HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1711122 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17280 : 29. Lipanj, 2015., 18:23 »
ti bi ja nebi

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17281 : 29. Lipanj, 2015., 18:32 »
bartool
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17282 : 29. Lipanj, 2015., 18:36 »
abrakadabra..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17283 : 29. Lipanj, 2015., 18:43 »
MAD MAX FURY ROAD-neznan nemogu rec da film nevalja, al mi nije pasa niti malo, toliko me razocara da nisan ni pogleda zadnjih 20 minuta..Kad san gleda ocjene i trailere ocekiva san neki teski spektakl, al nisan to dozivija i zato me razocara, pogotovo jer obozavan ove postapokalipticne tematike...Puno su mi bolji stariji djelovi, tamo je nekako sve bilo dosta realnije, ovo mi vise izgleda ko neka fantazija...A i Mel je bia pogoden glumac, pravi pustinjak odma san se poveza sa njin, a ovaj mi nije pasa od pocetka tako da  je i tu bia minus odma...

fejlaš

realno, da je ovaj mad max namirnica, jeo bih je svaki dan

+33

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17284 : 29. Lipanj, 2015., 19:15 »
Dakle produktivan vikend, nekoliko filmova pogledano, u principu dosta sam razočaran ovom ljetnom sezonom :(

MAD MAX: Fury Road

Odličan cinematography, odlične scene potjere i osjećaj veličine. Skoro svaka nova scena bi me iznenadila još ljepšim izborom boja ili čistom količinom sadržaja koja se događa na ekranu. Što je vrlo pohvalno za jedan postapokaliptični naslov u kojem je većina svijeta pustinja.
Problem s filmom mi možda nije u skripti koliko je u glumi. Što je zapravo čisto subjektivan element. Dakle iako inače dosta volim Hardya, ovdje mi je nekako prepasivan, dosadnjikav.
Lijepo je za promjenu vidjeti toliko žena u glavnim ulogama i da zapravo vode film. To je dosta rijetko u današnjim blockbuster filmovima, doda neku svježinu u klasični stereotip super sposobnih i nedodirljivih muškarčina.
No ne znam, iako je sve bilo impresivno, izostao mi je onaj osjećaj napetosti. Falila mi je investicija u likove, što znam da je smiješno tražiti od akcijskog filma, no recimo John Wick i Raid mi to naprave kroz ubojstvo psa ili prijetnju ubojstva obitelji. Falilo mi je toga, da kada ljudi umiru, imam potrebu navijati za Maxa i ekipu. Emotivno je dosta ravan film, i tu pada moja glavna kritika. To mi ga odvaja od toga da postane akcijsko remek djelo kakvim ga neki opisuju.

U svakom slučaju zabavan i često impresivan film kojem fali dubine.

7,8 / 10

Jurrasic World

Tako sam se veselio vidjeti prvi puta Jurrasic film u kinu, ne znam što sam očekivao, ali eto, nisam to dobio.
Efekti nisu ništa posebno, na trenutke su neki dinosauri izgledali i dosta žalosno, no ajde, neki su stvarno i bili fora.
Izuzevši to, likovi su nerazrađeni, ideje nedovršene. Najzabavniji dio filma je napad s raptorima, i naravno plot ga uništi i preokrene sve. Jer hej, trebamo produžiti ovo, nema veze što nema apsolutno nikakvog smisla da je sav ovaj genetski materijal natrpan u jednog dinosaura.
Vrh filma je kada Indominus Rex ima mogućnost skrivanja od toplinskih senzora. Jer eto, genetički labos je mislio da je to vještina prijeko potrebna novome dinosauru, ni slučajno to nije kompletno debilan potez vrlo lošeg screenwritera.

Razočaravajuće, užasno glupo, ali ipak donekle zabavno. Ne mogu reći da se nisam smijao nekoliko puta i da sam gledao na sat kada će biti gotov.

6,5 / 10

Kingsman: The Secret Service

Inače zaista nisam fan glupavih filmova, ali ovaj me nekako osvojio.
Plan zlikovca je totalno debilan i cijeli taj kraj je osmišljen kao da je pisan od strane dvanaestogodišnjaka.
No performanse su mi odlične, film se zabavlja sam sa sobom i shvaća da je glupav i to koristi kao svoju prednost.
Vrlo zabavna dva sata, akcijski malo narušeno shaky camom, no svejedno sadrži dvije, tri impresivne borbe.
Također posjeduje onu dubinu koja Maxu fali, kroz jednu ili dvije vrlo jednostavne scene su izgradili tu neku osnovu s kojom se gledatelj veže uz likove.

Osvojio me s par razrađenih scena, zanimljivim likovima i time što se zabavlja i ne shvaća ozbiljno. Kamera je mogla biti bolja, neki dijelovi priče razrađeniji, no sve u svemu vrlo zabavan film.

