HCL.HR

škola - faks - posao

  • 510 Odgovora
  • 51676 Hitova
*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #150 : 24. Veljača, 2009., 00:46 »
I ako se neces bavit znanstvenim radom 99% stvari koje si naucio na faksu nece ti trebat na poslu.  :thumbs:
Da, planiram ic na fesb iako kurca ne znam o elektrotehnici jer u gimnaziji nisam ima priliku doc ni blizu tome :)

@lepi rade: tehnicarima i miocu cesto na fesbu dodaju koji bod ako im fali za upis ;)
« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2009., 00:52 morski_pas »
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #151 : 24. Veljača, 2009., 16:17 »
čuh da postoje neki dodatni bodovi za strukovne predmete, al neampojma, nisam nigdi naša nikakvu potvrdu za to.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #152 : 15. Lipanj, 2009., 10:58 »
Da, rivajvam, kurac palac...

Al da ne otvaram novu temu, htio sam pitat - svi koji sad planirate nešt upisat... jel se pripremate šta? Kolko?
Vi koji ste na faksu, kolko ste se vi pripremali za svoj prijemni i kak ste prošli?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #153 : 15. Lipanj, 2009., 11:11 »
Ja oma poslje škole završio na poslu, već 3 godine radim i svoju paru trošim, tu i tamo starac mora uskočit jer se malo previše potroši ali sve je to za ljude  :mrgreen:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #154 : 15. Lipanj, 2009., 11:18 »
Ja sam 2 mjeseca prije prijemnog počeo učit, taman negdje kad je nastava završila i to samo iz one neke zbirke u kojoj su svi prijemni kaj su bili na fer-u od '77, svaki dan pomalo i upo sam, nisam baš među prvima bio, al sam upo.

Tak da ak planirate na neki tehnički faks i ak teoriju već znate samo po toj zbirci radite.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #155 : 15. Lipanj, 2009., 11:22 »
Ček, dva mjeseca? Pa kolko si dnevno radio?  :wildboy:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #156 : 15. Lipanj, 2009., 11:36 »
Kaj ja znam, ne previše, prije spavanja većinom, uglavnom riješio sam sve prijemne od '98-'07.

E da i to samo matematiku, fiziku baš i nisam nešto previše dirao. :approve


*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #157 : 15. Lipanj, 2009., 12:20 »
išao sam na pripreme za filozofski pa mi je to dosta pomoglo skoro svaku subotu cijelo drugo polugodište 4.razreda. onda sam još dodatno neš učio kad mi je bila matura (hrvatski koji mi je ujedno bio na novinarstvu)

baš konkretnog učenja za prijemni, tog sam se uhvatio 3-4 dana prije. bio sam 101. od 165 kolko ih upada. da sam bio malo pametniji i počeo učit bar tjedan dva prije, bio bi sigurno među 50. naime, tek sam zadnji dan shvatio da na prijemnom osim hrvatskog, povijesti i opće kulture pišem i PiG (od čega dosta ustava kojeg nisam učio). to me malo sjebalo, u biti zadnji dan sam samo pig učio...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #158 : 15. Lipanj, 2009., 12:44 »
Svinje lete, davore  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #159 : 15. Lipanj, 2009., 13:10 »
 :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Kong

  • *
  • 24
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #160 : 15. Lipanj, 2009., 14:33 »
Upisujem ove godine, nisam jos nista ucio. U petak imam usmeni dio mature, danas krecem to uciti (hrvatski i politika), a inace sam isao na one besplatne pripreme. Od 8 dana priprema do sada, bio sam na 4. :( Ostalo je jos 5 dana u komadu u onom tjednu od 29., na to cu morat ici svaki. Za faks krecem uciti poslije mature, pripremam se za RGN, a ako ne upadnem mozda odem i na novinarstvo, vidjet cu koliko ima smisla. Kad sam vec ucio politiku i hrvatski za maturu, pa ono, da ne visim doma, makar mi je neki tehnicki faks primarniji, moram prvo vidjeti kada su prijemni.  

Za RGN cu ponavljati zadatke s priprema i rjesavati one iz Matka Fizica, a fiziku cu po zutoj zbirci raditi posto je profesor s priprema debil koji ne bi ni abecedu uspio objasniti djeci u prvom razredu. Nego, one ovjerene kopije svjedodzbi, cega vec, di se to moze napraviti za jeftine pare? Jer ja sam u skoli uzeo samo jedan set, to je bilo 100 kuna, a ono... Sad mi je tek doslo do glave da nisam trebao biti skrt i uzeti jos jedan set ako ne upadnem iz prve.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #161 : 15. Lipanj, 2009., 14:35 »
Ja oma poslje škole završio na poslu

Nikad se nebi reklo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #162 : 15. Lipanj, 2009., 14:40 »

Za RGN cu ponavljati zadatke s priprema i rjesavati one iz Matka Fizica,

MATKO FIZIĆ

  :ave:

jel studirao matematiku i fiziku na pmfu?


šta je rgn btw?

*

Kong

  • *
  • 24
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #163 : 15. Lipanj, 2009., 14:43 »
A znas kako su svi ti matematicari i fizicari cudni (ono, lose matematicke fore i to), pa ono - ajmo nazvat zbirku zadataka iz matematike i fizike Matko Fizić, hehehehe! :( A RNG je rudarsko-geolosko-naftni.
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2009., 14:46 Kong »

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #164 : 15. Lipanj, 2009., 14:59 »
Ja sam kao počeo vježbat, al totalno preloše.
Umirem, ne mogu... aaa.  :wildboy:

Riješim par zadataka i više mi se ne da. Evo, u zadnja 3 sata sam riješio 4 zadatka.  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9