HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122661 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #345 : 27. Srpanj, 2010., 13:50 »
Pa dao ti je čovjek Ameriku i Aziju...ak to nije dovoljno worldwide ne znam kaj je...

Al mislim da će opet tu iskrsnuti WoW jelda ?

Kakve veze nintendo od 50.000$ ima s japancima? :(


Valjda s kinezima ?
Sad sam zbunjen

1.7M PREordera i 1M online ljudi prvog dana... jel si morao doci po preorder ili si ga dobio/skinuo online?
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2010., 13:53 smigl »

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #346 : 27. Srpanj, 2010., 13:59 »
bas gledam taj navikani halo3 i meni je to tak smijesno... lici mi na quake sa malo usminkane grafike... ono 16igraca online i grafika/fizika je fail teski, nema nikakvih detalja, fizika smrti lika di se vrti ko lutka na koncima dok kao pada niz brdo je smijeh... stvarno ne razumijem kako je ta igra toliko para pokupila tko to uopce kupuje i tko to igra.... "konzolasi"?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #347 : 27. Srpanj, 2010., 14:13 »
Reci mi primjer odlične hardcore PC multiplayer pucačine sa SF settingom.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #348 : 27. Srpanj, 2010., 14:35 »
Reci mi primjer odlične hardcore PC multiplayer pucačine sa SF settingom.

quake, doom, unreal .... tocno ono na sto me halo vuce :) ali vec zadnjih nekoliko godina svijetom haraju manje/vise realne pucacine s temom drugog svijetskog rata ili imaginarnim ratovima blizim stvarnosti i sf pucacine stanu na prste jedne ruke :)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #349 : 27. Srpanj, 2010., 14:45 »
Doom 3, Quake 4 i Unreal Tournament 3 su multiplatformske igre. ;)
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #350 : 27. Srpanj, 2010., 14:58 »
kao sto rekoh vec nekoliko postova ajmo portati igru na konzolu pa da i tamo uberemo neku paricu a spominjati ut quake and doom na konzolama je grijeh :)

ako trazis pc ekskluzivu koliko je meni poznato nema takve a da mp prasi kak spada... tak da je tu jasno da sf mp pucacine trenutno ne prolaze na pc.u...

uglavnom meni je samo cudno da se taj halo3 zove nextgen igra za konzole jer pazi sad, znas sto moze? moze zumirati kameru nakon killa... nisam mogao vjerovati kad sam to procitao... to je kao velika novost i plus u igri :) hihi apsolutno ne razumijem trziste igara i da sad idem izdati neku svoju igru vjerovatno bi propao jer na kuzim za sto su ljudi spremi dati 50.ak evrica... u biti ne kuzim te igre za mase :)

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #351 : 27. Srpanj, 2010., 15:02 »
Koliko se vi raspravljate da to nije normalno  :tired:
Reći ću vam nešto. Najbolje je imati i PC i sve konzole. Jesam pametan   \:D/ . I PC ima svoje prednosti, ali i mane, kao i konzole. Niko nije na gubitku koju god konzolu imao. Meni je sasvim svejedno šta igram, neku igru na konzoli ili na PC-u. Ako je kvalitetna, dovoljno ću se zabaviti. A i odgovaraju mi svi žanrovi, tako da mogu igrati i strategije, ali i akcione avanture.Glupo je voditi ratove i biti fan-boy. PC je zaista kvalitetan za gaming, istina, neki žanrovi idu bolje u kombinaciji sa mišem i tastaturom. I svi ste mi vi smiješni kad kažete da PC gaming propada, a po meni nikada nije bio jači. Nema ekskluziva kao prije, ali je dobio Street Fighter, jedan NBA 2K serijal, kvalitetne Resident Evil i DMC igre, evo dobija i MGS, a tu je još mali milion igara. Evo, razvijaju se i male, Indie igre. I to na Steamu, PSN-u, XLIVE-u, WiiWareu... Za male pare se dobije sasvim zanimljiva i inovativna igra. Mislim, svi su na dobitku dolaskom multiplatforma. Neke firme jednostavno ne žele da razvijaju igre na PC-u zbog piraterije, ali mi nije jasno kako piraterija ne uništava jedan Xbox ili DS, a PC uništava. Potpune gluposti, napravite dobru igru i biće sigurno prodana.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #352 : 27. Srpanj, 2010., 15:11 »
kakve to veze ima s onim sto sam ja pitao?
Mislis, kakve veze s tim sto si ti pitao ima primjer ps ili xbox igre za koju se worldwide cekalo ispred trgovinama?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #353 : 27. Srpanj, 2010., 15:16 »
Divim vam se.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #354 : 27. Srpanj, 2010., 15:26 »
Smigl ne razumije igre za mase, a igra ili igrao je (tj brani) WoW