8,9 / 10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17285 : 29. Lipanj, 2015., 19:18 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17286 : 29. Lipanj, 2015., 22:36 »
:hihi:

nezz jel on to skontao :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17287 : 01. Srpanj, 2015., 01:20 »
Rush (2013) ★★★★★

Već nekoliko vremena imam doma spremnu 40 giga tešku bluray verziju filma koja samo čeka da se pogleda. Malo se zguštao sa zvukom kojeg sam odfrljio. I dalje je apsolutni vrh vrhova film. Ponovno mi je pružio ono prvotno vlaženje, ekstazu i emociju iz kina. Nepostoji niti jedna stvar koju bi trebalo mjenjat ili nadopunit, baš savršen savršen film. Na koji način su postigli da film izgleda predivno, a sve vrlo vjerodostojno i tako dinamično - apsolutno predivno. Film koje će se još mnogo puta pogledat. Tako se rade filmovi po istinitim događajima.

Pitch Perfect 2 (2015) ★★★

Prvi mi je bio baš zakon i totalno mi je imao svoju furku, atmosferu i baš nekako unikatan u moru sličnih filmova. Dvojka počinje neugodno i loše, vau mačkica debele se vidi. Neugoda se lagano proteže kroz cijeli film, pogotovo zadnja scena Bumpera i Amy, užasno neugodno loše, koliko god Amy zapravo bila :3 <3 Ali scene u kojima Beca razvaljuje Snoop Doga, cup song uz logorsku vatricu i zadnji nastup uz fokus na hrvatsku zastavu. Ajme baš popravilo film onako jako. Polovici cura u BB-su bi im volio umetnut svoj usb stick, baš su napete :3

Ted (2012) ★★★½

Nije mi smješan onoliko koliko pri prvom gledanju u kinu, gdje sam doslovce cijeli film plakao, ali ima svojih fakat jebenih momenata. Pri drugom gledanju smorio me odnos između Johna i Lori, baš nekako klišejizirano i isforsirano djeluje. Ionako je Teddy u fokusu, pa izvlači film jebeno dobro. Ugodan skroz i podoban za repriziranje tu i tamo. Ali baš savršen kino film, gdje će biti urnebes na prvo gledanje.

Ted 2 (2015) ★★★★★

Kakav jebeno genijalan film. Jedna od najboljih komedija godine, a bome i meni osobno sam vrh komedija. Scena za scenom rasturaju i lome. Vrištanje od početka do kraja filma uz savršenu radnju i baš mi je totalno jebeno dobro zaokružen film sa svime. Drago mi je da su odbacili isforsiranu ljubavnu priču iz prvog dijela, te da je fokus na potupno neočekivanoj pravnoj bitci. Toliko mi je dobar da ću ga opet otić gledat u Cinestar. Baš su me jebeno iznenadili i impresionirali. <3333333333

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17288 : 02. Srpanj, 2015., 09:55 »


Jurrasic World

Tako sam se veselio vidjeti prvi puta Jurrasic film u kinu, ne znam što sam očekivao, ali eto, nisam to dobio.
Efekti nisu ništa posebno, na trenutke su neki dinosauri izgledali i dosta žalosno, no ajde, neki su stvarno i bili fora.
Izuzevši to, likovi su nerazrađeni, ideje nedovršene. Najzabavniji dio filma je napad s raptorima, i naravno plot ga uništi i preokrene sve. Jer hej, trebamo produžiti ovo, nema veze što nema apsolutno nikakvog smisla da je sav ovaj genetski materijal natrpan u jednog dinosaura.
Vrh filma je kada Indominus Rex ima mogućnost skrivanja od toplinskih senzora. Jer eto, genetički labos je mislio da je to vještina prijeko potrebna novome dinosauru, ni slučajno to nije kompletno debilan potez vrlo lošeg screenwritera.

Razočaravajuće, užasno glupo, ali ipak donekle zabavno. Ne mogu reći da se nisam smijao nekoliko puta i da sam gledao na sat kada će biti gotov.

6,5 / 10




Apsolutno se slazem, sinoc sam pogledao film, i ajde nije los, ali nije ni blizu prvom dijelu, jedina svijetla tocka u filmu mi je odlicni Chris Pratt. Efekti izgledaju bolje u prvom dijelu, ovdje to izgleda dosta lose.


A sto se tice Mad Max-a, jedan od najboljih akcijskih filmova ikad :hug
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2015., 09:57 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17289 : 02. Srpanj, 2015., 10:09 »
Ted 2

GLUPO,,,,ima dobrih i smiješnih fora naravno, al baš je jebeno otužno to nepotrebno furanje vulgarnosti

okej kraljevi,,,vulgarne fore - CRNI KURČEVI,,,,napušavanje,,,,zalijevanje spermom, drkanje kurca, gađanje govnima,,,,HAHA!
općenito to retardirano forsiranje fora o jebanju i kurcima nez baš napad na zdrav razum :hihi:
u jednom trenutku mi je došlo da iziđem iz kina koliko je GLUPO sve to,,,
 ---> zaglupljivanje, eto to je poanta filma valjda

a dosta je loš film, ali opet nije toliko užasan kao prvi dio, ima par okej fora i nema mile kunis. solidnih 5/10 :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17290 : 05. Srpanj, 2015., 23:54 »
Aliens (1986) ★★★★½

