HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727192 Hitova
*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17265 : 10. Lipanj, 2015., 14:11 »
Malo off topic, no kad ćeš mi poslat rezultate Core Tempa? Skroz me zanimaju kako je tvoj chip ispao

Check your inbox :mrgreen:


*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17266 : 11. Lipanj, 2015., 09:03 »
Rusko meso (1997)
mrzim prostituacija filmove jer su mi depresivni, a ovako ddatno jer je domaći. priča je mrljava jer je kao postavljeno kao misterija neka a nije. btw ubijena pička oko koje se vrti sranje se zove laura palamar lmao. dobar cast je donekle spasio mrljav film bez radnje. nina violić ošišana ćelavo rula, dijana bolanca je prekawaii, rene bitorajac je aktualno bio dobar lik i može nešto što nije dečko s kvarta. al zašto bi boli ga bobi kad je to nejgova stvar sad. al najveći spektakl epizoda uloga kristijana ugrine. fraer je polomio to sranje, predivno.


krasni titlescreen.

fred flintstone koči nogama + miikeov dead or alive 1 kraj
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2015., 09:05 Kunihiko Maeda »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17267 : 14. Lipanj, 2015., 21:37 »
Jurassic World (2015)

stari moj koliko je ovo loše. ima taj spektakularni feel tijekom cijelog gledanja ali je jednostavno,,,, loš.
osim najretajnije radnje ikada (HEJ DINOSAUR KOJI JE VIŠE OD TOGA, LOL RENDOMLI MOŽE SAKRITI SVOJU TOPLINU I KAMUFLIRAT SE, LOL VIDI KAKO KOMUNICIRA SA MALIM DINOSAURIMA LOL,,, ZLOČESTI PLAĆENICI ŽELE SJEBAT DINOSAURA DRUGIM DINOSAURIMA ALI IH DRUGI DINOSAURI POJEDU ALI TU JE >>OWEN<< KOJI UZ POMOĆ PUŠKE, UCVILJENE KUJE I NJENIH STEREOTIPNIH NEĆAKA SPASI STVAR!)

cgi efekti su super i baš je dobar feel tematskog parka, ali osim toga sve je manje više prd. hvala bogu da imam muški crush na chrisa pratta i da je crvenokosa pička zapravo dosta dobra. bar nijedan dinosaur ne priča ovdje,.,.

5/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17268 : 15. Lipanj, 2015., 03:44 »
Zvucki kao Cole/81

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17269 : 15. Lipanj, 2015., 12:35 »
Sinister sinoć na tv1000 Ethan Hawke,onako solidan horor ima propusta u priči ali opet sasvim soldan horor za ljubitelje zanra. Mene je film ugodno iznenadio pozitivno naravno

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17270 : 15. Lipanj, 2015., 15:40 »
Sinister je jedan od boljih horrora, kad se samo sjetim one jezive muzike (u trenutcima kada se prikazuju one filmske vrpce) i sad me trnci prođu. Šteta što je nikad nisam uspio pronaći na youtubeu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17271 : 15. Lipanj, 2015., 19:02 »
Sinister je jedan od boljih horrora, kad se samo sjetim one jezive muzike (u trenutcima kada se prikazuju one filmske vrpce) i sad me trnci prođu. Šteta što je nikad nisam uspio pronaći na youtubeu.
http://m.youtube.com/results?q=sinister%20bbq%20song&sm=1
Od druge trece minute pocinju ti bolesni zvuci , uzivaj ;)

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17272 : 15. Lipanj, 2015., 19:46 »
Jurrasic World,reklama od 2 sata ponekad naleti dinosauri i bore se,ali pretezno reklama za Colu,Mercedes,Beats,StarBucks i tko zna koliko jos "suptilnih" proizvoda sam propustio.
4/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17273 : 18. Lipanj, 2015., 16:04 »
Mad max stvarno prejeben film,u zadnjih par godina nisam ništa bolje pogledo sjeo mi je ko budali samar

Sent from my HM 1SW using Tapatalk


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17274 : 18. Lipanj, 2015., 17:06 »
+1

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17275 : 22. Lipanj, 2015., 17:48 »
Sindlerova lista po ko zna koji put..

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17276 : 28. Lipanj, 2015., 11:42 »
Arn: Tempelriddaren (2007)

Skandinavski epski film o Arnu - vitezu templaru. Film počinje u nordijskom snijegu, priča priču o njegovom životu, zabranjenoj ljubavi, borbi za krunu njegovog prijatelja... a završava na vrelom pijesku Svete zemlje - u odbrani Jerusalema od Saladina i njegove vojske.

