HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1711115 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16800 : 12. Studeni, 2014., 18:33 »
znači čuđenje da netko ide solo u KINO. mozak 12-godišnjaka lol.

plus ismijavanje VJEČNOG STUDIRANJA lol. kog boli kurac za faks kralju. :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16801 : 13. Studeni, 2014., 19:24 »
ismijavanje samog odlaska u kino :ave: :ave: :ave:

instastellar

od inter (lat. unutra) stella (let. zvjezda) unutar zvjezdano jer uđu <spoiler>u crnu zvjezdu</spoiler>

HEUREKA! #toKnowledge

najbolje ikad IKAD do kad idu u svemir, ond anajbolje ikad, i onda neugodno govno kad uđu u CRNU RUPU BEZ SPOILERU WUUT.

plakao sam dva puta, ovo je baš karlo film jer ljubav! bilo je neugodnih znanost dijelova, ali jedine zamjerke crna rupa grozota i najgora glumica svih vremena == Jessica Chastain. mislim da je scena kad mawa swatkica izleti za tatom scena na koju sam plakao najviše ikad na filmu, baš sam ridao i suze su mi TEKLE niz lice a morao sam to sakrit jer je ixy bio blizu mene. baš ima dahouzimajućih dijelova.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16802 : 13. Studeni, 2014., 23:52 »
Inače mislio sam bi li odgovorio odmah ali nisam jer mi je post bio smiješan i sve vrh flow amo tamo i znaš sam vjerojatno, ali inter znaći među ne unutra.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16803 : 16. Studeni, 2014., 18:37 »
kog boli kurac za faks kralju. :mrs:

Tvoju budućnost ? :mrs:

Kad smo već kod tih past and future sranja; gledo neki dan Interstellar, ne da mi se ništa pretjerano dugo pisat, film je stvarno jako dobar i ugodan samo se moram složit sa ovim krajne nerazumljivim postom od richarda kad prođe kroz crnu rupu baš sve postane neugodno govno lol.

O crnoj rupi nema smisla diskutirat to nismo nikad vidli niti budemo (vjerovatno) makar prošlo 50 milja godina (kao niti drugu galaksiju jer guess what najbliža je desecima tisuća svjetlosnih godina daleko, toliko ne živimo a niti jedan fizički materijal ne može ić brže od svjetlosti) tak da je to nešto kao rasprava o bogu, besmislena jer nemamo znanstvenih dokaza nego možemo razglabat teoretski xd.
Al ovo iduće mi nije nimalo jasno. tj dvije stvari
Prva Onaj dušbeg Matt Damon tj dr Mann. Ne kužim ga. On je krenuo prvi, nadahnuo druge bla bla, stigao i vidio da je planet zaleđeni drek[, okej dolazi spoznaja; "Šit fulo sam, umrijet ću tu. Ček malo imam ideju, slat ću lažne podatke da me dođu spasit jeeej" Okej slao ih je godinama tj pingao u svemir, stigli su, svi su sretni kaj se vide. Pa jel mi netko može objasnit za miloga boga zaš je on digo onaj manji brod u zrak i htio ih sjebat. Jer gle mogao je jednostavno priznat da je fulao, usro se smrti, mogao se ispričat kaj im je potrošio dobar dio goriva ali jebote ne bi ga ostavili, pa ipak su mu se svi klanjali ko bogu skoro, zašto je to napravio, mogao je otić s njima i pronać the new home jel ? Nekako mi je odgovor; pošandrcao je od izolacije i samoće prejednostavan za Nolana lol. I fakat mi nema smisla taj dio. Al bar je njegov kraj jebeno epski, usred rečenice ode u kurac lik :mrgreen:

Prvi planet sa čuka je 7 godina šemom dosta rula.
Prvi film koji konačno prikazuje realno šta se mora napravit sa brodom da se dobije umjetna gravitacija, fala kurcu :ave:
I da druga stvar.
Onaj AI. Tars i onaj drugi. Jebeni lol su mi tijekom filma, mislim imaju smisao za humor, čine se jebeno sposobni, al dizajn :loludara:
Ima par scena gdje jurca naokolo krajnje brzo i bez nekih poteškoća al dođe mi da se pitam šta bi taj TARS da padne na bok ? Ko kornjača :mrs:


Osim toga ima još par nejasnih stvari ali film i je sve u svemu i glumom i pričom i tehnikalijama čista 9/10
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2014., 18:46 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16804 : 16. Studeni, 2014., 18:54 »
Pa ima smisla ovo s Mannom, baš zato što Mann zna da je sve lažirano, ne samo ti podaci koje je on lažirao, nego berem da on isto zna istinu pošto zna da bi se MM vratio na zemlju, što je njemu neprihvatljivo, pošto zna tajnu da su poslani na uzaludnu misiju. Što na kraju ipak nije ispalo točno.

