HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706223 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15465 : 11. Prosinac, 2013., 22:08 »
Savršeni ste :hihi:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15466 : 13. Prosinac, 2013., 02:19 »
The Hobbit: The Desolation of Smaug 3D HFR 4DX

Križu moj. Što se uopće dogodilo?
Malo me još uvijek bole bubrezi, ali ne sjećam se boljeg kino iskustva ikad.
Toliko sam bio zabavljen da nez. NEZ.

Film mi je već sam po sebi dosta bolji od prvog, ali ovaj spektakl glupih tehnologija je sve to podigao na 10/10.
Kino te tuče i baca, pokušavaš vidjet išta od 3D-a, ali boli te boban, uopće ne daješ jeb.
Treseš se, okrećeš, puše vjetar u tebe, prska te voda, laseri, dim, mirisi,.,, JA. NEZ.

Očekivao sam biti megasmoren i mrziti svijet nakon kina, ali eto, potpuno sam uživao skoro cijelo trajanje filma.
Ima ta jedna sekvenca koja traje nekih dvije minute koja je bila baš potpuno van ovog svemira.
Stvarno se ne sjećam da sam ikad toliko umirao od smijeha u kinu. Doslovno sam plakao i bolili su me trbušni mišići. Plus, Grga je pored mene vrištao pa nez. Vrh.

Top iskustvo. Top večer.

Ne želim sad pogledati film u normalnom kinu ili NEDAJBOŽE doma i shvatiti da je onako NEZ 7/10.
Samo želim da Cinestar za godinu dana napravi maraton sva tri Hobita + sva tri LotR-a u ovoj nevjerojatno šašavoj tehnologiji.
Vjerujem da bih doslovno poginuo u tom procesu, ali bilo bi vrh.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15467 : 13. Prosinac, 2013., 02:52 »
:ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15468 : 13. Prosinac, 2013., 02:59 »
Osjećam da je potreban DISKLEJMER,, :hiha:

Šanse da će te ovako nešto potpuno smoriti su otprilike 99%. Dapače, imam osjećaj da smo mi bili jedini koji su uživali u ovome.
Sasvim je moguće da je to i zbog toga što smo mi bili TA ekipa koja je bila glasna i smarala,., :(
Al eto,,,, nama se sve nekako poklopilo včrs i bilo je potpuno,.,.,., magično. ;_____;

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15469 : 13. Prosinac, 2013., 03:10 »
Nemoj ništa opravdavati, tako je kako je - savršeno i to je to.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15470 : 13. Prosinac, 2013., 03:19 »
Glupa Rijeka. ;____;
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15471 : 13. Prosinac, 2013., 03:29 »
ljudi u gradovima bez 4d kina -> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHA :mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15472 : 13. Prosinac, 2013., 03:31 »
Koliko su ISTAKNUTI ti efekti? Je li ono blago, umjereno, ili totalno OVERTHETOP kako bi trebalo biti? :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15473 : 13. Prosinac, 2013., 03:49 »
Kako kad i kako koji efekt.

Ima, recimo, taj efekt PUHANJA. Veliki fenovi iz kuteva sobe pušu zrak. To dosta rula jer ima baš neki feel pravog povjetarca, nez.
A i stolci se znaju dosta blago i suptilno kretati.

Al onda opet, bilo je sekvenci gdje puše vjetar, prska ti voda u lice, vibrira ti ispod guzice i iza leđa, sjedalo se trese i miče... baš potpuni ATAK na osjetila. :))

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15474 : 13. Prosinac, 2013., 04:56 »
:)))))))))))))))))))))))))

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15475 : 13. Prosinac, 2013., 09:35 »
Glupa Rijeka. ;____;
Pa po ovome clanku, mislim da ima velike sanse da dodje i u nase selo :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15476 : 13. Prosinac, 2013., 09:58 »
We bought a zoo

Scarlet je jebozovna u svakoj mogućoj kombinaciji i opciji. čak i kad glumi pomalo nervoznu i isfrustriranu ženu koja već dugi niz godina (uz pomoć par članova obitelji) vodi zoološki vrt koji to ustvari i nije.
Sve ostalo u filmu je više manje viđeno, standardno i ne baš odveć interesantno. Mogao sam i pametnije utrošiti dva sata, a ne gledati ovaj film.

Ocjena: 5/10



Khartoum

Hmmm... Baš onako standardno dobar film iz šezdesetih godina prošlog stoljeća.
Scene bitaka između zaraćenih strana dosta dojmljive. posebno je dojmljiva činjenica koliki je broj statista sudjelovao u tim bitkama. Baš impresivno.
No najjača snaga ovog filma su Charlton Heston i Laurence Oliver. Odlični glumci su još jednom potvdili svoj status.
Obojica su imali zahtjevne uloge i odlično su ih odradili. Ta njihova uvjerenost da je baš njihov cilj pravi i neodstupanje od istog.
Fotografija i kamera također dojmljive. Neki kadrovi su baš divni i ostaju urezani u sjećanje.

Ocjena: 8/10


Nostalghia

Dovoljno je samo reći Andrei Tarkovsky! Genije, umjetnik, neshvačen, težak, depresivan itd...
Takav mu je i ovaj film. Imamo tri glavna lika. Muškarca i ženu koji dolaze u Italiju i tamo susreću ruskog pjesnika koji je sve samo ne običan čovjek.
Sva tri lika prolaze svoje depresivne i psihodelične trenutke te poprilično utječu jedni na druge.
Svaka scena je priča za sebe. Svaki kadar donosi neku novu promjenu raspoloženja. Film je dosta zeznut za praćenje, no to je bilo za očekivati.
Izmjena crno-bijele slike i slike u boji daje dodatnu draž filmu.
Treba li više išta reći? Mogao bi sada napisati još pola stranice dojmova, ali nebi to ništa značilo. Filmove od Tarkovskog treba pogledati i proživjeti.

Ocjena: 9/10


Zerkalo

Opet Tarkovsky i opet mogu prekopirati sve gore napisano, samo što je radnja drugačija. I opet film koji je drukčiji od ostalih.

9/10


The Hobbit: The desolation of Smaug

Prvi dio mi je imao dosadnih trenutaka, ali je bio vrlo dobar.
Drugi dio je bolji, zanimljiviji i jedva čekam treći dio i završetak priče.
Nakon što sam pročitao dojmove nekih ljudi morat ću ga pogledati i po treći puta u kinu, ali u 4DX-u!!!
A sad malo o samom filmu...
Patuljci su i dalje ful kul. Bilbo je takav kakav je i takav je savršen. Svi ostali likovi odlično nadopunjavaju priču koja je i više nego zanimljiva.
Imao sam neki strah da će ubacivanje nekih stvari iz drugih priča koje nemaju dodirne točke sa knjigom uništiti cijelu priču i film, ali ispalo je predobro.
Zmaj...  E zmaj je mamojebač i fakat je dojmljiv.
Ljudi, ovo se mora pogledati i to odmah!

Ocjena: 9/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15477 : 13. Prosinac, 2013., 10:17 »
Kak treći put? :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15478 : 13. Prosinac, 2013., 10:25 »
U branimircu sam ga gledao u srijedu u ponoć kad je bila predpremijera. I jučer u Kaptol centru u 16:50h sa ekipom sa Forum-hr-a :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15479 : 13. Prosinac, 2013., 10:37 »
Onda ovo rezerviraj za mene. :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9