HCL.HR

Vijesti i glasine iz svijeta igara

  • 505 Odgovora
  • 222805 Hitova
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #255 : 12. Veljača, 2013., 21:44 »
Nova Batman: Arkham igra dolazi ove godine. :clap: Neka bude upola dobra kao zadnje dvije i igrat će se.

Source: IGN News: New Batman: Arkham Game Coming This Year
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #256 : 12. Veljača, 2013., 21:46 »
nezz, stavljaš strani link kad vjest ima već na HCL portalu

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #257 : 12. Veljača, 2013., 21:48 »
Nisam sretan baš. Ovo će biti kao spin-off naslov ili igra koja nema nikakve veze s Arkham serijalom. Ta vijest je bila aktualna još dok nije postojala GOTY inačica Arkham Citya. Igra koja bi trebala sačinjavati DC universe. Nemam ništa protiv ukoliko Rocksteady će napravit još kojeg Batmana što bi bilo pomalo ludo ne iskoristiti kada si napravio dvije mega hit igre.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #258 : 12. Veljača, 2013., 21:51 »
a nezz, ali čisto sumnjam da će to preuzeti neki žnj tim, budući da su već razvili uspješnu franšizu, nevjerujem da će WB to tek tako uništiti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #259 : 12. Veljača, 2013., 21:59 »
Kada sam rekao da nisam sretan više sam mislio da bi više volio vidjeti treći nastavak u serijalu. No ako će se u ovoj novoj igri radit o dobrom naslovu približne kvalitete, zašto ne. Samo sumnjam da ekipa može napravit približno kvalitetnu igru kao BA serijal.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #260 : 12. Veljača, 2013., 22:01 »
a zašto si mišljenja da će bit spin-off, ja baš mislim suprotno budući da wb očekiva pecto torbi novaca od ove igre

Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #261 : 12. Veljača, 2013., 22:12 »
nezz, stavljaš strani link kad vjest ima već na HCL portalu

Tko kaže da ja čitam HCL portal?

Šala, al ne fakat nisam danas još pročitao novosti tako da sam postao prvo na što sam naletio.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #262 : 12. Veljača, 2013., 22:14 »
ma nije nikakav napad, samo ima vjerovatno čitatelja koji slabije razume engleski jezik, zar to nije ljepše pročitati na domaćem portalu :ementaler: :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #263 : 12. Veljača, 2013., 22:19 »
a zašto si mišljenja da će bit spin-off, ja baš mislim suprotno budući da wb očekiva pecto torbi novaca od ove igre

Zašto misliš da spin-off znači low budget igra? Vjerovatno će igra biti velika, samo neće imat veze s Arkham serijalom. Samim time je spin-off nije li?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #264 : 12. Veljača, 2013., 22:22 »
pa zašto će onda imati Arkham u nazivu ako neće imati veze s prošlim nastavcima serijala? nešto mi to zvuči nelogično :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #265 : 12. Veljača, 2013., 22:53 »
To je i meni čudno. No opet nigdje ne piše da je Arkham patentiran od strane Rocksteadya te da se nemože koristit. :solidus:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #266 : 15. Veljača, 2013., 10:00 »
System Shock 2, spiritualni prethodnik Bioshocka je od jučer dostupan na gog.com pa ako ste ga propustili, evo prilike za odigrati odličan horor naslov.

[Joystiq]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2013., 10:39 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #268 : 17. Veljača, 2013., 15:23 »

*

Aves

  • *
  • 39
The Walking Dead: Survival Instinct PC cancelled.
« Odgovori #269 : 21. Veljača, 2013., 02:28 »
Jeste čuli, barem vi koji ste htjeli igrati igru? Activision je cancello TWD: Survival Instinct za PC... Od kad sam vidio vijest ovdje na HCL-u, da će igra u kojoj igram svojeg najdražeg lika iz serije izaći sljedeće godine nisam mogao čekati! Evo nas, mjesec dana udaljeni od izlaza igre i ovako nam daju šamar najveći mogući... Sada razumijem zašto svi mrze Activision, ne samo zbog Call of Duty-ja svake godine, nego i zbog ovakvih sr*nja. Znam da mnogi misle da će igra ionako biti loša, ali kakva god da je bila bi je igrao, jer je zombie survival igra, FPS igra, igra koja je prequel mojem najdražem liku i sad ovo. Iskreno, ljut sam ko pas. Samo mi nije jasno, je li igra zauvijek cancellana, ili ima šanse da se cancellana igra za određenu platformu ipak vrati? NADAM se da je ovo lažna uzbuna ili nešto, da će danas, sutra Activision reći: "Izvinjavamo se na pogreški, TWD: SI izlazi na PC-ju kao što je bilo planirano od prvog dana!", ali ne znam iskreno kolike su šanse da se to dogodi...

Activision... :fpalm:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9