HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122663 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #390 : 28. Srpanj, 2010., 12:54 »

I ček, ti nekom kaže da je guska na kojoj se zarađuje ? :ave: Pa sam si rekao da trošiš mrtvih 10k kn godišnje za unaprijeđivanje PCa jebote :ave: :ave: :ave:
I to radi toga da bi mogao što realnije upucati vojnika. VAU JEBOTE. DUBOKO.
:ave: :ave: :hihi: :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #391 : 28. Srpanj, 2010., 12:55 »
Ljudi od 30+ godina gledaju bibin svijet. I kopaju po frižideru kad im je dosadno.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #392 : 28. Srpanj, 2010., 13:10 »
Jebemu križ mrtvi kako me nervira.. :wildboy:
Znaš li zašto se ljudi toliko svađaju s tobom ? Baš zato jer se i dalje smatraju gejmerima, nikakvim konzolašima ili PCašima, dok ti tako reći pljuješ po svemu tome, govoreći da ti JESI ta strana. Ti igraš mrtve pucačine, jebote led, TO su igre za mase, istina eto priznajem, intuitivne su, ikad odigraš jednu pucačinu, kao da si igrao sve. Mogu biti superzabavne, al ne zahtjevaju ikakvu moždanu aktivnost i zato su toliko popularne među toliko uživljenih kretena.

I znaš u čemu je još poanta ?
Kežual igre; konzola > pc
Prave, gejmerske igre; konzola > pc

Izuzetci su naravno, pucačine i strategije, ali čisto radi praktičnosti kontrola.

Objasni mi kako se u RPGovima može butonsmashati ? Koliko je djece u stanju shvatiti priču, kompleksnost takvih igara ? Koliko ljudi koji nisu djeca nisu u stanju takvo što shvatiti ? Kako se u Silent Hillu može butonsmashati ? MGSu ? ima još pecto primjera ono.

Kakva kompleksnost u PC igrama ? ŠTO JEBOTE ? Sad mi reci da igre tipa Oblivion imaju priču. Daj molimte. :wildboy:

I da još ovo nadodam, jer se tiče mene direktno kao

Citat:
ti si jedan od onih "konzolasa" za koje se i rade igre za masu... daj mi razvikano ime dodaj broj 2 iza imena i ti si zreo za kupnju apsolutno te boli kita sto je danas nextgen igra i kako to izgleda, ti si tipicna guska na kojoj treba zaradjivati, bez uvrede

Vidiš, od mene Sony jedva da je dobio para za 3-4 orginala koja imam otkako imam PS2, a to je kojih 7 godina. Kako će oni molimte zarađivati na meni ?
I ček, ti nekom kaže da je guska na kojoj se zarađuje ? :ave: Pa sam si rekao da trošiš mrtvih 10k kn godišnje za unaprijeđivanje PCa jebote :ave: :ave: :ave:
I to radi toga da bi mogao što realnije upucati vojnika. VAU JEBOTE. DUBOKO.

+ ovo ne poznavanje pojmova kojim barataš. Ono, zapitam se kakva si osoba u stvarnosti, čime se baviš, koji su ti stavovi, jer ono.. ne znam, koliko loš se netko može pokazati iz samo jedne rasprave. Mislim. Ne znam. Bah. :wildboy:


1. bad company 2 (uzmimo kao zadnji fps koji igram) zahtjeva konstantno razmisljanje i prilagodjavanje situaciji tokom trajanja cijelog jebenog matcha!!! nije to halo3 di trcis i cekas da ti netko naleti na nisam i puknes 11 metaka... znaci pojma nemas koliko i sto zahtjevaju mp fps.ovi, uzasno je bitna reakcija,brzina,intuitivnost,iskustvo etc etc

2. rpg za konzole... mogu ti se samo nasmijati na ovo sa ROFL! (gamer sam pa se ne znam drukcije smijati) ali kao sto kazes ti imas pecto primjera....

3. trosim oko 7k za pc koji mi usput za igranje sluzi i za posao (digitalna obrada i dizajn) i naravno da ne igram igre kostao bi manje, vjerovatno oko 6k!!! panju!!!

4. ima da sutis tamo jer si igrao 3-4 igre u 7 godina na konzoli, dokaz koliko cijenis konzole kad ne mozes mrtvu kunu izdvojiti za nesto sto volis

5. mislim da ti je spominjane nekakvih vjerskih artifakta u negativnom smislu jako los i nezrel potez sto mi daje na znanje da imas oko 15godina i nemam se nikakvu namjeru raspravljati s djecom jeli..

pozz

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #393 : 28. Srpanj, 2010., 13:15 »

kolko god da je kripl, slažem se.
onaj ko vjeruje da ljudi sa 30+ godina igraju nintendo wii je još veći kripl.