Baš neki dan gledao pa zaboravio postat. Uglavnom prvi put ga gledam, kao klinac gledao jedinicu i trojku, a ovo nekako zaobišao. I tako gledam ja ovo prvi put i iako mi je bio super tokom cijelog gledanja, usporedno sa gledanjem cijelo vrijeme osjetim kako mi je original puno bolji kako se film približava kraju. I onda kraj filma paf. Jedan od najboljih završetaka filmova koje sam gledao iz tog perioda vremena. Baš me rasturio i oduševio kraj. Cijeli film Weaverica razvaljuje. Čak možda i više nego u originalu, jedino što zbog stylinga mi nije lijepa kao u prvom dijelu. No maca je zvjer od glumice. Ako netko nije gledao slučajno, neka ne čita sada dalje. Onaj trenutak kada se pojavi u "viličaru" i počne se fajtat sa majčicom Xenom, kriste kako dobar filmski trenutak. Bishop me isto jako ugodno iznenadio kao sintetičar. Mala klinka također razvalila glumom. Jedino govno su mi bili Bill Paxton i Vasquezica, no vjerujem da su njihove glume namjerno tako iritanantne. Da nije bilo tog po meni spektakularnog kraja, mislim da bi dobio sedmicu, ovako mi je taj kraj dignuo film na korak do čvrste devetke. Oduševio me ending. <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17291 : 06. Srpanj, 2015., 02:40 »
Terminator 3: Rise of the Machines (2003) ★★★★½

Neznam zašto ljudi pljuju po ovome, rula u svakom pogledu. Dvojka mi je bila jako jako jako dobra, al ovaj film mi rastura čak i legendarnu dvojku. Okej Kristanna Loken kao T-X nije toliko dobra koliko je bio dobar Robert Patrick kao T-1000, čak je dosta navrata čudna, ali je jebeni terminator, naravno da nije normalna, jer nije osoba. Sami početak, potjere, priča i izvedba, te borba između švarcija i Lokenice je čudo. U niti jednom trenutku mi CGI i efekti nisu smetali, ipak se vidi da je po tome pitanju serijal evoluirao. Schwarzenegger izgleda možda manje savršeno nego u dvojci, ipak je stariji i već je prošlo puno godina od BB-a, ali mi ovdje igra najbolju ulogu u serijalu. Baš sam pod dojmom totalnim, jer se ne sjećam da sam ovo gledao, a godinama sam izbjegavao, jer je popljuvan kao najlošiji i etiketiran kao govno od ljubitelja serijala. A meni je fantastičan. Pa me baš zanima što fanovi imaju reć na ovaj osvrt i baš me zanima što toliko ne valja u ovome filmu da je tako loše etiketiran.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17292 : 06. Srpanj, 2015., 03:11 »
Citat:
Onaj trenutak kada se pojavi u "viličaru" i počne se fajtat sa majčicom Xenom, kriste kako dobar filmski trenutak.

Ček, ti dosad nisi znao za kvout : "Get away from her you bitch!" :hihi:

taj kvout pamtim od djetinjstva ko i onaj I'll be back xd

najjača rečenica u filmu, iskorištena je bila i u nekoliko igara, totalno famous qoute daj se isčupaj ispod kamena xd

p.s. rise of the machines je najlošiji u serijalu, daleko :wildboy:
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2015., 03:13 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17293 : 06. Srpanj, 2015., 06:18 »
Terminator 3: Rise of the Machines
Pa me baš zanima što fanovi imaju reć na ovaj osvrt i baš me zanima što toliko ne valja u ovome filmu da je tako loše etiketiran.
Mislim da je Terminator: Salvation lošije prošao.
A što se tiče samog filma i tvog osvrta, slažem se sa većinom. Po meni, odličan film u svakom aspektu, osim možda u izboru nekih glumaca. Ne znam, ali Conor i ona njegova milejdi su mi se najmanje dojmili od svega tamo.
A jedna od najboljih scena mi je defitinitvno ona sa uzimanjem odijela od stripera + one naočale.  :loludara:

Inače, T2 je i dalje prvi u redu, dok bi na drugo mjesto stavio sve ostale nastavke, jer se jednostavno ne mogu odlučiti.

Btw, ako nisi odavno, pogledaj Predator 1&2.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2015., 06:20 Metalni »

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17294 : 06. Srpanj, 2015., 12:50 »
Terminator Genisys
Iako je daleko iza prva dva filma, i dalje nije los i puno je bolji od Salvationa i trojke. Arnold je rasturio i Emilia Clarke je bila savrsena. Jedino sto fali filmu je nekakav epski zavrsetak kao onaj u T2 ili jedinici. Sve u svemu, jako sam ugodno iznenađen.
7.5/10
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9