HCL.HR

Muškarci

  • 749 Odgovora
  • 76525 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Muškarci
« Odgovori #600 : 20. Lipanj, 2013., 23:56 »
pa phil je čak ok.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Muškarci
« Odgovori #601 : 21. Lipanj, 2013., 09:31 »
Oduvijek sam se pitao. Kako je moguce da su doslovno svi mr olimpija bilderi ogromni sabani? :solidus:
Zato sto uzimaju anaboličke steroide :D i bildaju puno godina + zderu 6-7 puta na dan i piju tone whey-a i kreatina i tih suplemenata :D.Zato imaju veliku masu i papirno tanku kozu cak do 2-3% body fata a to je ne moguce bez manipulacije testosterona i ostalih hormona.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Muškarci
« Odgovori #602 : 21. Lipanj, 2013., 09:49 »
Naglasak je bio na sabani, znam zasto su ogromni :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Muškarci
« Odgovori #603 : 21. Lipanj, 2013., 13:18 »
:ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Muškarci
« Odgovori #604 : 21. Lipanj, 2013., 20:44 »
:mrgreen: :mrgreen: ;)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Muškarci
« Odgovori #605 : 22. Lipanj, 2013., 15:23 »
Naglasak je bio na sabani, znam zasto su ogromni :hihi:

Savršeno :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Muškarci
« Odgovori #606 : 22. Lipanj, 2013., 21:40 »
Ne kapiram ? :solidus:

Odg: Muškarci
« Odgovori #607 : 22. Lipanj, 2013., 22:37 »
Pae, za to bi bio potreban mozak.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Muškarci
« Odgovori #608 : 22. Lipanj, 2013., 22:54 »
Naglasak je bio na sabani, znam zasto su ogromni :hihi:

Koliko god se trudio poreći to, u ovih pet godina po teretanama nagledao sam se stvarno svakakvih šabanističkih klipana, i ponešto od toga se prenese na tebe, pa makar da i nisi biler.
 Ajde još mi dizači koji slovimo za lonere po normalnim teretanama, ali zamisli trenirati pol svojeg života po teretanama gdje su glavne teme bildera pipkanje kože na tijelu, gledanje u ogledala, konstantna briga o svakom vizualnom detalju tijela i komentiranju drugih bildera - prije ili kasnije postaneš šaban htio, ne htio.
Šale o meatheadovima u početku ti budu smiješne i karikaturne, ali shvatiš da su sve istinite - i žalosne. Okolina ne pomaže jer koliko god htio ukazati na nešto suprotno, čak i ako nisi tipični meathead, doživljavaju te kao takvog, i odustaneš od dokazivanja suprotnog i prihvatiš to mišljenje.

Čast iznimkama, ali što je razina nabildanosti i popularnosti veća - to su veće šanse da si šaban.

#što se dizača tiče - većina ih se trudi poreći da treniraju zbog izgleda i ismijavaju bildere UVIJEK, ali u ovih par klubova u kojima sam bio, nisam se baš nagledao nekog intelektualnog vrhunca svijeta. 99% šala i razgovora u klubu u kojem više nisam, znaš kojem, je bilo tipično šovinističko sranje koje čuješ po birtijama, s iznimkom da se između razgovora dizalo utege. I mrzio sam to, pa sam šutio većinu vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Muškarci
« Odgovori #609 : 22. Lipanj, 2013., 23:16 »
nez sjebano je.

u principu je teško držat nekakvu distancu od tog NAČINA jer čim neko vidi prvi napredak u bilo kojem gym sportu postane do određene mjere engrossan/zaljubljen u teretanu. E sad koliko će to trajati i koliko će se netko uvuć u to nez o čemu ovisi ali mišljenja sam da je neki krajnji cilj nekakvo jače kežualstvo gdje ti to postane dovoljno prirodno da znaš šta radiš a da ti ne obavija život, što te samo po sebi VADI iz tog teretana kruga šabanstva jer se samo ODLOMIŠ.

Ili alternativno, čim se ubildaš uzmeš steroide, pa jače, pa jače, itd itd itd. u najboljem slučaju postat ćeš mister olimpija, imat milijune i jebat kuje i donekle imat opravdanje, al većinom češ bit samo jedan od šabana koji se budi ujutro i sa strahom gleda u vagu jel možda opao koju kilu, i ako je, pije odgovarajuću količinu vode da to nadomjesti (true story :hiha: ).
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Muškarci
« Odgovori #610 : 22. Lipanj, 2013., 23:19 »
:hihi:

Dosta jadno. :hiha:
ALI BEREM.

Nez, ja bih vježbao, ali mi je teretana baš užasno odbojna.
Tipa da imam doma ta sranja, vježbao bih sigurno. xD

#mojihKežualnihPetKuna

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Muškarci
« Odgovori #611 : 22. Lipanj, 2013., 23:30 »
*nisam mislio na sebe da se ne bi shvatilo s ovim primjerom :hiha:
zna karlo tog lika na kojeg sam mislio, on je baš vrh horora kojeg sam vidio da ti može trtn učinit.

a odbojnost teretane nez. a je vjerujem. čak i u ovim new age teretanama je sve puno šabana.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Muškarci
« Odgovori #612 : 22. Lipanj, 2013., 23:54 »
Moja teretana ima ful okej likove. Svi su simpa, kul, dobronamjerni, smiješe se, pozdrave, fore nisu ŽENE E NEMOŠ S NJIMA NEMOŠ BEZ NJIH xDDDD nego normalne, civilizirane i stvarno često smiješne, ovi koji dobro izgledaju ne žicaju druge da ih pipaju, svi spremni pomoć, baš su kul likovi svi. Za ne vjerovat. I ono imaš osjećaj koda si sa svima bar na nekom nivou FRIENND,, bar imaš neko društvo i ugodno okruženje, makar ćeš u prolazu popričat ako niš bez da je to neugodni palaver.

Ustvari ima jedan tip koji ostane s nama dok čistačica ne zatvori. Taj je lik svaki dan cijeli dan u teretani valjda jebote, kad god dojdeš ga vidiš. I ok izgleda, nije mu to za kurac, al ono nervira jer je u facu kul lik, al čim si nasamo sere po drugima tipa "Vidi di je girju stavio. Ma dobro dobro, sve je to ok kao, ej vraćam ti girje hehe, a zapravo nemarno, needucirano i bezobrazno. A vidi se na njemu, da zna di girja stoji nebi bio špek", a taj koji je vratio girju je ustvari točno vratio, na mjesto di treba samo nez valjda nije po njegovom standardu nemam pojma. Vjerujem da i po meni tako sere drugima. Baš ono odvratno, al koga boli briga.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Muškarci
« Odgovori #613 : 23. Lipanj, 2013., 00:08 »
ixy bi vježba al radi odbojnosti teretane neće...  i onda stavi xD i misli da će se izvuć ccc,,,,,

odem u gym, pozdravim sve ljude koji su u njoj, pitam nekoga na razboju da se ubacim s njim i odradim 30 ponavljanja s najtežim utegom u teretani njemu pred nosom, odem kući. To je moj life.  ;)

šalim se naravno, ne odem kući, nego mu reknem da se samo malo zagrijavam.  ;)

Inače, jedan šaban je pitao prijatelja u punoj teretani da ga svi čuju "šta misliš zašto su mi jaja plava, jel to možda što nisam jeb'o tjedan dana"

>jaja plava
>nije jebo tjedan dana
>logika

#Jebemtiživot





Odg: Muškarci
« Odgovori #614 : 23. Lipanj, 2013., 00:12 »
Izvuć,,, iz čega? xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9