HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122628 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #375 : 28. Srpanj, 2010., 10:47 »
wow je ono sto ti dopustis da ti bude u zivotu i vjerovatno trenutno najovisnija igra na trzistu zbog nacina na koji se igra (rpg koncept) + ogromna baza igraca, wow je button smasher... ROFL na 5lv.u imam vise stvari koje mogu raditi nego ti u cijeloj igri na konzoli :) apsolutno smijesno... ali cekaj malo pa ti si konzolas koji k ti znas o timskoj igri?? sad mi reci da je halo timska igra :)

Pa no, i ne kužim zašto je to dobro. Umjesto da odeš na nogomet ili kupanje van, ti na petom levelu imaš previše toga za raditi. Ne znam, loviš rijetke ribe ili skupljaš cvijeće za herbalizam ili prodaješ svilene plahte na aukciji. :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #376 : 28. Srpanj, 2010., 11:12 »
to je zato jer si ti sigurno konzolaš. imaš 13 godina i mama ti je kupila konzolu da igraš priglupe igre. konzolašu jedan.

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #377 : 28. Srpanj, 2010., 11:17 »
U PC RPG-ovima nema pičkasto-izgledajućih protagonista koji jebu više od Hefnera.
Nabijem.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #378 : 28. Srpanj, 2010., 11:19 »
Na PC-u nema pošten RPG unazad sedam-osam godina, kad smo kod toga.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #379 : 28. Srpanj, 2010., 11:40 »
wow je ono sto ti dopustis da ti bude u zivotu i vjerovatno trenutno najovisnija igra na trzistu zbog nacina na koji se igra (rpg koncept) + ogromna baza igraca, wow je button smasher... ROFL na 5lv.u imam vise stvari koje mogu raditi nego ti u cijeloj igri na konzoli :) apsolutno smijesno... ali cekaj malo pa ti si konzolas koji k ti znas o timskoj igri?? sad mi reci da je halo timska igra :)

Pa no, i ne kužim zašto je to dobro. Umjesto da odeš na nogomet ili kupanje van, ti na petom levelu imaš previše toga za raditi. Ne znam, loviš rijetke ribe ili skupljaš cvijeće za herbalizam ili prodaješ svilene plahte na aukciji. :hihi:

kome ti prodajes pricu? dio si zajednice od koje se tako zarko zelis izdvojiti, sta mene tanka sto ti radis sa svojim slobodnim vremenom, rekao sam ti kako igra na 5lv.u ima vise za ponuditi nego cijeli komad softwarea koji ti kupis na konzoli...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #380 : 28. Srpanj, 2010., 11:43 »
Statistike imaju veliku manu, a ta je da sve konzole kupuju +18 god. kladim se u 95% slucajeva roditelji za svoje klince i onda se tu vuku totalno krivi podatci. zasto to tvrdim, jer znam masu ljudi koji su kupili konzole za klince i sjeli su mozda par puta pred njih ali u statistikama se oni vode kao kupci/igraci (njihova dob) stoga statistike sve grijese jer na njima izlaze samo podatci kupovne moci ne i stvari podatci gdje te konzole idu.

Ti ozbiljno ne znaš nikog starijeg od 13 godina koji igra neš na konzolama?
I zašto tražiš statistike ak ''znaš'' da nisu istinite?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #381 : 28. Srpanj, 2010., 11:48 »
kome ti prodajes pricu? dio si zajednice od koje se tako zarko zelis izdvojiti, sta mene tanka sto ti radis sa svojim slobodnim vremenom, rekao sam ti kako igra na 5lv.u ima vise za ponuditi nego cijeli komad softwarea koji ti kupis na konzoli...