Koji kurac? Zar i ti? Odakle ti to pak sad?
Pa bar im to nije najveće novo tržište ikad. Mame, tate, bake djedovi. ekipa koja ne igra igre i smatra to pizdarijom za djecu.
To i je razlog zaš su se protali milijardu. Za razliku od hard kor gejming for lajf boxova i psova 3. Ono.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #394 : 28. Srpanj, 2010., 13:17 »

kolko god da je kripl, slažem se.
onaj ko vjeruje da ljudi sa 30+ godina igraju nintendo wii je još veći kripl.


Koji kurac? Zar i ti? Odakle ti to pak sad?
Pa bar im to nije najveće novo tržište ikad. Mame, tate, bake djedovi. ekipa koja ne igra igre i smatra to pizdarijom za djecu.
To i je razlog zaš su se protali milijardu. Za razliku od hard kor gejming for lajf boxova i psova 3. Ono.

prestani gledati glupe reklame, okreni se oko sebe i pogledaj tko to 30+ godina igra bilo koju konzolu???

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #395 : 28. Srpanj, 2010., 13:25 »
igraju ljudi konzole al ne wii. ljudi od 30+ godina koji igraju konzole su ljudi koji su i prije igrali konzole.
facaa, gej marketing ono.  :wildboy: bar 80 posto toga.
1. bad company 2 (uzmimo kao zadnji fps koji igram) zahtjeva konstantno razmisljanje i prilagodjavanje situaciji tokom trajanja cijelog jebenog matcha!!! nije to halo3 di trcis i cekas da ti netko naleti na nisam i puknes 11 metaka... znaci pojma nemas koliko i sto zahtjevaju mp fps.ovi, uzasno je bitna reakcija,brzina,intuitivnost,iskustvo etc etc

2. rpg za konzole... mogu ti se samo nasmijati na ovo sa ROFL! (gamer sam pa se ne znam drukcije smijati) ali kao sto kazes ti imas pecto primjera....

daj budi tiho...
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #396 : 28. Srpanj, 2010., 13:26 »
1. bad company 2 (uzmimo kao zadnji fps koji igram) zahtjeva konstantno razmisljanje i prilagodjavanje situaciji tokom trajanja cijelog jebenog matcha!!! nije to halo3 di trcis i cekas da ti netko naleti na nisam i puknes 11 metaka... znaci pojma nemas koliko i sto zahtjevaju mp fps.ovi, uzasno je bitna reakcija,brzina,intuitivnost,iskustvo etc etc

Battlefield je:
-multiplatformska igra, prvenstveno namjenjena konzolaškom tržištu
-ne zahtjeva razmišljanje, brzinu niti išta takvog, već hrpu vremena u igri. Jer, igrači s dužim stažom imaju jača i preciznija oružja, dodatke i oklope. Igra je noobfest.

posao (digitalna obrada i dizajn) i naravno da ne igram igre kostao bi manje, vjerovatno oko 6k!!! panju!!!

Naravno da se ne baviš digitalnom obradom i dizajnom. Imati instaliran piratski Photoshop ne znači biti vrhunski dizajner, što većina PC-jaša misli za sebe.
Najjeftinije opravdanje za kupnju preplaćenog PC-a koji im služi za igrice.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #397 : 28. Srpanj, 2010., 13:28 »
igraju ljudi konzole al ne wii. ljudi od 30+ godina koji igraju konzole su ljudi koji su i prije igrali konzole.

Ne znam. Pada mi na pamet Amar iz Gameplaya i njegovo forsanje Gran Turisma. Kripl i dušbeg od osobe da veći ne može bit.
I onaj učitelj šta ima vaginu.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #398 : 28. Srpanj, 2010., 13:31 »
@ smigl i jadran: :fpalm:

Jer naravno, ono što vi vidite to je stvarnost.




Sa njihove. Jebene. Stranice. Ovo dole su godine.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #399 : 28. Srpanj, 2010., 13:32 »
 :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #400 : 28. Srpanj, 2010., 13:41 »
1. bad company 2 (uzmimo kao zadnji fps koji igram) zahtjeva konstantno razmisljanje i prilagodjavanje situaciji tokom trajanja cijelog jebenog matcha!!! nije to halo3 di trcis i cekas da ti netko naleti na nisam i puknes 11 metaka... znaci pojma nemas koliko i sto zahtjevaju mp fps.ovi, uzasno je bitna reakcija,brzina,intuitivnost,iskustvo etc etc

