HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122618 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #315 : 22. Srpanj, 2010., 08:37 »
Moj pogled na svijet se bazira na oslobađanju od svih predrasuda

Bas me zanima kako to stvarno funkcionira kod tebe...moje razmisljanje nema nikakve veze s predrasudama.. ja ti lijepo kazem sto mislis o konzolama i konzolasima na osnovu onoga sto sam vidio i znam... to je moje misljenje i tak mi svejedno sto bilo tko od vas ima reci na to... ja sam trazio vase misljenje a dobio uvrede zbog onoga sto ja mislim tak da nema smisla uopce razgovarati o tome kak je rasprava ovdje na nekom nivou jer je cisto pljuvanje nekih osoba po meni i mene po nekim osobama... kao sto sam rekao prije 20 postova da moze lock jer je netko od vas "okorjelih" konzolasa potvrdio meni ono sto sam trebao cuti...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #316 : 22. Srpanj, 2010., 09:29 »
Ajde bokte više promisli što pišeš, pokopan si 16 puta i opet nastavljaš po starome, mišljenje si promjenio 500 puta jer neznaš argumentirano objasniti svoje stajalište, jedino što znaš je vrijeđati, kontam ja da nisi imao dovoljno pažnje kao mali pa si onda ovdje našao liječiti svoje frustracije. Sam ti nastavi sebe smatrati harkor gejmerom kakvi jedino postoje na PC-u i da sam sebe si nazvao priglupim čovjekom, a ako ne budeš mogao shvatiti zašto jbg ja ti neću objašnjavati.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #317 : 22. Srpanj, 2010., 09:52 »
i dalje stojim pri tome da su konzole radjenje za priglupe ljude kojima je dovoljno ono malo sto dobiju i spremni su na bashanje tipki (koji jeli ne postoji jos od saturna ROFL) kao sto rekoh usreci neko dijete i pokloni mu wii ili xbox a pravi gameri se drze pc.a uopce ne razumijem kako to mozete usporedjivati...

Ti si pravi, PC gamer?
Ajde daj nam neke svoje PC uspjehe -  iz nekih liga. turnira itd...
Na koliko si njih u životu sudjeloval na svemoćnom PC-u?

Jesi odigral recimo Silent Hill 2 na PC-u i jedinicu na PS-u?
Ako jesi, dal ti se jedinica čini kao stvorena za priglupe ljude ili je dvojka (na PC-u) mnogo više kompleksna?
Fahrenheit, jesi igral na PC-u (iako ga ima i za konzole), a Heavy Rain na PS3?
Jako slične igre (istog developerskog tima), s izuzetkom da u HR nema nadnaravnih/paranormalnih pojava - misliš da je stvoren za priglupe ljude?

Meni se sve čini da su tvoji postovi priglupi, a ak neko nekoga vrijeđa, onda to činiš ti široj, normalnoj gaming zajednici...koja ne smatra igrače s neke (bilo koje) platforme priglupima
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #318 : 22. Srpanj, 2010., 12:15 »
Moj pogled na svijet se bazira na oslobađanju od svih predrasuda

Bas me zanima kako to stvarno funkcionira kod tebe...moje razmisljanje nema nikakve veze s predrasudama.. ja ti lijepo kazem sto mislis o konzolama i konzolasima na osnovu onoga sto sam vidio i znam... to je moje misljenje i tak mi svejedno sto bilo tko od vas ima reci na to... ja sam trazio vase misljenje a dobio uvrede zbog onoga sto ja mislim tak da nema smisla uopce razgovarati o tome kak je rasprava ovdje na nekom nivou jer je cisto pljuvanje nekih osoba po meni i mene po nekim osobama... kao sto sam rekao prije 20 postova da moze lock jer je netko od vas "okorjelih" konzolasa potvrdio meni ono sto sam trebao cuti...