Ja se sjećam igre Harry Potter 3 na Playstationu 2. Morao si naći sav čarobni grah, čokoladne žabe i otvoriti portrete s tajnim područjima. Morao si naći izgubljene knjige za Hermionu i sto drugih stvari.
Sigurno ima više stvari za napraviti od tog tvog WoW-a u kojem ti uzmu zadatke drugi ljudi i tebi ništa ne ostane.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #382 : 28. Srpanj, 2010., 11:53 »
kome ti prodajes pricu? dio si zajednice od koje se tako zarko zelis izdvojiti, sta mene tanka sto ti radis sa svojim slobodnim vremenom, rekao sam ti kako igra na 5lv.u ima vise za ponuditi nego cijeli komad softwarea koji ti kupis na konzoli...

Ja se sjećam igre Harry Potter 3 na Playstationu 2. Morao si naći sav čarobni grah, čokoladne žabe i otvoriti portrete s tajnim područjima. Morao si naći izgubljene knjige za Hermionu i sto drugih stvari.
Sigurno ima više stvari za napraviti od tog tvog WoW-a u kojem ti uzmu zadatke drugi ljudi i tebi ništa ne ostane.

Ej pa to je zatočenik azkabana. Igro na kompu. Najebo sam se da skupim sve sličke. Nije loša igra. Al moraš voljeti lončara za to.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #383 : 28. Srpanj, 2010., 12:05 »
Statistike imaju veliku manu, a ta je da sve konzole kupuju +18 god. kladim se u 95% slucajeva roditelji za svoje klince i onda se tu vuku totalno krivi podatci. zasto to tvrdim, jer znam masu ljudi koji su kupili konzole za klince i sjeli su mozda par puta pred njih ali u statistikama se oni vode kao kupci/igraci (njihova dob) stoga statistike sve grijese jer na njima izlaze samo podatci kupovne moci ne i stvari podatci gdje te konzole idu.

Ti ozbiljno ne znaš nikog starijeg od 13 godina koji igra neš na konzolama?
I zašto tražiš statistike ak ''znaš'' da nisu istinite?

rekao sam da me zanima, nisam trazio da mi ti ili netko drugi trazi statistike kad lupate brojeve a nemate pojma sto je statistika

ono sto ja znam za sada:

djeca,obiteljska igra,totalno casual gameri -> konzole -> to vide proizvodjaci i prave igre za takav tip trzista nista cudno da se okrecu tamo di se para vrti
zasto? jer je pc gameru tesko udovoljiti, trazimo inovativnost,intuitivnost,kompliciranost,izazov,grafiku,fiziku,pricu i tu nastaju problemi, trebas kreativne ljude i dobar razvojni tim plus dosta para, sto se zamarati kad jednostavno nastancas 2-3 smash igru za konzolu i eo para ... na zalost

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #384 : 28. Srpanj, 2010., 12:06 »
U Final Fantasy X-2 ima sajdkvest s parenjem majmuna.

U Final Fantasy IX jedna od likica ima nepokriveno međunožje cijelo vrijeme.

WOW ima sterilne Najtelfove.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #385 : 28. Srpanj, 2010., 12:11 »
intuitivnost,kompliciranost

Dr. Oksimoron budno pazi elektrokardiograf.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #386 : 28. Srpanj, 2010., 12:28 »
Smigl, dite nepismeno.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #387 : 28. Srpanj, 2010., 12:32 »
Statistike imaju veliku manu, a ta je da sve konzole kupuju +18 god. kladim se u 95% slucajeva roditelji za svoje klince i onda se tu vuku totalno krivi podatci. zasto to tvrdim, jer znam masu ljudi koji su kupili konzole za klince i sjeli su mozda par puta pred njih ali u statistikama se oni vode kao kupci/igraci (njihova dob) stoga statistike sve grijese jer na njima izlaze samo podatci kupovne moci ne i stvari podatci gdje te konzole idu.

