HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 130183 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #270 : 05. Kolovoz, 2015., 20:22 »
Ajde pa da nisam jedina osoba ikad kojoj je FFVIII jedna od najdražih igara.
Čovječe tu igru sam nabavio čim je izašla! Igrao sam ju s frendovima s kvarta. Skupimo se kod mene doma preko ferja i deremo zajedno. Pa karte koje su bile genijalna mini igra! Onda je još izlazio (ako se ne varam) PSX i taman je doletio broj u kojem je bio FF VIII i onda brzo u kopiraonu i kopirati taj cijeli članak, jer hej tada nismo imali internet...

@HackerMAG

Znam točno o čemu pričaš. Jedino što mene to isto lovi u fazama. Ponekada mi se zna dogoditi da sam toliko isfrustriran igrom da ju pokušavam što prije preći jer me počinje igra živcirati i tjeram sam sebe da ju pređem. Nakon toga ne igram ništa po nekoliko mjeseci i onda me opet primi neka luda želja za igrama. Sad me nakon dugo vremena osvojio Witcher! Ne sjećam se kada sam bio toliko zainteresiran za jednu igru. Igram ju već 40h i još ne planiram rješavati glavne questove. I polako me prima želja i za drugim igrama, ali je kroničan nedosatatak vremena... Posao, obitelj, hobi i itd... :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #271 : 06. Kolovoz, 2015., 08:31 »
Nije to zato jer su sada igre losije ili neke slicne filozofije...
To je zato jer nam vise nista nije novo i nevidjeno, vidjeli smo 90% toga i zasitili se svega.
Ja imam nevjerovatnu hrpu igara koje doslovno nisam ni pogledao, jednostavno nemam vremena, a ni volje prelazit bas sve.
Tu i tamo me ulovi neko ludilo pa ful gustam u nekim igrama (npr Diablo III i GoW III remastered), a opet dodje faza da mi se neda taknut PC ili neku od konzola...
Isto mi je sa filmovima/serijama/knjigama, vec sam par puta pobrisao hrpu filmova jer znam da ih nikada necu stic sve pogledat, ako krenem nesto gledat i u privih 10ak min mi se ne svidi, odma brisanje i ajmo dalje.

A sto se tice ove jedne najbolje igre ikada? A tesko je to rec, nemogu se odlucit za samo jednu, ali ako bas mora biti jedna, onda je to Tetris, igra koju mogu uvijek odigrat na bilo cemu, i uvijek je zabavna kao i prvi put :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #272 : 06. Kolovoz, 2015., 09:27 »
Super Mario Bros 3
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #273 : 06. Kolovoz, 2015., 21:35 »
Nemam specifično mišljenje za najbolju igru, ali najzabavnija koju sam igrao (prije nekih 10ak godina) je definitivno NFS: Hot Pursuit, toliko divnih uspomena
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #274 : 10. Kolovoz, 2015., 22:08 »
Prija samo par dana smo pričali kako imamo faze igranja/ne igranja. I bio sam sa ženom i malom kod njezinih gdje nema interneta, kompa, TVa, ničega (jedino mi je radio ostao).

I sad nakon 4 dana više nemam volje ništa zaigrat. Čeka me Witcher 3 s 47h igranja, Memento Mori, još neke igre, ali nemrem se prislit niti uživit :wildboy:
Eto ti kad si stara tuka i ne znaš kaj bi sam sa sobom...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #275 : 10. Kolovoz, 2015., 22:24 »
Ma ja sam cjeli zivot imao te faze, od kada znam za sebe igrao bi cjelu zimu, ne bi izlazio iz kuce.Onda bi doslo ljeto ili neki period nebi 2,3 mjeseca nikako ulazio u kucu.I danas kad imam fazu di mi se igra nesto, opet nemogu dugo sjedit za kompom i igrat, max 3,4,5 sati.A prije bi doslovno od ujutru od 8 do navecer do 10 bez da ista drugo radim.
I sad se mislim jel to do mene ili do cega je?...Nekim djelom je do mene, sve se mjenja pa tako i ja.Al puno je i u tome sta su igre izgubile dusu.Nema neke slasti u njima, nema carolije.Istina ima stvarno dobrih naslova i danas, koji ti zaokupraju um.Al previse se nekako sve svodi na jedno te isto.Otidi tamo napravi to, svi koriste iste sheme na drugaciji nacin.Tipa oni tornjevi koji skeniraju mapu u AC ili Far Cry.Zanimljivi su u ova dva naslova, al onda dode jos njih 100 i svi koriste isto.Mi ljudi smo takvi da kada necega imamo previse jednostavno nam se zgadi.
Tako i u gaming svjetu.Fali nam ona nit, carolija, da nam vrate dusu u igre.
Iskreno mislim da nas sljedecih godina ceka velika revolucija u igrama, tipa kad zazivi skroz VR ili nesto.Neka novina mora doc da promjeni malo temperament i poljulja gaming svjet.
Govorite sta ocete, cast iznimkama, al jednostavno u posljednih 5,6 godina od izlaska Crysisa, svi samo guraju grafiku, neki neinovativni gameplay, i prosjecna prica.Ponavljam cast iznimkama, al nama treba nesto poptpuno drugacije.
Imam osjecaj da bih bio najsretniji i da bi najvise se uzivio u Super Maria ili tako nesto.Vratit se na stari dobri Nintendo koji jos uvjek koliko, toliko drzi naglasak na zabavi.

