HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705923 Hitova
*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15330 : 18. Studeni, 2013., 23:29 »
:)))))

inače, da ne budem offtopic, nisam već par tjedana pogledao neki film, samo the walking dead ponedjeljkom/utorkom. :(

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15331 : 21. Studeni, 2013., 09:31 »
Thor: The Dark World - 6/10

Specijalni efekti izgledaju bolje nego u prvom Thoru, ali film ima tu nesreću da su tik prije početka filma u kinu pustili trailer za novog Hobbita i nakon toga s vizualne i estetičke strane prvenstveno Asgard nije mogao ponuditi apsolutno ništa. Glavni negativac dobar, dobrog su i glumca odabrali, Thor je također zanimljiv, Loki odličan i vidi se da je to već uigrana ekipa, ali problem je što priča nekako nije zanimljiva i nije na razini što dodatno upropaštava činjenica da se često priča o svemu drugome osim o bitnim stvarima za radnju.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15332 : 21. Studeni, 2013., 11:34 »
Me666 ne slažem se da Asgard nije imao šta ponuditi s vizuelne i estetske strane:




Lijepo je ovo dizajniran svijet, ali šteta je što film nije obilovao ovakvim scenama, bilo ih je svega par i to prilično kratkih pa nismo imali dovoljno vremena da se divimo ovim ljepotama.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15333 : 21. Studeni, 2013., 12:03 »
Znam kako izgleda Asgard, gledao sam film - ne sviđa mi se... izgleda ko Star Wars meets Star Trek, a to mi je osobno preglupo

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15334 : 21. Studeni, 2013., 12:07 »
 
Znam kako izgleda Asgard, gledao sam film
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15335 : 21. Studeni, 2013., 18:08 »

Thor: The Dark World (2013) - film me jako oduševio, znala sam da će biti odličan, ali opet sam se prijatno iznenadila. Film je dobro prilagođen za gledanje u 3D-u, bilo je jako lijepih scena, humora, akcije... Sve je odlično. Ocjena:10/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15336 : 21. Studeni, 2013., 18:41 »
Captain Phillips- FILMČINA. 9/10

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15337 : 23. Studeni, 2013., 10:36 »
The Wolverine - 7/10

Zanimljiva priča, dobar zaplet i preokret (koji sam nekako očekivao, ali svejedno), Hugh Jackman igra svoju ulogu Wolverinea malo sramežljivo, Japanka s crvenom kosom izgleda kao da ima down sindrom, ideja da nindže i samuraji još uvijek postoje u Japanu je preapsurdna jer svi znamo da mladi u Japanu vise cijeli dan na PS3/Wii U i ne izlaze na danje svjetlo. Ona što glumi Viper ima ODVRATAN MADEŽ BLJAK.


*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15338 : 23. Studeni, 2013., 10:46 »
The Counselor (2013)

Okej, svaki put kad bi išao u kino prikazivali bi trailer ovoga i užasno sam se nahajpao. Dosta solidna glumačka ekipa, Cameron Diaz izaziva erekciju, Brad Pitt je badass sa šeširom i čizmama koje idu u špic, Ridley Scott radi film, nezz, očekivao sam dosta unatoč maloj imdb ocjeni.

Film sam po sebi je dosta okej zamišljen. Isporuka droge krene pogrešnim putem a za sve se krivi odvjetnika koji uopće nije kriv, ali narko kartele zaboli ona stvar tko je kriv ili ne i krenu po njega. Sad, stvar je u tome što film traje 2 sata, a tek se na polovici krene nešto događati. Radnja je dosta spora i užasno je iritirajuće koliko su isforsirani ti neki badass odgovori u konverzacijama u kojima se pokazuje kako su likovi badass i pametni i NEMA S NJIMA ZAJEBANCIJE LOL.
Budući da je narko kartel u sve umiješan, ima nekih stvarno bolesno odvratnih scena odsijecanja pojedinih dijelova tijela (što je super prikazano), a budući da film malo i forsira taj raskošni droga seks život, ima i par EREKTIRAJUĆIH seks scena (Cameron Diaz trlja svoju vaginu o vjertobransko staklo auta). xDDDDDDDDDDDD

Michael Fassbender je totalno rendom u filmu kao i Penelope Cruz, Cameron Diaz je presavršena <3 kao i Javier Bardem, a fun fact je taj da u filmu glumi i Goran Višnjić xDDDDDDD

Sve u svemu, film je dosta okej. Očekivao sam nešto više nakon dobrih trailera. Mislim da je problem u prerazvučenosti filma i činjenici da završava u najzanimljivijem trenutku.

7/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15339 : 23. Studeni, 2013., 11:07 »
Ja još nisam pogledao T(v)ora. Kakve su valkrie tamo?
(nemojte mi samo reći da je N. Portman jedna od zgodnijih :wildboy:)

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15340 : 23. Studeni, 2013., 11:20 »

T(v)ora.
mitologijo! :ave:


Sent from my iPhone using Tapatalk xDddddddddDDDddSdDd

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15341 : 23. Studeni, 2013., 11:22 »
Pa, realno gledajući, glavni glumac izgleda k'o mungos, ali sam htio ''ublažiti''.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15342 : 23. Studeni, 2013., 11:29 »
(nemojte mi samo reći da je N. Portman jedna od zgodnijih :wildboy:)
Natalie je jedna od najljepših glumica, jedna od rijetkih žena koja je prelijepa čak i kad je ćelava ;)

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15343 : 23. Studeni, 2013., 11:31 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15344 : 23. Studeni, 2013., 15:59 »
:bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9