Nemam riječi kojima bih ocijenio izvrsnost filma u svim aspektima. Za razliku od zapadnjakčih filmove ove tematike koji se samo fokusiraju na akciju i tu žele postići neki wow-spektakl a sve to još i zamuljaju debelim slojem CGI-a, Skandinavci su stavili akcenat više na likove i dramu nego na sirovu borbu a pri tome su na mnogo realističniji način prikazali srednjovjekovni život, nošnju, građevine pa i samu borbu. Jedan od boljih medieval filmova koje sam pogledao, nisam znao da skandinavska kinematografija ovo ima u sebi.
9

Kingsman: The Secret Service (2014)

Špijunska akcija po uzoru na Bonda i njegove derivate, podjednako teatralna ali mnogo više komična. Dosta dobre akcije (nikad nisam očekivao da će ovo biti jedan od najkrvavijih filmova koje sam gledao), mnogo humora, izvrsni likovi... Poseban film koji jednostavno odiše stilom. Jedno od najprijatnijih iznenađenja godine i unaprijed se radujem nastavcima.
9

Jupiter Ascending (2015)

Vidi se da su raspolagali sa ogromnim budžetom međutim očito ga nisu znali iskoristit kako treba. Jedino im se moraju priznati dobri specijalni efekti a sve ostalo je onako meh. Znao sam da će film bit plitak ko potok ali sam barem očekivao dobru akciju za malo razbibrige, međutim ni na tom polju nisu briljirali. Iako mora se priznati da je imao film svojih momenata po kojima ćemo ga pamtit, npr. ovo je prvi film za koji znam a da Sean Bean nije umro u njemu :clap: (obzirom da mi je jedan od najdražih glumaca pa je tako nešto za svaku pohvalu), također bila je jedna scena gdje neki malac igra Dark Souls 2 :approve... bilo je tu i nekih zanimljivih likova (antagonist mi je bio poprilično cool). Tako sve u svemu neloša ideja ali realizacija je morala biti bolja.
6

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17277 : 29. Lipanj, 2015., 17:17 »
MAD MAX FURY ROAD-neznan nemogu rec da film nevalja, al mi nije pasa niti malo, toliko me razocara da nisan ni pogleda zadnjih 20 minuta..Kad san gleda ocjene i trailere ocekiva san neki teski spektakl, al nisan to dozivija i zato me razocara, pogotovo jer obozavan ove postapokalipticne tematike...Puno su mi bolji stariji djelovi, tamo je nekako sve bilo dosta realnije, ovo mi vise izgleda ko neka fantazija...A i Mel je bia pogoden glumac, pravi pustinjak odma san se poveza sa njin, a ovaj mi nije pasa od pocetka tako da  je i tu bia minus odma...

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17278 : 29. Lipanj, 2015., 18:04 »
Ted 2

GLUPO,,,,ima dobrih i smiješnih fora naravno, al baš je jebeno otužno to nepotrebno furanje vulgarnosti

okej kraljevi,,,vulgarne fore - CRNI KURČEVI,,,,napušavanje,,,,zalijevanje spermom, drkanje kurca, gađanje govnima,,,,HAHA!
općenito to retardirano forsiranje fora o jebanju i kurcima nez baš napad na zdrav razum :hihi:
u jednom trenutku mi je došlo da iziđem iz kina koliko je GLUPO sve to,,,
 ---> zaglupljivanje, eto to je poanta filma valjda
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17279 : 29. Lipanj, 2015., 18:21 »
MAD MAX FURY ROAD-neznan nemogu rec da film nevalja, al mi nije pasa niti malo, toliko me razocara da nisan ni pogleda zadnjih 20 minuta..Kad san gleda ocjene i trailere ocekiva san neki teski spektakl, al nisan to dozivija i zato me razocara, pogotovo jer obozavan ove postapokalipticne tematike...Puno su mi bolji stariji djelovi, tamo je nekako sve bilo dosta realnije, ovo mi vise izgleda ko neka fantazija...A i Mel je bia pogoden glumac, pravi pustinjak odma san se poveza sa njin, a ovaj mi nije pasa od pocetka tako da  je i tu bia minus odma...

fejlaš

realno, da je ovaj mad max namirnica, jeo bih je svaki dan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9