HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 130149 Hitova
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #135 : 08. Svibanj, 2012., 13:46 »
Po meni je Metal Gear najbolji serijal ikad, ali kada bi iz njega vadio najbolju igru, to bi bio MGS3. Najvise zbog svojih dijaloga koji su, po meni, najbolji u trojci. Isto tako u MGS3 sam vidio najkarakteristicnije (nadam se da je tocno napisano) likove u serijalu kao sto su Big Boss, The Sorrow, The End, Zero i naravno The Boss iliti The Joy. Ne znam, svaki dio ove igre je super....
Have no fear, Strider is here!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #136 : 08. Svibanj, 2012., 14:12 »
Da malo bumpam :)

Commandos 2: Destination Paris  :hug

Čistu dvojku prešao sam dvaput, ali otkada su napravili mod Destination Paris, koji puno otežava igru i dodaje pecto sadržaja, prešao ju još 3 puta... Moja igra ikad...  :ementaler:

DOWNLOAD DP moda


Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #137 : 08. Svibanj, 2012., 14:14 »
Inace obozavam pucačine i nezz. zasto dublje kopati u moje gaming iskustvo kad cu se opet vratit na jedan naslov!
 to je call of duty...igrao sam citav serijal i stvarno je po meni naj igra!!
 \:D/
zoks:)

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #138 : 08. Svibanj, 2012., 14:42 »
PC - Mafia 2 definitivno ,najbolja igra sto sam ikad igrao .
PS1 - Metal Slug X - Neopisivo dobra igra , ubijao sam sate na ovome u djetinjstvu , i to multiplayer kad se sjetim kakav je bio kada sam igrao sa rođakom :)

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #139 : 08. Svibanj, 2012., 14:55 »
Za mene najbolja igra ikad je The Elder Scrolls V Skyrim.Po meni nijedna druga igra nije ravna Skyrimu.Bathesda je odradila dobar posao.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #140 : 08. Svibanj, 2012., 14:57 »
 :fpalm:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #141 : 08. Svibanj, 2012., 15:02 »
Zašto, ali zašto hejtaš?!
Čemu mislim. Njemu možda apsolutno paše taj žanr i baš ta igra. Nezz nečije najdraže igre nebih nikada ni pogledao, ali ne disam na to.
Ololo nisu svi tvojih pogleda.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #142 : 08. Svibanj, 2012., 15:05 »
Max Payne :The Fall of Max Payne

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #143 : 08. Svibanj, 2012., 15:08 »
Zašto, ali zašto hejtaš?!
Čemu mislim. Njemu možda apsolutno paše taj žanr i baš ta igra. Nezz nečije najdraže igre nebih nikada ni pogledao, ali ne disam na to.
Ololo nisu svi tvojih pogleda.

1. Zašto joj nijedna igra nije ravna Skyrimu? mislim ono mogu ja uletit i reć postal je najbolja igra ikad jako je volim durr i nedat objašnjenje
2. Bathesda?!
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #144 : 08. Svibanj, 2012., 15:12 »
@Pajko jel ti vidis da je lik rekao da je to najbolja igra ' po njemu ' ? Stvarno pretjeravas , vidim i po drugim postovima koje si stavljao ...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #145 : 08. Svibanj, 2012., 15:14 »
Skyrim zapravo je jedna od najboljih igara ikad. Naravno, ne sviđa se svakome jednako, ali kad se hrpa recenzenata složi oko ocjene to valjda nešto znaći.

[Metacritic]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

mislavtop90

  • n00b
  • 4
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #146 : 08. Svibanj, 2012., 16:59 »
Moja naj draža igra svih vremena je bez sumnje Castlevania IV na SNES-u

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #147 : 08. Svibanj, 2012., 17:53 »
Za mene najbolja igra ikad je The Elder Scrolls V Skyrim.Po meni nijedna druga igra nije ravna Skyrimu.Bathesda je odradila dobar posao.
MOJE MISNJENJE:
Po meni je Skyrim overhypano smece, koje ne zasluzuje na ljestvici od 10 vise od 6. Skyrim je primjer uspjesne reklamne kampanje koja ispire mozak masi. Svatko ko stavi Skyrim u top 10 nije pravi gamer, zato sto nije upoznat sa pravim modelima igara. Opcenito Skyrim i Oblivion igraci su ljudi koji nisu odigrali vise od 10 igara u zivotu.


Ne kazem da si jedan od njih, smatram da su svi na ovom forumu gejmeri ukljucujuci i tebe, pa je to samo stvar ukusa.
 Elder Scrolls igre stagniraju od Morrowinda koji je jedini vrjedan spomena.

Nije hejt samo ne razumijem sta ljudi vide u toj igri. Volio bih da mi neko objasni kvalitete Skyrima, zato sto ja to ne vidim uopce. :(((

Moja naj draža igra svih vremena je bez sumnje Castlevania IV na SNES-u
Odlican izbor, glazba nenadjebiva.

Jel itko uopce igrao Elder Scrolls 1 i 2 :D?

AUUUU, najbolja igra ikad? Definitivno Fahrenheit / Indigo Prophecy, igrao na PS2, i upravo skidam ponovno za PC, toliko dobra igra, prica, paranormalno, igranje vise likova u isto vrijeme *___* jedva cekam da opet zaigram...

EDIT: e da, Fahrenheit i Indigo Prophecy su 2 iste igre, da ne bi bilo ZOMFG SAMO JEDNA OMG BAN BAN KILL IT WITH FAJAAAR
Ne spominje je se dovoljno, igra je vrh vrhova sto se price i atmosfere tice, Heavy Rain you nije porazio.
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2012., 18:01 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #148 : 08. Svibanj, 2012., 18:00 »
Jesi li čuo za opciju edit?! Počni ju koristit  :wildboy:
Imaš gore desno u uglu "edit" u svakom svojem postu i stavi sve u gore jedan post. Zasada ću ti ja to napravit.

Zašto je teško shvatit/prihvatit da nekom igra rula do te mjere da je smatra najboljom, pa i ikad.  :fpalm:
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2012., 18:02 Cole »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #149 : 08. Svibanj, 2012., 18:09 »
MOJE MISNJENJE:
Po meni je Skyrim overhypano smece, koje ne zasluzuje na ljestvici od 10 vise od 6. Skyrim je primjer uspjesne reklamne kampanje koja ispire mozak masi. Svatko ko stavi Skyrim u top 10 nije pravi gamer, zato sto nije upoznat sa pravim modelima igara. Opcenito Skyrim i Oblivion igraci su ljudi koji nisu odigrali vise od 10 igara u zivotu.

Onda si ti frajeru jedini "pravi gamer". MOJE je MIŠNJENJE da je ovaj post odraz tvoje inteligencije.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9