Ko da ikoga boli kurac za mrtve FPSove više. Tu "kompleksnost" može shvatiti i rednom kripl, nisu nikoje sposobnosti koje si nabrojao bitne, bitno je jednino iskustvo i posvećenost igranju toga. Ne kažem, ima svojih čari, odlično je i bla bla.. al te igre nemaju dušu, pravljene su da se zabave mase, kežualni FPSaši, ne gejmeri. Dakle, uzest ću tvoje mišljenje kao ispravno i najvjerodostojnije kad su u pitanju FPSovi, ali sve ostalo molimte - umukni. Nikakve poredbe PS/konzola ne bi trebao više davati, jer eto, ne znaš dalje od FPSova. I wowa. :wildboy:

Citat:
2. rpg za konzole... mogu ti se samo nasmijati na ovo sa ROFL! (gamer sam pa se ne znam drukcije smijati) ali kao sto kazes ti imas pecto primjera....

Nisi gamer, niti se gameri smiju tako. Uostalom, jedini kompletno dobar RPG za PC je The Witcher. Ostalo Oblivioni, Fableovi, Diablovi su superzabavni.. ali manje više svi po istoj šabloni su, nimalo karizmatični i karakteristični u nekoj posebnosti likova. Meh.

Citat:
3. trosim oko 7k za pc koji mi usput za igranje sluzi i za posao (digitalna obrada i dizajn) i naravno da ne igram igre kostao bi manje, vjerovatno oko 6k!!! panju!!!

 :hihi: pokazao si mi ovime :hiha:

Citat:
4. ima da sutis tamo jer si igrao 3-4 igre u 7 godina na konzoli, dokaz koliko cijenis konzole kad ne mozes mrtvu kunu izdvojiti za nesto sto volis

Za te 3-4 mrtve igre sam izdvojio posebne mrtve kune jer se nema. Wuuu. To ne znači da ne volim igre.
A ovo da sam igrao 3-4 igre u 7 godina.. nije ti palo na pamet da imam čip u konzoli i to ? :wildboy:

Citat:
5. mislim da ti je spominjane nekakvih vjerskih artifakta u negativnom smislu jako los i nezrel potez sto mi daje na znanje da imas oko 15godina i nemam se nikakvu namjeru raspravljati s djecom jeli..

Ah.. a ono. Što bilo da sam spomenuo druidove artifakte herbalne magije ili nešto. :wildboy:


Citat:
pozz

;) Baci nešto pod muda frajeru. Pozz ;)
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2010., 13:44 depresija »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #401 : 28. Srpanj, 2010., 13:44 »
1. bad company 2 (uzmimo kao zadnji fps koji igram) zahtjeva konstantno razmisljanje i prilagodjavanje situaciji tokom trajanja cijelog jebenog matcha!!! nije to halo3 di trcis i cekas da ti netko naleti na nisam i puknes 11 metaka... znaci pojma nemas koliko i sto zahtjevaju mp fps.ovi, uzasno je bitna reakcija,brzina,intuitivnost,iskustvo etc etc

Battlefield je:
-multiplatformska igra, prvenstveno namjenjena konzolaškom tržištu
-ne zahtjeva razmišljanje, brzinu niti išta takvog, već hrpu vremena u igri. Jer, igrači s dužim stažom imaju jača i preciznija oružja, dodatke i oklope. Igra je noobfest.

posao (digitalna obrada i dizajn) i naravno da ne igram igre kostao bi manje, vjerovatno oko 6k!!! panju!!!

Naravno da se ne baviš digitalnom obradom i dizajnom. Imati instaliran piratski Photoshop ne znači biti vrhunski dizajner, što većina PC-jaša misli za sebe.
Najjeftinije opravdanje za kupnju preplaćenog PC-a koji im služi za igrice.

pod 1. glupane! tebi fps mp igre ne zahtjevaju nista nego ti je bitan rank jer ces dobiti jacu pusku s kojom ces napraviti tocno sto? jel imamo o cemu dalje pricati... tebi cu prodati ono masanje tipki jer ionak ti je koristenje mozga u igrama precjenjeno i sasvim nepotrebno

pod 2. odi pasi travu, sad cu se ja s tobom naganjati oko posla koji ja radim i software.a koji posjedujem... mos mislit... sama cinjenica da spominjes PIRATSKI adobe dovoljno govori u kojem stadiju razmisljanja se ti nalazis (sto nije nista cudno niti novo ne brini se dijelis ga sa velikom masom ljudi u zemlji koji misle da je posjedovanje piratskog softwarea sasvim normalana stvar za posao)
@ smigl i jadran: :fpalm:

Jer naravno, ono što vi vidite to je stvarnost.


(Klikni za pregled slike.)