 :fpalm:

Kažeš da je grijeh spominjati quake, doom i unreal na konzolama. Pa i je jer te igre ne postoje na konzolama. Weky te ispravio s next gen igrama: Doom 3, Unreal 3 itd.. Izražavaj se kako spada. Unreal i Unreal 3 nije isto  :mrs:

Razlika je samo nekih 10 godina
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2010., 15:29 Bela »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #355 : 27. Srpanj, 2010., 15:34 »
Ček, ček, sad po novom su igre za mase glupe i retartirane? A u početku je bilo pokažite mi neku igru za konzole koja se bolje prodaje od WoW-a?
Kul, kul.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #356 : 27. Srpanj, 2010., 15:46 »
Citat:
kao sto rekoh vec nekoliko postova ajmo portati igru na konzolu pa da i tamo uberemo neku paricu a spominjati ut quake and doom na konzolama je grijeh :)


Znam da sam dosadan i Weky će najvjerojatnije opet plakati pošto je emač, ali moram opet : Fahrenheit

Prvo je izašao na konzole pa je onda bio PC port :P

Ne obrnuto.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #357 : 27. Srpanj, 2010., 15:49 »
GTA. Ono.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #358 : 27. Srpanj, 2010., 20:02 »
Smigl
Nemam pravo glasa jer nisam jos jedan od budala koji ceka satima u redu da kupi neku igru..OMFG :bonk:
Po tebi bolje dati odredjenu svotu novaca za neku jeb.igru ili konzolu koja ce za koji mjesec duplo jeftinija.Moram reci,pametno!!!
Nezzz koji je tvoj posao kad se iskazujes kao pravi "ovisnik" i cak imas i curu.  :bonk:
Igras wow-a - normalni ljudi znaju sta da misle o wow - ovisnicima pa necu o tome.

Steta sto nije ukljucen onaj Gimp ili neki Photoshop na ovom forumu da glupim ljudima mogu nacrtati.
Spomenuo sam onog sto je prodao Nitendo za 50,000 $ u istom kontekstu kao i s ovim kinezima . Jednostavno receno "RETARDIRANI LJUDI"
Ovisnici bolesni.No liferi OMFG .PUuu  :tired:

Pricate kao nekim gamerskim jezikom.Pfff.Izadjite malo vani,primjetit cete nesto sto sija,to se inace zove Sunce.


I DA,JA NEMAM PRAVO GLASA DA GOVORIM O BOLESNIM LJUDIMA STO CEKAJU 1 JEB.IGRU PO CITAVE DANE U REDOVIMA.OK. :bonk: :fpalm:
SMIGL
KAKO TI IMAS PRAVO GLASA DA TVRDIS DA SU IGRE NA KONZOLAMA RACKU ILI SAMO ZA UBIT DOSADU,UGLAVNOM DA SU SRANJE
A ODAO SI SE DA SI IGRAO 1,2 PUTA IGRE NA KONZOLAMA.
I SA EVENTUALNO 2 PUTA UPALJENE KONZOLE I IGRANJA (BOG ZNA STA SI IGRAO) TVRDIS DA SU BOLJE PC IGRE I TAKO TE GLUPOSTI.

Najgore je kad neko pocme raspravu pa se izgubi i nezna sta vise misli,TJ. IZGUBI SVOJ STAV kojeg vjerujem imas - WOW IS GOD  :ave:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #359 : 27. Srpanj, 2010., 20:06 »
Ako sam nekoga uvrijedio s ovim "Bolesni ljudi sto cekaju u redovima radi 1 jeb.igre itd."Ostajem pri istom misjlenju.

UHH I am soo sory .. Ja zivim realnim zivotom OMFG
Volim tehniku i puna mi je kuca toga,svih naprava,ali hvala Bogu ostao sam normalan,za razliku od nekih.!. :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9