HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35459 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #150 : 29. Prosinac, 2009., 00:56 »
ne kandidira se ivo sanader, pa se o njemu i ne priča. zna se da je hdz strpa generale u haag za propalu kartu u eu.

a gotovina je nedužan, to je valjda jasno, a tuži ga se. u prilog tome se koristi i josipovićev dokument protiv njega, o pobijenih 450 civila. koliko znam otkrivena su samo 2. za koje gotovina nije kriv + to što je posla odma jednog zapovjednika (nemogu se imena sjetiti) koji je odgovoran za jedno ubojstvo na sud.


pretjerah. moje ponizne isprike
bit će da imam loš dan, a i nekako mi se nedaju ta silna omalovažavanja gore navedenih i taj neki naboj mrtvi bleh, žena sam
ignorirajte me

nema tu nitko ništa protiv glasanja ljudi bilo kakvih narodnosti, manjina i slično, naravno ako ŽIVE u Hrvatskoj. problem je u glasanju dijaspore. bila ta dijaspora bosanci, srbi, židovi ili najveće hrvatine koje postoje u svemiru, ako više ne žive ovdje, nebi trebali imati ni pravo glasa.

ali imaju  \:D/ :tired: :tired:

zapravo, stvar je zajebanija nego na prvi pogled. recimo, ima li osoba hrvat iz amerike u hrvatskoj neku nekretninu, koliko često dolazi u hrvatsku, koliko dugo ostaje, i to. što ako 6 mjeseci živi u americi, a 6 u hrvatskoj?
al da, manje više je glasanje dijaspore sranje.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #151 : 29. Prosinac, 2009., 00:59 »
Stvar nije zajebana.
Jer, u 99,99% je riječ o ercegovina ekipi.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #152 : 29. Prosinac, 2009., 01:00 »
ne kandidira se ivo sanader, pa se o njemu i ne priča. zna se da je hdz strpa generale u haag za propalu kartu u eu.

a gotovina je nedužan, to je valjda jasno, a tuži ga se. u prilog tome se koristi i josipovićev dokument protiv njega, o pobijenih 450 civila. koliko znam otkrivena su samo 2. za koje gotovina nije kriv + to što je posla odma jednog zapovjednika (nemogu se imena sjetiti) koji je odgovoran za jedno ubojstvo na sud.
a koji ti kurac znaš o tome? :tired:

Odg: Izbori
« Odgovori #153 : 29. Prosinac, 2009., 01:00 »
ne kandidira se ivo sanader, pa se o njemu i ne priča. zna se da je hdz strpa generale u haag za propalu kartu u eu.

a gotovina je nedužan, to je valjda jasno, a tuži ga se. u prilog tome se koristi i josipovićev dokument protiv njega, o pobijenih 450 civila. koliko znam otkrivena su samo 2. za koje gotovina nije kriv + to što je posla odma jednog zapovjednika (nemogu se imena sjetiti) koji je odgovoran za jedno ubojstvo na sud.

ti si s uma sišo. ti si lud i poremećen jebote  :wildboy: neznam  :wildboy:
mislim naviko sam se na tvoje pizdarije al daj ono
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #154 : 29. Prosinac, 2009., 01:02 »
Ah...di je yuri sad da mi pametuje. :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #155 : 29. Prosinac, 2009., 01:03 »
a gotovina je nedužan, to je valjda jasno, a tuži ga se. u prilog tome se koristi i josipovićev dokument protiv njega, o pobijenih 450 civila. koliko znam otkrivena su samo 2. za koje gotovina nije kriv + to što je posla odma jednog zapovjednika (nemogu se imena sjetiti) koji je odgovoran za jedno ubojstvo na sud.

 :fpalm: :hihi:
al šta je najjače ovako razmišlja 75% ljudi u hrvatskoj

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #156 : 29. Prosinac, 2009., 01:05 »
Al, jeb ga, situacija od Gotovine je sjebana skroz. Pače, ja sam također uvjeren da je tip nevin. Al skroz.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Izbori
« Odgovori #157 : 29. Prosinac, 2009., 01:05 »
uopće nije stvar u tome.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #158 : 29. Prosinac, 2009., 01:06 »
nitko u ratu nije nevin, ajmo ne bit djeca i rast ispod duge. pitanje je samo tko je neviniji i kome se to može dokazat.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #159 : 29. Prosinac, 2009., 01:14 »
što pričaš? zar su krivi i oni što branihu? :wildboy:

a gotovina je nedužan, to je valjda jasno, a tuži ga se. u prilog tome se koristi i josipovićev dokument protiv njega, o pobijenih 450 civila. koliko znam otkrivena su samo 2. za koje gotovina nije kriv + to što je posla odma jednog zapovjednika (nemogu se imena sjetiti) koji je odgovoran za jedno ubojstvo na sud.

 :fpalm: :hihi:
al šta je najjače ovako razmišlja 75% ljudi u hrvatskoj

kako to?


mah, votevr, iđen leć. ajte bog.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #160 : 29. Prosinac, 2009., 01:18 »
uopće nije stvar u tome.

Pa ni ne mislim da je. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Izbori
« Odgovori #161 : 29. Prosinac, 2009., 01:19 »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #162 : 29. Prosinac, 2009., 01:26 »
kako to?

momče, ne znam di bi počeo, ali ni neću jer to nije tema topica. u principu si si sam dao odgovor....

što pričaš? zar su krivi i oni što branihu? :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #163 : 29. Prosinac, 2009., 10:12 »
Bas je kul ovo s Majmunom.  :hihi:

Nego, Bandic nema niti jednu predispoziciju da bude predsjednik. Niti jednu. :( Nezna cak ni hrvatski. O drugom skolovanju, znanju jezika, opcoj kulturi da ne pricamo. Onaj podatak, 40% ljudi u Hr koji nemaju niti OŠ je najbolji dokaz zasto bude Bandic predsjednik. Ono, 40% ljudi, skoro pola. Jebote.
Josipovic ima dva fakulteta, doktoriral pravo, predaje na fakultetima, ima znanje engleskog, iskustva u politici, nije povezivan s aferama. Mislim ono, ako cemo birati predsjednika po izgledu :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Izbori
« Odgovori #164 : 29. Prosinac, 2009., 11:39 »
nitko u ratu nije nevin, ajmo ne bit djeca i rast ispod duge. pitanje je samo tko je neviniji i kome se to može dokazat.

Ja sam uvijek za to da cilj opravdava sredstvo, ali doticna situacija skupa s hrpom klinaca koji nose majice s gotovinom mi idu ekstra na qrac  :(

Faca, jel ti nosis majice s gotovinom?  \:D/

Btw zast mi nisi na mail poslao test onog daljinsko? :( aj ucini to sad

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9