HCL.HR

Ixy voli pedere ;D

  • 379 Odgovora
  • 32238 Hitova
*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #180 : 04. Lipanj, 2009., 18:11 »
Taj prove me wrong je prokleto najbolja rečenica za trollanje. Al dobro, gore si spomenuo nekakve argumente. Ja ih ne vidim. Po čemu to nema razlike? Pričajte vi sad malo, smrdljivci :hiha2:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Zapi

  • Gost
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #181 : 04. Lipanj, 2009., 18:12 »
Ma tu se slažemo..

al oept to nije riješenje, jer samo noi koji vele posvajanje nikako, oni čine ovu sitiaciju zbog koje djet enemre bit posvojeno..


EDIT:

glupom riječanu..

moji argumenti su to da nema nikakvih dokaza IKAD da ima veze spol za odgoj djeteta..šta ti to fali ako nemaš majku, a što ako nemaš oca?

šta ti otac može pružit, a majka ne i obrnuto?

to je moj argument, što nema razlike..
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2009., 18:14 Zapi »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #182 : 04. Lipanj, 2009., 18:12 »
Pa nemamo o cemu pricat jer nema razlike :ementaler:

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #183 : 04. Lipanj, 2009., 18:12 »
 :( @black_out

@bilder, rekoh već, ako radi ničeg drugog radi okoline.
Jebiga, djecu bi doslovce uništili svakodnevnim maltretiranjem. Ako nemaju jednog roditelja, ili su im rastavljeni, nitko ih ne maltretira, ali isto se izdvajaju od ostatka. A kad bi imali dva istospolna roditelja.. ne znam, izdvajali bi se + bili bi odbačeni.
Jer ono, opet kažem, lako je sada nama prihvaćati i pedere i rastavljene roditelje kad smo dovoljno zreli i sve, ali sa 13-15 godina.. teško teško. :(

A tu je i ono koliko su dva roditelja, sa indentičnim ( gej ) stavovima ( ali ne gej kao lošim, nego pravo gay  :mrgreen: :wildboy:) oko večine stvari, sposobni kvalitetno odgojiti dijete da izraste u zdravu osobu, ma koliko god ga volili i brinuli se za njega, za što su pak vjerujem, sposobni.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #184 : 04. Lipanj, 2009., 18:14 »
Nema nitko dokaza, jer onako, pederi koji usvajaju nisu baš (barem ne još, jel) praksa u svijetu.
Ostaje nam oslanjanje na nekakve pedagoške pizdarije i nagađanje.

Nisam mislio da će dijete "postat" peder, nego da će on vjerojatno imat potrebu penetrirat vaginu svoje prijateljice iz vrtića, a njegovi tate se jebu u čmar. I onda će njemu to bit čudno i neprirodno :(

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #185 : 04. Lipanj, 2009., 18:14 »
Ne, živo sumnjam da bi išao tuć dijete čiji su očevi gej :( Ali da, očito je da danas moraš biti što otvoreniji inače te se lejbla zatucanom budalom. Previše slobode postoji, dat homoljudima da posvajaju djecu je primjer za to. Samo zato što je :wildboy:

Ovo je za zapija ;D
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #186 : 04. Lipanj, 2009., 18:14 »
NARAVNO, U SITUACIJI KOJA SE KOSI SA VANJSKIM SVIJETOM, ni ja nisam za posvajanje, bar ne još.

ali, ja pričam o idealnom svijetu, po 4. put.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #187 : 04. Lipanj, 2009., 18:15 »
Jebovas krist sa postanjem svake sekunde.  :ave:

Al da, zapi i bilder, ja i lewkica smo uz vas.  :ementaler: <3 <3 <3

Vi koji ste protiv toga, probajte malo zanemarit sve što su vas učili. Na trenutak. I razmišljajte SVOJOM glavom. Onak, sami. ;D
Kada bismo živjeli u društvu koje nema predrasuda prema gay osobama, u čemu bi bio problem?
Naravno da biste sad svi radije živjeli s jednim roditeljem nego s dva gay. Ali to je samo zato jer vas cijelo društvo otkad znate za sebe uči da je to nešto pogrešno. Naravno, kad bi u Hrvatskoj imao tatu i tatu ili mamu i mamu, svi bi te u školi podjebavali i slično.
Naravno da onda to ne bi ispalo dobro.
Al kad bi mogo bez problema imat gay roditelje, mislim bez toga da bi te svi zajebavali i hejtali, zbog čega bi ti bio išta drugačiji? Kako bi to utjecalo na tvoju osobnost?
Gay postao sigurno ne budeš jer je to nemoguće.
Kvragu, ako bijeli hetero par posvoji crno dijete, i ono će jednog dana shvatiti da nešto ne štima. :(

Ja ne kažem da bismo u Hrvatskoj danas trebali omogućiti posvajanje djece gay parovima.
Al vidim da zapravo shvaćate o čemu se radi, al ne znam zašt se pravite glupima.

Posvajanje djece od strane gay parova nije pogrešno samo po sebi, već društvo to čini pogrešnim. Ta razlika u psihi djeteta ne dolazi od strane roditelja nego retardirane okoline.

EDIT:
Moro sam triput stisnut post da bi se napokon postalo.  :wildboy:
Grga.  :piva:

Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #188 : 04. Lipanj, 2009., 18:15 »
Nema nitko dokaza, jer onako, pederi koji usvajaju nisu baš (barem ne još, jel) praksa u svijetu.
Ostaje nam oslanjanje na nekakve pedagoške pizdarije i nagađanje.

Nisam mislio da će dijete "postat" peder, nego da će on vjerojatno imat potrebu penetrirat vaginu svoje prijateljice iz vrtića, a njegovi tate se jebu u čmar. I onda će njemu to bit čudno i neprirodno :(

što si ti znao o seksualnim odnosima svojih roditelja duje? ljudi ne funkcioniraju na taj način, inače ni nebi bilo pedera.
a djetetova okolina će mu ionako dati do znanje da je pička ok a šupak ne.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #189 : 04. Lipanj, 2009., 18:17 »
Mislim da se nakon ixyevog posta može lokat tema. ==D

Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #190 : 04. Lipanj, 2009., 18:18 »
iksi sve savršeno reko  :piva:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #191 : 04. Lipanj, 2009., 18:18 »
Nije spol nego uloga. Koju niti jedan muškarac,koliko god feminiziran bio, nemože nadoknadit.

Ekšli može. Jerbo, neb vjerovo, i homoseksualci u vezi imaju uloge. Mužjak i ženka.
Na najosnovnijoj razini. Jedan koji radi, jedan koji je domaćica...da stereotipiziram jel.



Ono, sićam se sa 15 godina "rastavljani roditelji" su bila zabranjena tema među prijateljima, kako bi tek onda roditelji homoseksualci trebali utjecati na normalnost i "status" djeteta, u društvu, koje je do ne znam, 15-16 godina jako bitno ? :\

pa u tome i je bit, problem je u ljudima i njihovim svjetonazorima, ne u tome šta bi djetetu bilo loše sa gay roditeljima

To.


Ioanko, sve ove probleme se da riješit uvođenjem jebene dozvole za dobivanje djeteta.
Ono, ak moram položit vozački ispit da mogu vozit nešto banalno tipa automobil, onda zastupam i dobivanje dozvole za odgoj djeteta.

Je, je, pravo svakog čovjeka bla bla, soboda, bla bla...al ono, većina nas je retardirana. Isključivo zbog roditelja.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #192 : 04. Lipanj, 2009., 18:18 »
ixy je bogovo sad sve vas, plus jedan na njega..

shvatite, problem je u vama, jer ste zatucani idioti koji će zagorčat život djetetu gay roditelja..obiztelj će mu bolja il lošija nevezano o spolu roditelja..

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #193 : 04. Lipanj, 2009., 18:19 »
Ixy :hug <3
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Ixy voli pedere ;D
« Odgovori #194 : 04. Lipanj, 2009., 18:19 »
ovaj forum je davno prerastao gejming

 :hug

+1 na iksija

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9