A šta ti zapravo želiš čuti ? Da si u pravu ? Sorry frende, ali nisi . Rekao sam ti već na početku ove teme da je malo licemjerno tvrditi nešto za što nemaš dokaza. Isprobaj 80% igara na PS3 ili na X360 izjavi da ti se ne sviđaju i onda otvori ovakvu temu. Ti si igrao 3 igre na konzolama, a na kompu njih 560, i zbog toga misliš da imaš pravo govoriti da su te igre smeće. ja iskreno moram priznati da sam PS3 kontroler držao u rukama jednom i to smo igrali PES 2010. Krajnje intuitivna igra  :geek: a X360 nikada nisam igrao. I zbog tih razloga jednostavno nemam nikakvih poriva otvarati teme tipa : "Sve konzolaše na vrbe jer je PC mega-uber-zakon ". Trebao bi dovesti frendicu u ovu temu koja bi te ubila da čuje kolko sereš po igrama s konzola jer ona svaki dan igra brijem 10 sati na svojem PS3. Mogao bih baš. Ali imam osjećaj da bi tu bilo previše žicanja brojeva i na kraju bi 50% sudionika ove teme dobilo neku vrstu banna. I psovki ne bi nedostajalo kada bi se sve to fino rasplamsalo  :mrgreen:


Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #319 : 22. Srpanj, 2010., 12:40 »
Trebao bi dovesti frendicu u ovu temu koja bi te ubila da čuje kolko sereš po igrama s konzola jer ona svaki dan igra brijem 10 sati na svojem PS3. Mogao bih baš.
:(

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #320 : 22. Srpanj, 2010., 12:42 »
Trebao bi dovesti frendicu u ovu temu koja bi te pojela da čuje kolko sereš po igrama s konzola jer ona ima 100 kila brijem. Mogao bih baš.
:(


Nego, dajte lockajte ovo već jednom, i sam kreator teme je pristao.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #321 : 22. Srpanj, 2010., 13:13 »
Nema sto kila krkane

dajte lock jer ću ja još dobit bann  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2010., 17:30 Bela »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #322 : 22. Srpanj, 2010., 13:14 »
Cek, procitao sam sa google translatora i pravim se pametan (jesam, je li to nesto lose? A i onako sam znao znacenje rijeci jos od prije toga, al ocito da moje znanje nije bilo dovoljno za tebe)? I sad zelis reci da google translator, kao i svaki rijecnik koji doma imam je u krivu? Da, to je moguce.

Nema potrebe otvarat temu o intuitivnosti kad svi znaju sto je to. Onak, mogao bi i ti ponekad otvoriti google translator.

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #323 : 22. Srpanj, 2010., 13:17 »
intuitivan - koji neposredno shvaća, koji spoznaje bez pomoći iskustva ili razumnog zaključivanja

I sad, dobro, nisi mislio reći inovativno. Nitko to ne spori.
Sad, recimo, evo ti gore definicija riječi intuitivan, možeš li objasniti što si mislio pod ovim "bacanje krafni" ili ćeš priznati da ti je google translate krivo preveo ? ;(


apsolutno najgluplje tumacenje te rijeci koje sam cuo u zivotu i dokaz da nemas pojma o cemu pricas. Bas suprotno od toga treba bi ogromno iskustvo i razumno zakljucivanje da bi mogao uopce shvatiti da se radi o intuitivnosti. isto tako "bacanje krofni" -> "koji k seres kad nemas pojma"

Gle, to je striktno definicija iz riječnika. Toliko sam se potrudio radi tebe.
Nadalje, da bi malo filozofirali, intuitivno može postojati i bez da bi SHVATIO da je to intuitivno. Baš dijete zna da on razmišlja i djeluje intuitivno, što ne mjenja činjenicu da ono tako funkcionira. :(
Dalje, što se tiče očito samo tebi razumljivih značenja riječi, hej, mogu i ja otvoriti temu "mogu li žabe biti bršljan i vrh ?" u kojem bi bršljan značilo kompleksne, a vrh instinktivno. A žabe bi bile trokutovi, ali ne oni trokutovi koji svi ljudi podrazumjevaju za trokutove, nego trokutovi koji bi značili kaktusi, ali ne kaktusi kao takvi, nego kao PC igre, ako me bereš, mralju, :wildboy:

Što se tiče inteligencije ljudi koji igraju PC tj, konzole, molimte da odgovoriš mi na post koji je prvi na 17. stranici, jednako je "realan" kao svi tvoji pokušaji dokazivanja.
Uostalom, što to govori o PC gamerima kad si ti, kao jedini predstavnik HC PC čru gejmerstva ovdje, tako ograničeni dosadnjak, ha ? :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #324 : 22. Srpanj, 2010., 13:20 »
[kao sto sam rekao prije 20 postova da moze lock jer je netko od vas "okorjelih" konzolasa potvrdio meni ono sto sam trebao cuti...

