HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706129 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15540 : 22. Prosinac, 2013., 08:08 »
Don Jon (2013)

Neznam šta da uopće mislim o filmu. Inače volim Joseph Gordon-Levitta i Scarlett Johansson, ali ovdje glume užasno smećasto. Ta gluma, to držanje, ta odjeća, taj hod i taj look, nezz. Sama premisa filma mi se čak i sviđa, ali te scene su užasne. Ono psovanje dok gledaju tekmu kod Jona doma, nezz. Možda i najlošija njihova uloga od kada ih gledam. Jedino lošije od njih su Jonovi prijatelji Bobby i Danny. Kakvi smećari kriste. Većinom baš dosađuje, doduše rulaju scene sa Julianne Moore. Gordon-Levittov prvi film; ako će ih ovako pisat i osmišljavat, neka rađe to ne radi. Zaobiđite ovo pod svaku cjenu, pls.

(Klikni za pregled slike.)

5.0



Ni meni nije sjeo, pogotovo kad J.G.L. prica s onim nekim ''Bale Batmen'' glasom.
Uglavnom totalni promasaj :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15541 : 22. Prosinac, 2013., 18:07 »
Alien³ (1992)

Već neko vrijeme planiram pogledati ovo.
Kao mali sam baš jako volio Alien filmove i pogledao sam ih dosta puta. Jedinice, dvojke i četvorke sam se više manje super sjećao, ali za trojku nisam imao nikakav feel. Nisam se ničega sjećao.
Znam da ima užasan rejting općenito kod svih valjda lol, ali ono.,., sigurno nije baš TAKO loš, jelda?
Čak dapače, bio sam uvjeren da će mi biti prilično dobar.

Križu isusov, ovo je baš šokantno loše.
Kako je moguće ovoliko fulati skoro svaki element filma?
Film ponekad izgleda okej. Solidno izgleda svijet (mislim, vani) i ponekad skoro stvori neku atmosferu.

Ali skoro sve ostalo je baš govno. Likovi su rendom i nimalo upečatljivi. Jedino upečatljivo je da imaju neki britanski naglasak, što je nekako dosta šašavo i iritantno. OI ALIEN MATE U WOT ILL REK U MATE SWEAR ON ME MUM

Čitao sam da je dosta ljudi problem filma mračnost i teška atmosfera jer je ovo kao najmoody Alien.
Što nema smisla. Da je bar tako. Da je bar ful srs i mračan i težak, nez.
Ali taj ton ovog filma. To sranje skače između šašave komedije i spooky horora svake tri sekunde il nešto.
Čuo sam da Blu Ray izdanje filma kao bonus umjesto audio komentara ima laugh track za film. xDDD

U jednom dijelu filma frajeri trče po hodnicima bježeći od aliena.
I onda se dogodi scena u kojoj se dva asa zalete jedan u drugog na križanju dva okomita hodnika, obojica padnu na pod i puknu se smijati i udarati šakom u rame kao AHAHAHHAHA DEBILU ZABIO SI SE U MENE. I čuje se ovaj zvuk.

š
t
o

A i taj alien je često potpuno bezopasan. Ponekad RAZNESE LJUDIMA GLAVE i trči milijun kilometara u sekundi, ali onda opet, ponekad samo primi frajera (da, svojim rukama) i malo ga lupa, eto. U jednom trenutku uhvati frajera i... nešto, da bi došao drugi lik, otrgnuo mu ovog prvog iz ruku i odvukao ga na sigurnost. Al kužiš, alien ih ne stigne sad, iskoristio je to ludo brzo trčanje prije minutu, nije se još napunilo opet!! xDD

Nez, spektakl govana.



Alien: Resurrection (1997)

Ovog sam se sjećao kao dobrog, ali onda sam kasnije saznao da ima jednako lošu, ako ne i goru, reputaciju od trojke.
Što mi nije baš jasno jer,,, ovo je dobro lol.

Likovi rulaju. Svi su baš jako badass, ali na dosta zabavan način. Perlman je standardno bog. A i Michael Wincott s najboljim dubokim hrapavim glasom ikad rula.
Akcija je uglavnom dobra i dosta dobro sve to izgleda. Ima skroz drugačiji feel od ostalih, al opet, svi imaju neki svoj poseban feel.,,

Malo su mi drljavi matica i SIN ALIEN. Nez, redikulnost im je dosta visoka. Ne mogu srs shvatiti kralja koji ima cice i dugački jezik s kojim liže stvari lol. :(
Neke šale su nekad malo cringe, a samo pucanje je dosta grozno. Ne sad da me baš boli kurac za to, al ovo je baš onako PEW PEW laseri koji izgledaju dosta smiješno. x[


Četvorka mi je možda malo lošija od jedinice i dvojke, al ne daleko. Trojka je baš tri milijuna kilometara niže na popisu. xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15542 : 22. Prosinac, 2013., 18:57 »
+35443564

Četvorka je možda glupava, ali je užasno zabavna i kul.
Trojka je samo bijedno dosadno smeće.

