HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705794 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16875 : 19. Prosinac, 2014., 22:51 »
The Lego Movie (2014)

Film je apsolutno savršen prvih sat vremena, al onda ga malo ukake zadnjih pola sata sa sentimentalnim sranjima i otac/sin polemikama kojima tu nije mjesto.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16876 : 20. Prosinac, 2014., 01:26 »
a i mene je iritirao taj dio, ali eto uhvatili su me feelsi pa je čak i bilo okej ;___;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16877 : 20. Prosinac, 2014., 19:19 »
Gone Girl (2014) ★★★½

Dojmio me se, ali ne toliko da bi mi bio film godine kao što mnogi navode, meni osobno nije ni blizu. Volim Ben Afflecka i dosta mi je dobar ovdje, no Rosamund Pike je zrulala cijeli cast. Neil Patrick Harrisa osim u How I Met Your Mother nisam ni gledao do sada, što je valjda dobro, jer mi je bio užasan. Nije gluma loša, nego mi je ovdje neopisivo ljigav. Jedna scena me posebno dojmila i podsjetila na sirove strasti. Sve u svemu dobar film, sad dosta dobrim atipičnim krajem.

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) ★★★★★

Rulao mi je jako na prvo gledanje, no u drugome mi je još bolji. Iako sam svaki gledao u kinu, malo više sam obraćao pozornost na stvari koje sam propustio prvi put. Samo zbog "Far Over The Misty Mountains Cold" bi mogao dobiti desetku od mene. Svaki put se naježim kad čujem tu stvar, bilo ovako uz film ili random puštanje. Iako je pejsing i koncept Hobbita prekopiran od The Lord of the Rings trilogije, savršeno se uklapa i u ovaj serijal. Nikakve zamjerke osim tone hvale za svaki segment filma.

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) ★★★★★

Toliko savršeno 4DX iskustvo prilikom prvog gledanja mi je postavilo upitnik nad glavom, da li sam svršavao na film ili 4DX tehniku i tek sada kada sam ga pogledao u običnom Blurayu mogu sa sigurnošću reć da je i sam film savršen kao i taj čudesni 4D. Previše dobrih scena u ovom filmu da bi mi bio jednako dobar kao i predhodnik. Pojava Barda podigla razinu hypa. Baš se savršeno uklopio u već savršen cast, a onda je došla ona! Tauriel - moja božica. Ono što je Arwen za LOTR, to je Tauriel za Hobbita <3.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) ★★★★★ 4DX

4DX iskustvo koje je za dlaku slabije od onog iz The Desolation of Smaug. Možda čisto zbog toga što scenu s bačvama iz tog filma pamtim kao najbolje kino iskustvo ikada. Savršen završetak sa toliko dobrih scena, ali i krajem, koji mi je jedina mana u serijalu, desetak minuta predug a u spojleru ću napisati zašto. Treći i zadnji nastavak ove velike sage nažalost došao je do kraja i dolazim u napast da ga još jednom idem pogledat bez obzira na visoku cijenu 4DX iskustva. Kako bi bilo savršeno da mogu pogledat sva tri Hobbita u toj tehnici u jednom maratonu. Naravno da to neće biti moguće nikad. Ogromna tugica, jer je gotovo. Iako mi svaki posebno nisu za čistu desetku, ovako kao serijal sigurno je.

Inače nemam običaj kolutat očima za mali segment filma koji nije u skladu sa konceptom, no scena kada se Bilbo vraća u Shire tih deset minuta ničega mi je baš nekako uništilo momenat cijelog filma. Nebih imao ništa protiv da su ga skratili od tog trena kada dolazi u Shire pa dok se ne prebaci u Bilbovu starost, ali baš me smorilo malo ;(


*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16878 : 21. Prosinac, 2014., 13:16 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:11 Tomz »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16879 : 21. Prosinac, 2014., 20:30 »
"Mindfuck" tog filma nema veze sa TRIKOVIMA.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16880 : 21. Prosinac, 2014., 20:43 »
ali ali čitav film je ultimativni trik ;)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16881 : 21. Prosinac, 2014., 23:41 »
ali ali ali stari moj on zna trikove s kartama
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16882 : 22. Prosinac, 2014., 17:45 »
Međusobno vrijeđanje je prijavljeno, offtopik pobrisan.

