) su vrhunski blockbusteri i spadaju u najbolje filmove svih vremena (po svim standardima, čak i današnjim), koji su bili ispred svog vremena (prije svega onaj iz 1977). Ono što je moja poenta je da su prije filmski djelatnici kvalitetnim idejama, kretivnošću stvarali remek djela a danas stvaraju remek djela ogromnim budžetima i tonom specijalnih efekata.
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2013., 21:20 Adam Jensen »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14553 : 10. Kolovoz, 2013., 21:19 »
Onda ti odabir filmova ne valja. :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14554 : 11. Kolovoz, 2013., 00:00 »
Ali Dr. No je skroz generičan prd film.
Jedini razlog zašto ga itko danas gleda je JER JE TO LEGENDA BOND,,, ;)

Što te točno oduševilo u filmu? Malo preciznije, jel. Scenarij? Likovi? Lokacije?
Po čemu je bolji od rendom današnjih filmova u sličnoj klasi?


Pogledaj The American. To rula.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14555 : 11. Kolovoz, 2013., 07:55 »
znači film koji za sve efekte koristi modele od kartona i 90 posto filma se događa u pustinji uspoređuješ sa modernim blokbasterima u vidu cijene.

:geek:
Nije bitno kako koriste efekte i kako su se ljudi snalazili, bitno je kakav film ispadne na kraju a Star Wars (svi dijelovi) su vrhunski blockbusteri i spadaju u najbolje filmove svih vremena (po svim standardima, čak i današnjim), koji su bili ispred svog vremena (prije svega onaj iz 1977). Ono što je moja poenta je da su prije filmski djelatnici kvalitetnim idejama, kretivnošću stvarali remek djela a danas stvaraju remek djela ogromnim budžetima i tonom specijalnih efekata.
Nemoj ni zaboravit da je SW dodatno ispeglan jedno 500 puta novim efektima, zato fanovi i bichaju stalno ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

trucly123

  • n00b
  • 1
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14556 : 13. Kolovoz, 2013., 08:28 »
What is WWW.ANIME4FUN.COM? Visit and feel.: D

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14557 : 13. Kolovoz, 2013., 09:25 »
Vincent and Theo

Robert Altman je snimao na odista osebujan i dojmljiv način. To se očituje i u ovom filmu gdje pratimo život dva brata. Ono što me iznenadilo je da nešto tako tmurno i depresivno ni u jednom trenutku nije postako dosadno.
Prvo što moram istaknuti je odlična gluma Tim Rotha u ulozi Vincenta Van Gogha. Lik je stvarno savršeno odglumio, a nije imao nimalo lak zadatak. Nerazumijevanje i neprihvaćanje okoline učinilo je od njega depresivca, ali još većeg majstora kada je krenuo slikati. Ni Paul Rhys nimalo ne zaostaje za Rothom, ali on ipak nije imao tako zahtjevnu i depresivnu ulogu.
Još jednom moram ponoviti da je film odista odlično snimljen i ima predivnu fotografiju!
Ono što je mala zamjerka filmu je to što je montaža u nekim djelovima filma smotano napravljena i to se u ovako kvalitetnim filmovima nebi smjelo dešavati...
Kad se sve zbroji i oduzme, ovaj film se uistinu isplati pogledati.

Ocjena: 8/10


Wolverine

Svi dosadašnji filmovi vezani uz X-mena su mi bili i više nego dobri pa sam sa dosta pozitivnim očekivanjima krenuo gledati ovaj film.
No, ostao sam nekako razočaran. Ne, nije mi film totalno sranje. Ali je prerazvučen, ima ipak malo previše klišeja i još k tomu ona scena s vlakom... Pretjrano. A početak filma je dosta obećavao...
Film je vizualno predojmljiv(to se i očekivalo), scene fajta su odlične i to je ono što drži film i čini ga gledljivim.
Šteta, prvi baš onako traljav film u cijeloj X-men sagi.

Ocjena: 5/10


The silence of the lambs

Što reći? Kakvu posluku porati?
S čime bi uopće krenuo hvaliti ovaj genijalan film? Mislim da gotovo svi znate o kakvoj se filmčini radi i da nema potrebe pisati nekakve dojmove i zaključke.
Glumci, režija, scenarij... Ma sve je na mjestu i vrhunski posloženo.
Tko ovo još nije pogledao, odmah mora ispraviti pogrešku!!!

Ocjena: 9/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14558 : 13. Kolovoz, 2013., 13:59 »
:hug

Iako očekivao više od Wolverinea. :(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14559 : 13. Kolovoz, 2013., 15:35 »
Ma laže. :ne: Ne može biti lošiji od smećastog Originsa da ga vrag je*e. I nije. Dapače, čak je i bolji od X3. Al čole, pa nešto stalno kasniš sa tim blockbusterima u zadnje vrijeme. Prije si bio uvijek među prvima koji su trčali u cinestar.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14560 : 13. Kolovoz, 2013., 16:03 »
Nemam para još tri mjeseca.
Trebao bi ići gledat ovaj Rush čim izađe. Žao mi je jako što Pacific Rim nisam išao pogledat.  :(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14561 : 13. Kolovoz, 2013., 16:22 »
Ma bitno da internet šljaka. :mrgreen:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14562 : 13. Kolovoz, 2013., 18:14 »
Ne bereš.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14563 : 13. Kolovoz, 2013., 18:51 »
:hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14564 : 13. Kolovoz, 2013., 20:30 »
Whatever Works



Ne volim naročito opus Woody Allena, al ovaj njegov uradak mi je prilično dobro legao. Dobar humor, na trenutke odlični dijalozi, klasični Woodyjev pristup režiji koja uključuje nerijetko obraćanje "publici" (odnosno tebi kao gledatelju) te odlično okarakteriziran glavni protagonist. Njegova partnerica, Evan Rachel Wood sasvim je fino odglumila glupu južnjačku plavušu uz fantastičan teksaški naglasak. Scenarij ništa specijalno, no u Woodyjevim filmovima on je ionako uvijek u drugom planu.

8
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9