Sa njihove. Jebene. Stranice. Ovo dole su godine.


jel to ide uz onu reklamu di 4 odrasle zrele osobe provode vecer uz wii :) ROFL zelen si ti jos i glava ti puna promidzbe koja djeluje tocno onako kako je i namjenjena... nista se ne sekiraj i ti si samo jedna mala guska u jatu :)

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #402 : 28. Srpanj, 2010., 13:45 »
1. bad company 2 (uzmimo kao zadnji fps koji igram) zahtjeva konstantno razmisljanje i prilagodjavanje situaciji tokom trajanja cijelog jebenog matcha!!! nije to halo3 di trcis i cekas da ti netko naleti na nisam i puknes 11 metaka... znaci pojma nemas koliko i sto zahtjevaju mp fps.ovi, uzasno je bitna reakcija,brzina,intuitivnost,iskustvo etc etc

Ko da ikoga boli kurac za mrtve FPSove više. Tu "kompleksnost" može shvatiti i rednom kripl, nisu nikoje sposobnosti koje si nabrojao bitne, bitno je jednino iskustvo i posvećenost igranju toga. Ne kažem, ima svojih čari, odlično je i bla bla.. al te igre nemaju dušu, pravljene su da se zabave mase, kežualni FPSaši, ne gejmeri. Dakle, uzest ću tvoje mišljenje kao ispravno i najvjerodostojnije kad su u pitanju FPSovi, ali sve ostalo molimte - umukni. Nikakve poredbe PS/konzola ne bi trebao više davati, jer eto, ne znaš dalje od FPSova. I wowa. :wildboy:

Citat:
2. rpg za konzole... mogu ti se samo nasmijati na ovo sa ROFL! (gamer sam pa se ne znam drukcije smijati) ali kao sto kazes ti imas pecto primjera....

Nisi gamer, niti se gameri smiju tako. Uostalom, jedini kompletno dobar RPG za PC je The Witcher. Ostalo Oblivioni, Fableovi, Diablovi su superzabavni.. ali manje više svi po istoj šabloni su, nimalo karizmatični i karakteristični u nekoj posebnosti likova. Meh.

Citat:
3. trosim oko 7k za pc koji mi usput za igranje sluzi i za posao (digitalna obrada i dizajn) i naravno da ne igram igre kostao bi manje, vjerovatno oko 6k!!! panju!!!

 :hihi: pokazao si mi ovime :hiha:

Citat:
4. ima da sutis tamo jer si igrao 3-4 igre u 7 godina na konzoli, dokaz koliko cijenis konzole kad ne mozes mrtvu kunu izdvojiti za nesto sto volis

Za te 3-4 mrtve igre sam izdvojio posebne mrtve kune jer se nema. Wuuu. To ne znači da ne volim igre.
A ovo da sam igrao 3-4 igre u 7 godina.. nije ti palo na pamet da imam čip u konzoli i to ? :wildboy:

Citat:
5. mislim da ti je spominjane nekakvih vjerskih artifakta u negativnom smislu jako los i nezrel potez sto mi daje na znanje da imas oko 15godina i nemam se nikakvu namjeru raspravljati s djecom jeli..

Ah.. a ono. Što bilo da sam spomenuo druidove artifakte herbalne magije ili nešto. :wildboy:


Citat:
pozz

;) Baci nešto pod muda frajeru. Pozz ;)

razgovarati cemo kad ti mama prestane kupovati igre... moze? super javi se za 10godina

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #403 : 28. Srpanj, 2010., 13:46 »
Ovaj put ni ja tablicu ne priznajem kao vjerodostojnu. Jerbo, područje istraživanja je Japan, a oni su kretenčuge po defaultu.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #404 : 28. Srpanj, 2010., 13:48 »
Mogu biti superzabavne, al ne zahtjevaju ikakvu moždanu aktivnost i zato su toliko popularne među toliko uživljenih kretena.

Ae, boli me kurac za ovog smigla i cijelu temu kad sam već kod toga ali ovo ne drži vodu. Klasične SP pucačine tipa COD - da. Ideš i pucaš, tu i tamo staviš neki dinamit ili šta ti ja znam....moždana aktivnost nula.

Quake s druge strane......kriste kurče. Neću sad u detalje, ali vjeruj mi da zahtjeva maksimalnu "moždanu aktivnost". Ako nisi nikad igrao ne možeš to shvatit, čak i ako si igrao tjedan-dva isti kurac....i dalje ne znaš "punu priču". Probaj pogledat ovu analizu meča, možda ti se približi kompleksnost. A tek TDM....isuse kriste glava te zaboli.  :wildboy:

Nema šanse da se Quake igra na konzolama na istoj razini kao na kompu, tako da u neku ruku stoji ona tvrdnja o "kompleksnosti" koju smigl isfurava. Bez obriza na to što mu je 99% tvrdnji jednostavno retardirano.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9