HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

• 246 Odgovora
  • 138296 Hitova
*

tryon

• **
  • 210
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #240 : 21. Lipanj, 2019., 17:28 »
Jel ok izbor hyperx stinger core za te novce? Ne koristim slusalice dovoljno da bih davao neki ozbiljan money. A prema onima koje sam imao u rangu od 150-500 kn sam se uvjerio da cijena u tom rangu ne znaci nuzno i bolji zvuk.

Trenutno imam Creative soundblaster alpha stare nekih 8 godina i skroz sam zadovoljan njima. ali cini mi se da krepavaju

« Odgovori #241 : 06. Kolovoz, 2019., 20:45 »
Ima li netko preporuku slusalica za ps4 a da nisu ultra skupe. Meni se svidaju Razer kraken pro v2 pa bi mi trebalo misljenje o tim slusalicama ako ih netko koristi ili zna nesto o njima!!!
Hvala

« Odgovori #242 : 11. Listopad, 2019., 15:29 »
Pozdrav svima iz susjedne Bosne   :clap:

Ovako, hoću da uzmem neke sluške koje će mi koristiti za gaming i za filmove. Budžet mi je nekih 80 eura otprilike za slušalice i po toj cijeni sam našao slj. slušalice:

Razer Electra V2 Virtual 7.1
    Razer Kraken Pro V2
    HyperX Cloud I
    HyperX Cloud II
    HyperX Cloud Alpha
    Logitech G Pro
    Steelseries Arctis 3

Zanima me koje su od ovih po vama najbolje za tu upotrebu i koje su komforne?

*

Wyzard

• Administrator
  • 16127
    • HCL.hr
« Odgovori #243 : 11. Listopad, 2019., 16:52 »
Koristim HyperX Cloud II, jako udobne, zvuk odličan za taj cjenovni rang.

*

Terox

• 645
    • Planet Minecraft-TeroXCro
« Odgovori #244 : 11. Listopad, 2019., 18:32 »
Slažem se sa gornjim komentarom, ponosni vlasnik Cloud jedinice. Osobna preporuka je da ideš na Cloud Alpha jer ima dvostruku komoru sa "čišćim" basom. Ukoliko igraš puno pucačkih igara to zna puno pomoći. Filmovi su također jako ugodni na Cloud I tako da nevidim zašto ne bi bili i bolji na novijoj verziji.

« Odgovori #245 : 11. Listopad, 2019., 21:41 »
E hvala drugovi, pomogli ste mi, a da vas pitam znal neko kakve su Asus Strix 7.1, dakle u pitanju je pravi 7.1 sistem. Kakve su one za gejminga i za filmova, ukoliko neko ima iskustva, volio bih da napiše, ako može.
« Zadnja izmjena: 12. Listopad, 2019., 10:27 MagicHarri »

« Odgovori #246 : 12. Listopad, 2019., 12:11 »
Pozdrav ekipa, znam da je tema vezana za slusalice ali zanima me da li je itko upucen u mikrofon ''trust gaming gxt 212''? Kakav je za snimanje? Inace cijena mu je 250 kn. Hvala!  :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9