Meni su CASE i TARS genijalni i isprva mi je bio užasan dizajn i nešto što bi bilo okej za prije 50 godina u filmovima, ali toliko sam ih zavolio zbog humora i kul scene spašavanja da potiskujem njihov retro izgled.
Već naletio na brdo dojmova od ljudi koji ismijavaju šeme s vremenom i prostorom i svim tim SCi-Fi stvarima i smijem im se, rađe nek ismijavaju svoj život lol. xD

Za film su uzeti najveći stručnjaci za sve teme koje film obrađuje što se tiče svemira i vremena, tako da sve ima smisla i ostatak je jednostavno belivable iako je dio mašte, jel.
Meni je predivno kako je film uspio zrulat na svim poljima. Nezz jedva čekam da ga idem gledat opet i vjerujem da bi mogao i po prvi put ga možda i treći put pogledat.
Ljubav i emocije na početku > pejsing i razrađeni odnosi između likova > općenito stanje stvari na zemlji > odlazak u svemir < zadnji dio filma koji je svemir za sebe.
Nezz gay mi je bacat kritiku na patetičnost. Vau emocija fuj.
Nezz ljudi pls. :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16805 : 16. Studeni, 2014., 19:08 »
Ja ga idem sutra pogledati. U Zagrebu. Mogao bi se netko od vas fegeta javiti, pa da odemo na cugu prije. :hiha2:


Nego, jel' ima ovog u filmu?


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16806 : 17. Studeni, 2014., 00:04 »
Da.

Ma ima par "bedastih" stvari al poanta cijelog filma je "venture to the unknown" pa ima dodira sa unknown stvarima o kojima nemamo pojma pa možemo na njih i gledati iz beskonačno mnogo perspektiva :hiha:
A vidjet češ.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16807 : 17. Studeni, 2014., 06:12 »
Perfect Getaway

Bas fora film, ali mi je jedino malo blesavo sto su otkrili prakticki sve negdje na sredini filma i onda se izgubila sva ona napetost od ranije... IMHO su trebali puno toga ostavit neobjasnjenog da bude napeto i da zamisljamo samo sto se tocno desilo.

Npr tako slicno su usrali Aliens S.E., gdje su ubacili dodatne scene koje su previse toga prikazale... Zato ja priznajem samo originalnu verziju.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16808 : 17. Studeni, 2014., 23:41 »
Gledao Interstellar. Bla bla bla, neda mi se pisati puno. Za razliku od Miceka, meni se uopće nije svidjelo ono sa prvim planetom. Ali jebeš ga, nakon toga slijedi ona srcedrapajuća scena kad lik pregledava video poruke. A ending je baš ono :wildboy:

Oko par scena bi se možda moglo i raspravljati, recimo zašto su uopće i riskirali s tim prvim planetom kad su znali da tamo ''vrijeme ne teče kako treba''; ili gdje su dovraga završile one jajne stanice - taj dio mi je promakao - je li to ostalo na Zemlji pa bi ih slali drugom pošiljkom (budući da je dr. Brand odmah u startu odjebao mogućnost selidbe naroda Božjeg) ili su već bile na tom brodu (što bi značilo da je samo Amelia potencijalna surogat majka, a to mi je nekak' bizarna ideja); te da li je uopće bila potrebna/smislena ona scena gdje Cooper šalje poruku svojoj kćeri u prošlost preko Moorseove abecede. Al' dobro sad, budem pročitao neki stori ekplanejšn na nekom ŽNJ sajtu, pa možda budem pametniji.

Ocjena: dobro_potrošenih_35_kuna / 10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16809 : 18. Studeni, 2014., 00:36 »
Ghaleonu se svidio visokobudžetni blockbuster, nečiji će pas uginut :mrgreen:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16810 : 18. Studeni, 2014., 02:32 »
Ocjena: dobro_potrošenih_35_kuna / 10

:ave:

doslovno nemoguće je da si ti prava osoba :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16811 : 18. Studeni, 2014., 09:23 »
Ghaleonu se svidio visokobudžetni blockbuster, nečiji će pas uginut :mrgreen:
A jebiga, i to se zna desiti.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16812 : 18. Studeni, 2014., 12:34 »
Onaj AI. Tars i onaj drugi. Jebeni lol su mi tijekom filma, mislim imaju smisao za humor, čine se jebeno sposobni, al dizajn :loludara:

Dizajn je referenca na Monolith i na neki način tribute Kubrickovoj Odiseji.




*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16813 : 18. Studeni, 2014., 12:54 »
i kako bi to trebalo utjecat na njegovo mišljenje o tom dizajnu?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16814 : 18. Studeni, 2014., 13:03 »
Nikako.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9