;(
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15543 : 22. Prosinac, 2013., 18:59 »
četvorka je baš clever, puno više od i jedinice i dvojke.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15544 : 22. Prosinac, 2013., 19:12 »
Legendarni Gero.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15545 : 22. Prosinac, 2013., 19:15 »
to što si ti neclever pa nevidiš ludi ironični odmak je tvoj probs.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15546 : 22. Prosinac, 2013., 19:16 »
Riki/10
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15547 : 22. Prosinac, 2013., 19:23 »
vau jadniče odlični postovi idi gledat dtv crtiće.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15548 : 22. Prosinac, 2013., 19:30 »
Sutra!
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15549 : 22. Prosinac, 2013., 19:32 »
a baš sam mislio napisat inb4 princi galeon.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15550 : 22. Prosinac, 2013., 23:08 »
Vjerujem da sam potomak Adama i Eve sa Noine Arke i da me dragi Bog poslao na Zemlju s jasnim ciljem. Još uvijek nisam otkrio što to on traži od mene, ali siguran sam da nije filmsko prosvjetljenje ljudi na HCL-u koji misle kako je Alien 2 najbolji dio dotične franšize. Stoga, svaka daljnja rasprava po tom pitanju je besmislena.


ontopic: Aeon Flux
Postavlja se pitanje zašto sam ja uopće gledao ovaj film? Danas sam prvi put čuo za njega, samo ime je govorilo da je to neko smeće, a dodatnih 3 minusa može zahvaliti činjenici da u njem glumi Charlize Theron. Iako mi je ženska OK, što se izgleda tiče, i dalje ne shvaćam po kojem je to ona kriteriju cijenjena i tražena glumica. I Cameron Diaz. I Jennifer Lawrence. No dobro, ostavimo to za neku drugu raspravu.
Bla bla bla, uglavnom, film je smeće da ga čak ni Jonny Lee Miller ne uspijeva izvući iz govana. Taj lik mi je kul. Ako ništa, ševio je Angelinu Jolie još dok je ličila na ljudsko biće. Ovako visoku ocjenu dajem filmu samo zato jer sam gledao jedan lošiji film na sličnu tematiku - naravno, govorim o Ultraviolet.


2/10

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15551 : 22. Prosinac, 2013., 23:15 »
:hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15552 : 22. Prosinac, 2013., 23:27 »
Last Vegas (2013)

Predivan film. Baš u niti jednoj sceni nije dosadan ili naporan. Svi su mi užasno simpatični i dragi bili u filmu. Sviđa mi se tranzicija između smješnih razgovora, pijanih i razuzdanih trenutaka i svađa odnosno rasprava, baš je fino to izbalansirano. Lajkam jako priču i povezanost između likova i način na koji je ona prezentirana. Umro na dosta scena i mogu priznat da mi je puno puno bolji nego li Hangover ako ga uopće mogu prozvat konkurencijom nekakvom. No nebih volio da od ovoga idu raditi nastavak. Ovako je sve ispalo baš savršeno. Jako simpatično i toplo, baš sam veseo i sa osmijehom izašao iz Cinestara.



8.5

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15553 : 22. Prosinac, 2013., 23:31 »
Sinoć sam gledao najgori film od kako ovdje na hcl-u komentarišem filmove:

Dragonquest (2009)
*
Jest da sam znao da film ima veoma nisku ocjenu na imdb-u (3,1) i da je vjerovatno loš ali sam mislio da će ovo biti nešto slično Dungeons and Dragonsu koji je slične tematike a također ima sličnu ocjenu (3,6). Ali ipak nisam uzeo u obzir da je D&D ipak vrhunski film (sa jednim Jeremy Ironsom i Bruceom Payneom između ostalih u glavnim ulogama) dok je Dragonquest jedan toliko niskobudžetan film da sam se smijao specijalnim efektima (ako se mogu nazvati specijalnim), a šta tek reći za glumce pa sve redom glumci iz D klase (ima jedan iz C klase ali je i on na zalasku karijere). Priča šuplja, gluma smiješna, scenario i režija kao da ih je radio neki ispodprosječan student dramskih umjetnosti za diplomski rad. Da ne pomislite da u filmu nema ničeg vrijednog pažnje, bila je jedna zgodna ženska :mrgreen:. Nije baš čitav film totalno negledljiv, bilo je rijetkih trenutaka kada me malo i zainteresirao ali sam većinu vremena se kajao što ipak nisam odgledao crtić Brave.

3,5

*Toliko mi se nije svidio da čak nisam osjećao "dužnost" da, u svom stilu, postam neku sliku iz filma ispod naslova :mrgreen:.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15554 : 23. Prosinac, 2013., 00:08 »
asylum, naravno da je dosadno i nemaštovito nezz.

drago mi je da se širi ljubav prema dungeon & dragonsu. <3

al nije ni brave puno bolji od 3,5 hehe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9