EDIT: Da ne postam novi post... uglavnom, nastavite on topic. Sve znate.
« Zadnja izmjena: 22. Prosinac, 2014., 22:00 Ementaler »

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16883 : 22. Prosinac, 2014., 22:05 »
:ave: zašto si mi obrisao post?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16884 : 23. Prosinac, 2014., 21:03 »
Iako je pejsing i koncept Hobbita prekopiran od The Lord of the Rings trilogije
wut??

Pojava Barda podigla razinu hypa.
:hiha:

[...]a onda je došla ona! Tauriel - moja božica. Ono što je Arwen za LOTR, to je Tauriel za Hobbita <3.
:hiha:

tih deset minuta ničega mi je baš nekako uništilo momenat cijelog filma;([/spoiler]
momenat cijelog filma,,,,,,,,,??

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16885 : 23. Prosinac, 2014., 21:36 »
:hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16886 : 23. Prosinac, 2014., 22:08 »

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) ★★★★★

Rulao mi je jako na prvo gledanje, no u drugome mi je još bolji. Iako sam svaki gledao u kinu, malo više sam obraćao pozornost na stvari koje sam propustio prvi put. Samo zbog "Far Over The Misty Mountains Cold" bi mogao dobiti desetku od mene. Svaki put se naježim kad čujem tu stvar, bilo ovako uz film ili random puštanje. Iako je pejsing i koncept Hobbita prekopiran od The Lord of the Rings trilogije, savršeno se uklapa i u ovaj serijal. Nikakve zamjerke osim tone hvale za svaki segment filma.

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) ★★★★★

Toliko savršeno 4DX iskustvo prilikom prvog gledanja mi je postavilo upitnik nad glavom, da li sam svršavao na film ili 4DX tehniku i tek sada kada sam ga pogledao u običnom Blurayu mogu sa sigurnošću reć da je i sam film savršen kao i taj čudesni 4D. Previše dobrih scena u ovom filmu da bi mi bio jednako dobar kao i predhodnik. Pojava Barda podigla razinu hypa. Baš se savršeno uklopio u već savršen cast, a onda je došla ona! Tauriel - moja božica. Ono što je Arwen za LOTR, to je Tauriel za Hobbita <3.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) ★★★★★ 4DX

4DX iskustvo koje je za dlaku slabije od onog iz The Desolation of Smaug. Možda čisto zbog toga što scenu s bačvama iz tog filma pamtim kao najbolje kino iskustvo ikada. Savršen završetak sa toliko dobrih scena, ali i krajem, koji mi je jedina mana u serijalu, desetak minuta predug a u spojleru ću napisati zašto. Treći i zadnji nastavak ove velike sage nažalost došao je do kraja i dolazim u napast da ga još jednom idem pogledat bez obzira na visoku cijenu 4DX iskustva. Kako bi bilo savršeno da mogu pogledat sva tri Hobbita u toj tehnici u jednom maratonu. Naravno da to neće biti moguće nikad. Ogromna tugica, jer je gotovo. Iako mi svaki posebno nisu za čistu desetku, ovako kao serijal sigurno je.

Inače nemam običaj kolutat očima za mali segment filma koji nije u skladu sa konceptom, no scena kada se Bilbo vraća u Shire tih deset minuta ničega mi je baš nekako uništilo momenat cijelog filma. Nebih imao ništa protiv da su ga skratili od tog trena kada dolazi u Shire pa dok se ne prebaci u Bilbovu starost, ali baš me smorilo malo ;(
:thumbs:Slažem se u svakoj riječi.
Najveća mana ove trilogije je Radagast.:fpalm:Antipatičan,dosadan i nimalo smiješan.Jednostavno nerivira.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16887 : 24. Prosinac, 2014., 11:59 »
kako je moguće mrzit radagasta ,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16888 : 24. Prosinac, 2014., 16:13 »
CROguys ono. Realno. Realno govno po kosi rula. :approve

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16889 : 24. Prosinac, 2014., 18:44 »
radagast je jedan od boljih stvari hobita.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9