HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705922 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14985 : 20. Listopad, 2013., 00:00 »
Maximum Overdive i Syngenor


Jedan je blesav, drugi je treš. Želio bih reći da su ovo najlošiji filmovi koje sam gledao ovaj tjedan, ali lagao bih. khmPrometheuskhm

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14986 : 20. Listopad, 2013., 02:32 »
Say Anything

a što da say.

Pa ANYTHING HEHELOL.
Pogledaj The Breakfast Club i Groundhog Day.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14987 : 20. Listopad, 2013., 02:55 »
onda si pogledaj još i titanic i kuma ;)
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14988 : 20. Listopad, 2013., 03:08 »
;););)
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14989 : 20. Listopad, 2013., 09:43 »
jel imaš još koju opskurnu preporuku?! xD :hiha:

enivej

Prometheus (2012)
Kakav vrh film, zamisli da si takav pleboid koji to ne vidi i spouta smeća tipa FILM JE LOŠ JER NIJE PREQUEL lol.
Baš ništa upitno/krivo/pogrešno nisam primjetio u drugom gledanju iako sam bio "svjestan" tih "stvari" koje smetaju ludim fanovima ALIEN SVIJETA i ljubiteljima logičke misli ;) znači film je tolko dobro tempiran da mi je 2 sata prošlo doslovno nez 10 minuta sma imao feel a ono rendom gledanje doma na televiziji. Kako taj film izgleda isuse bože, prekrasno. A tek dizajn svega, pogotovo inženjera i općenito opreme u brodu, kostimi, okoliš. Jedini koji mi je smetao je lik koji glumi hollowaya koji je dosta jadan, ali noomi > ripley lol svaki put.
9/10

Alien (1979)
Nažalost film je izgubio značaj u 2013. jebiga, previše je takvih filmova izašlo poslije a dosta ih je kvaliteteom jako slično alienu. mislim taj MONSTER u svemiru/podmorju đir. Ono što izdvaja alien (iz današnje perspektive) je krasan dizajn, film je jako lijep za razliku od većine tih rendom sf horora. Međutim film je dosadan ko govno, gore je bijedan, smrti ljudi su bezveze potpuno nemaštovite nez imaš 7 ljudi i 6 ih ubiješ na najdosadniji mogući način, ništa se ni ne vidi većinom. Stalno je neki mrak, taj brod je naravno neki rudarski pa sve izgleda isto i dosadno. Sigurney weaver je bolja nego što se sjećam al opet malo iritantna plus ružna je što je nezzzica. ostali glumci su baš ili kretenski ili bezlični ili potpuno iracionalno glupo dizajnirani pa nije da ti bude bed kad poginu lel.
6/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14990 : 20. Listopad, 2013., 09:48 »
Haha. :mrgreen:
I jedan i drugi film imaju po jednog crn... ovaj, afroamerikanca. Zaboravio si napisati koji ti je draži.



BTW, kad već pričamo o smeću... odnosno ti pričaš o smeću, jer si čovjeku preporučio Titanic... zar sam ja jedini lik kojem je ovaj film dobar? http://en.wikipedia.org/wiki/The_Principal

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14991 : 20. Listopad, 2013., 10:33 »
Apollo 13 (1995)

Nez kako, ali ovaj film mi je proletio potpuno ispod radara. Do prije nekih mjesec dana nisam znao da film postoji.
Jako je dobar, ali pogledao sam ga nakon Gravityja.  :hiha:

Ima taj sličan feel, ali prikazuje i što se događa na Zemlji. To isto malo rula.  :hiha2:
Feel scene su nekako... ne baš uspješne, ali bar nisu smarale.

Najveći problem je to što, iako je sve u filmu dobro, ništa nije baš impresivno, pa sveukupno bude malo rendom.
Vjerojatno mi se nikad više neće dati opet pogledati film.  :mrs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14992 : 20. Listopad, 2013., 11:11 »
Prisoners - Opet sam odgodio gledanje Rush jer kao ovo je prije izišlo, pa moram pogledat dok ga nisu skinuli. Ali inače, film je fenomenalan. Baš izgleda k'o da ga je režirao Fincher, sve je tmurno, mokro, hladno, nelagodno, al opet tolko lijepo. Al vizualno je baš savršen, Roger Deakins iza kamere - ostalo ne moram niti govoriti. Iako su Fincherovi filmovi za stepenicu brži što se tiče tempa, sviđa mi se jako i ovaj sporiji. Ali nikad nije dosadan, stalno je napet i uvijek svako malo dođe TA SCENA za koju kažeš da je najbolja u filmu dok ne dođe sljedeća. Jedino mi je mala zamjerka što je sredina filma malo rendom na kojih 25 minuta di se ništa pre značajno ne događa. Al s obzirom da traje puna 2 i pol sata nije to ništa previše. Hugh Jackman odličan, nominacija za Oscara mu ne gine. I ostali isto jako dobri.

9
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2013., 11:14 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14993 : 20. Listopad, 2013., 12:16 »
postoji određen status jedne scene,,

al ae, i ja sam očekivao više.
nez, nekako je i ta scena zapravo skroz rendom.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14994 : 20. Listopad, 2013., 12:43 »
Mere, tnxy!

Super mi je Say Anything, lajkabilni su likovi, ali posebno mi se sviđa nedorečenost ostalih priča. Lyff je complicated, tako to go, ali unutar tih komplikacija ima i lijepih stvari. :( Baš ti neki detalji su mi genijalni, tako jednostavni ali upečatljivi, PRODIRU. Mislim da se DANAS ;) takav film ne može napraviti, da je priča tako usmjerena na samo jednu stvar, iskrenu koliko god iskarikirano katkad djelovalo. Ne znam, možda se i varam, ali ono, ti feels,,,
I na koju scenu točno mislite?

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14995 : 20. Listopad, 2013., 12:49 »
a e i mislio sam da je to to, jer poster i to, ali ono, film ima i interesantnijih trenutaka.

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14996 : 20. Listopad, 2013., 21:58 »
Gledam sad Krizu na RTL-u,preporučujem ju svima,baš je prava "balkanska".

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14997 : 20. Listopad, 2013., 22:43 »
Kriza je prejebena.

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14998 : 20. Listopad, 2013., 22:47 »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14999 : 20. Listopad, 2013., 23:13 »
i ja pogledao, a smiješno je ono...HEHE fore. feel goody.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9