Nije li onda bilo mudrije jednostavno izaci iz rasprave? Opet potvrdio, da ne bi bilo zabune.

A ne sam sebi baciti smrdljivu dubrastu carapu u usta kad si potvrdio da si u krivu cijelo vrijeme?
Ajmo ovako.
Intuitivno - kad nesto skuzis bez da ti netko drugi mora objasnjavati.
Hoce to biti razumljivije?

Dakle, stavis klinca pred Wii. Skuzio je.
Probaj stavit klinca na PC. Nece skuzit. Prekomplicirano, nepotrebno komplicirano u vecini slucajeva. Sjeti se samo kod koliko si igara prvi put morao ici gledati key mapping u opcijama da bi skuzio gdje je bilo sto osim osnovnih radnji.

I vec ti je pecto puta receno da ljudi koji sudjeluju u ovoj raspravi s tobom(actually, to vise nije sudjelovanje koliko promatranje koliko se jos mozes selfownati  :mrs:) svi imaju  PC i konzole. Ili imaju SAMO PC, a opet idu kontra tebe. Sto ti to govori, ha?

Savjetovao bih ti da nazoves svoju profu iz Hrvatskog, barem iz osnovne, da te propisno nauci citanju sa razumijevanjem. I objasni definiciju nekih rijeci. Definitivno ti treba.
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2010., 13:27 Yuri »

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #325 : 22. Srpanj, 2010., 21:38 »
Ja samo ne kužim vas koji mu dajete povoda da dalje odgovara. Trebate ga samo ignorirati i bok. Ovo nigdje ne vodi. :(

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #326 : 22. Srpanj, 2010., 21:39 »
Hoćeš reći da internet prepucavanja ne vode nikamo? :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #327 : 23. Srpanj, 2010., 09:00 »
dajte se drzite onoga sto eventualno znate raditi i ostavite se filozofiranja oko znacenja rijeci koje procitate na googlu... google je sjajan alat ali isto tako hrpa smeca ako ga ne znas koristiti a to vam ne ide jer prvi pojam na trazilici ne znaci da je i tocan.. stoga ako zelite raspravljati o znacenju rijeci intuitivno ocekujem da procitate barem 1 knjigu koja se bavi ljudskom psihom... i da ne zaje se, nemamo sto dalje pricati o tome!

i u 22 stranice jel itko od vas spomenuo tu intuitivnu i kompleksnu igru? a ne cekaj pa vi samo znate reci ime igre i onda tvrditi kak je tocno ono sto ja trazim... WTF??
i dalje cekam lock jer ste mi potvrdili kakve i za koga se rade igre za konzole.. stoga... LOCK!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #328 : 23. Srpanj, 2010., 09:35 »
i u 22 stranice jel itko od vas spomenuo tu intuitivnu i kompleksnu igru? a ne cekaj pa vi samo znate reci ime igre i onda tvrditi kak je tocno ono sto ja trazim... WTF??
i dalje cekam lock jer ste mi potvrdili kakve i za koga se rade igre za konzole.. stoga... LOCK!
Nismo jer jos uvijek ne kuzimo tvoje shvacanje rijeci intuitivno. Po svim definicijama, wii je intuitivan, a PC najcesce kompliciran. A ti kazes da je obrnuto. Znacenje te rijeci je kljucna stvar u ovom topicu. Ono, i u naslovu topica je :wildboy:

A osim sto bi ti mogli reci ime kompleksne i intuitivne igre, sto jos trebas? Evo, KOTOR je premegauberkul igra, i konzolaska je. Sto ti trebas cuti da bi bio ubedjen da je to kompleksna i intuitivna igra?

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #329 : 23. Srpanj, 2010., 10:41 »
Gle, nema smisla, uopće se ne raspralja o temi, koja je besmislena, nego se raspravlja sa smiglom, te ga mi naivno pokušavamo urazumiti, ali to je nemoguće, jer je retaj. :wildboy: Nek živi u svom malom, pobjeđenom svijetu i gg. :clap:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9