HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 130207 Hitova
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #285 : 09. Siječanj, 2016., 18:04 »
The Last of Us
(preferiram remastered verziju, makar i original na PS3 nije ništa lošiji)

*

Brnic

  • n00b
  • 4
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #286 : 11. Siječanj, 2016., 23:17 »
Football Manager

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #287 : 12. Siječanj, 2016., 09:06 »
GTA San Andreas
CASE: NZXT H440 || CPU: INTEL Core i7 4790K 4.0 GHZ - 4.4 Ghz Boost || MBO: ASUS Maximus VII Hero || RAM: CORSAIR Dominator Platinum 16GB DD3-2400 Mhz || GPU: 2x PALIT GTX970 4GB - SLI || HDD: 2x WD Black 1TB || SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB || POWER: CORSAIR HX1000i || TRIPLE SCREEN: 3x TV 42" Sony KDL-42W705 || WHEEL: Fanatec CSW + BMW rim + F1 rim + Rally rim + CSP V2 Pedals + DSD Seq. Shifter + Handbrake

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #288 : 18. Siječanj, 2016., 13:57 »
Baldur's Gate 2, jedna jedina, vjerjatno kriva za sve drugo sto je slijedilo.

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #289 : 12. Ožujak, 2016., 01:54 »
Mass Effect trilogija....istina ending je grozan, ali igrice su odlicne, od price pa do gameplaya, sve je odlicno :D
«MTG»TOTHcore

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #290 : 12. Ožujak, 2016., 14:37 »
Za mene bi ta igra bila World of Warcraft do ekspanzije cataclysm.Igra je bila moja mladost.Jednostavno sam volio provoditi ljetne dane na njoj igrati po cijele dane.Razgovarati sa ljudima,raidat,pvp-at sve što je igra pružala.Ne žalim ni sata provedenog na njoj.I ni jedna igra mi više ne pruža takvo zadovoljstvo i gušt.Niti nove ekspanzije. :)
Tko,što?

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #291 : 12. Ožujak, 2016., 17:46 »
Global Operations

http://vignette2.wikia.nocookie.net/global-operations/images/0/03/Global_Operations_Canada_Specialities.jpg/revision/latest?cb=20121005050753

na cak 3 kompa sam ga zaredom stavljao, jednostavno je bilo fun gledat kako napredujem s igranjem jer gledajuci kad sam bio mulac udri sa MG-om, a kasnije polakoooo i pametnooo
to razum grmi u svom gnjevu


Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #293 : 15. Ožujak, 2016., 00:39 »
Ementaler

Nego, baš najbolja igra ikad? Neznam reć, stvarno ne znam. Grim Fandango je jedna od onih igara koja nema nikakav replay value (ono, avantura je), a zaigrao i prešao sam ju tri-četiri puta u posljednjih desetak godina. Pa ajde, ajmo reć da je to moja najbolja igra ikad.

[/quote]

My scythe - I like to keep it where my heart used to be :)
« Zadnja izmjena: 15. Ožujak, 2016., 00:41 MindCorruPTioN »

*

L8

  • *
  • 26
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #294 : 24. Ožujak, 2016., 02:58 »
Neizmjerno mi je teško izdvojiti jednu jedinu igru na planeti, ali kad se već mora nek to bude: The Witcher 3 - Wild Hunt.

Nisam ni igrao prva dva nastavka, premda sam čitao recenzije, ali posljednja inačica je stvarno nešto posebno.. Taj crni Geraltov humor je kvalitetan i ima ga napretek. Ima i golotinje i seksa, što je poželjno u jednoj tako kompleksnoj igri. Questovi su mrak, a ni side questova ne manjka. NPC-jevi su isto na nivou. Najjači mi je jedan pijani NPC kaj kaže: The more i drink, the clearer i think!

Još je zanimljiv element kod borbi, što osim razno raznih skillova ili traitova, možeš kao igrač birati stil borbe. Možeš kontrirati većini protivnika, ali možeš se i bacati, ili pak izmicati, samo što ako koristiš roll sa spaceom, sign-ovi se resetiraju. Ima brdo vrsta protivnika, većine zahtijevaju drugačiji pristup, ma da ne pišem roman, igra je fantastična!

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #295 : 24. Ožujak, 2016., 10:28 »
Budući da moram baš jednu igru to je jednostavno Half-Life 2  :ave:  :ave:  :ave:  :ave:  :ave:  :ave:

Priča apsolutni vrh svega što sam prešao a prešao sam oko 40 starijih AAA naslova(jer igram na kanti od 11 godina).
Gamplay je umjetnost jednostavno sve je tako savršeno smišljeno.
Likovi pogotovo glavni antigonist mislin ono G-Man savršenstvo kako posuđen glas,pa tako i drugima.
Grafika toliko ispred svog vremena da i sada dobro izgleda.
Zvuk toliko legendaran pogotovo kod oružja da to nemogu opisati.

Ako bi se moglo još igara u vrh bi siguurno išli MGS serijal radi priče iako sam igrao samo u prijatelja a ostalo gledao po You Tube,tu bi se još našao i Max Payne,atmosfera koju samo HL more pobit i onaj slowmotion to je vrh.  :ave:
I vjerojatno Mafia II ili Call of Juarez Bound in Blood radi predobrih likova koji su ostali u sjećanju.  :ave:
Za zezanciju Just Cause 2,sati izgubljeni u raketiranju svega živoga vrh  :ave:

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #296 : 26. Ožujak, 2016., 06:55 »
Resident Evil 3

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #297 : 27. Ožujak, 2016., 14:52 »
Counter strike 1.6

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #298 : 27. Ožujak, 2016., 15:24 »
Counter strike 1.6
A kad se sitin  koliko su mi puta sluse i mis letile zbog 1.6 definitivno najbolja

*

DoKs

  • *
  • 20
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #299 : 27. Ožujak, 2016., 20:42 »
Counter Strike 1.6 :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9