Ti ozbiljno ne znaš nikog starijeg od 13 godina koji igra neš na konzolama?
I zašto tražiš statistike ak ''znaš'' da nisu istinite?

rekao sam da me zanima, nisam trazio da mi ti ili netko drugi trazi statistike kad lupate brojeve a nemate pojma sto je statistika

ono sto ja znam za sada:

djeca,obiteljska igra,totalno casual gameri -> konzole -> to vide proizvodjaci i prave igre za takav tip trzista nista cudno da se okrecu tamo di se para vrti
zasto? jer je pc gameru tesko udovoljiti, trazimo inovativnost,intuitivnost,kompliciranost,izazov,grafiku,fiziku,pricu i tu nastaju problemi, trebas kreativne ljude i dobar razvojni tim plus dosta para, sto se zamarati kad jednostavno nastancas 2-3 smash igru za konzolu i eo para ... na zalost
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:


kolko god da je kripl, slažem se.
onaj ko vjeruje da ljudi sa 30+ godina igraju nintendo wii je još veći kripl.
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2010., 12:36 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #388 : 28. Srpanj, 2010., 12:45 »
Jebemu križ mrtvi kako me nervira.. :wildboy:
Znaš li zašto se ljudi toliko svađaju s tobom ? Baš zato jer se i dalje smatraju gejmerima, nikakvim konzolašima ili PCašima, dok ti tako reći pljuješ po svemu tome, govoreći da ti JESI ta strana. Ti igraš mrtve pucačine, jebote led, TO su igre za mase, istina eto priznajem, intuitivne su, ikad odigraš jednu pucačinu, kao da si igrao sve. Mogu biti superzabavne, al ne zahtjevaju ikakvu moždanu aktivnost i zato su toliko popularne među toliko uživljenih kretena.

I znaš u čemu je još poanta ?
Kežual igre; konzola > pc
Prave, gejmerske igre; konzola > pc

Izuzetci su naravno, pucačine i strategije, ali čisto radi praktičnosti kontrola.

Objasni mi kako se u RPGovima može butonsmashati ? Koliko je djece u stanju shvatiti priču, kompleksnost takvih igara ? Koliko ljudi koji nisu djeca nisu u stanju takvo što shvatiti ? Kako se u Silent Hillu može butonsmashati ? MGSu ? ima još pecto primjera ono.

Kakva kompleksnost u PC igrama ? ŠTO JEBOTE ? Sad mi reci da igre tipa Oblivion imaju priču. Daj molimte. :wildboy:

I da još ovo nadodam, jer se tiče mene direktno kao

Citat:
ti si jedan od onih "konzolasa" za koje se i rade igre za masu... daj mi razvikano ime dodaj broj 2 iza imena i ti si zreo za kupnju apsolutno te boli kita sto je danas nextgen igra i kako to izgleda, ti si tipicna guska na kojoj treba zaradjivati, bez uvrede

Vidiš, od mene Sony jedva da je dobio para za 3-4 orginala koja imam otkako imam PS2, a to je kojih 7 godina. Kako će oni molimte zarađivati na meni ?
I ček, ti nekom kaže da je guska na kojoj se zarađuje ? :ave: Pa sam si rekao da trošiš mrtvih 10k kn godišnje za unaprijeđivanje PCa jebote :ave: :ave: :ave:
I to radi toga da bi mogao što realnije upucati vojnika. VAU JEBOTE. DUBOKO.

+ ovo ne poznavanje pojmova kojim barataš. Ono, zapitam se kakva si osoba u stvarnosti, čime se baviš, koji su ti stavovi, jer ono.. ne znam, koliko loš se netko može pokazati iz samo jedne rasprave. Mislim. Ne znam. Bah. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #389 : 28. Srpanj, 2010., 12:45 »
Citat:
zasto? jer je pc gameru tesko udovoljiti, trazimo inovativnost,intuitivnost,kompliciranost,izazov,grafiku,fiziku,pricu i tu nastaju problemi, trebas kreativne ljude i dobar razvojni tim plus dosta para

A to konzolaši kao ne traže ?  :fpalm:
I takvih timova za konzole zapravo nema ?

Citat:
kolko god da je kripl, slažem se.onaj ko vjeruje da ljudi sa 30+ godina igraju nintendo wii je još veći kripl.

Kripl. Volim tu riječ  :mrgreen:
Ali igraju ljudi sa 30+ godina Wii. Odkud vam to da ne igraju...?
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2010., 12:48 Bela »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9