*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #276 : 22. Rujan, 2015., 20:00 »
Takticki cu prekrsit pravila tako sto cu reci : dvoumim se izmedju Stronghold 1 i Call of Duty 4

a kao najbolju biram : Call of Duty 4

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #277 : 25. Rujan, 2015., 10:47 »
GTA San Andreas
Ono sto je igra bila u to vrijeme se nemoze uporedit ni sa jednom drugom, bila je popularna do 2010-te, kasnije je vec popularnost pocela da pada. Iako je i dan danas veoma popularna.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #278 : 27. Rujan, 2015., 11:48 »
Ako cemo prema popularnosti, Counter Strike je bez konkurencije, legalni + privatni serveri, ima ih masa, modovi i sve skupa.
CoD i BF nisu ni do noznog palca ovoj igri.

Jedino mozda WoW moze konkurirati po tome pitanju.

Ali popularnost nije mjerilo. Igra moze biti zarazna, a da ne mora biti odlična, da nudi dobru atmosferu, pricu, radnju, feeling, itd itd.

Moj favorit je ipak Half Life, to je bilo nesto zaista posebno kada je izaslo.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #279 : 01. Listopad, 2015., 09:36 »
Super Mario 64
HCL.hr Intervju: Igor "Iggy" Gajić
--------------------------------------------------------
HCL : Tko ti se najviše urezao u pamćenje sa PCP Foruma?
Iggy: Sickmanno.

28.12.'06

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #280 : 08. Prosinac, 2015., 23:45 »
Čini mi se da sam najviše ljepih trenutaka proveo igrajući Super Mario Bros i dan danas znam ga pokrenuti na NES emulatoru. :D

*

MareGaming™

  • *
  • 14
  • Bolje je pošteno izgubiti, nego varanjem pobediti
    • HCL
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #281 : 25. Prosinac, 2015., 21:42 »
Tetris xD

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #282 : 28. Prosinac, 2015., 19:30 »
pokemoni red&blue :D

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #283 : 30. Prosinac, 2015., 11:46 »
Čim sam vidjela naslov teme odma na pamet došlo - Dragon Age Origins   :kava:

Naravno da sam se nedugo nakon odmah sjetila puno drugih koje su kvalitetom  u rangu i prirasle srcu (i osjećala malkoc krivo jer ih se nisam sjetila) ali imam osjećaj da je prvi playtrough bio vječan  :loludara: Ali toliko bogat, "kompletan",  sa atmosferom o kojoj dvojka i Inquisition mogu sanjat, sve u savršenoj mjeri. Ima naravno i mana pokojih ali za mene  - masterpiece. 

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #284 : 30. Prosinac, 2015., 11:53 »
Čim sam vidjela naslov teme odma na pamet došlo - Dragon Age Origins   :kava:

Naravno da sam se nedugo nakon odmah sjetila puno drugih koje su kvalitetom  u rangu i prirasle srcu (i osjećala malkoc krivo jer ih se nisam sjetila) ali imam osjećaj da je prvi playtrough bio vječan  :loludara: Ali toliko bogat, "kompletan",  sa atmosferom o kojoj dvojka i Inquisition mogu sanjat, sve u savršenoj mjeri. Ima naravno i mana pokojih ali za mene  - masterpiece.


Slažem se s tobom. To je bila jedna od boljih RPG igara, no meni je zbog nostalgije ipak mrvicu draži Final Fantasy VIII koji je također RPG

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9