HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4731915 Hitova
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59715 : 12. Siječanj, 2011., 11:01 »
Kad sam ja rekao da ucim dovoljno?

Rekao sam pecto puta da fer nije nesto tezak kolko sam ja lijeno nemotivirano govno.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59716 : 12. Siječanj, 2011., 11:08 »
Uua.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59717 : 12. Siječanj, 2011., 16:45 »
:hiha:

Elektroniku cu vjerojatno past, al ostalo ce valjda biti ok.
Valjda.  :hiha2:

o da, tu ste ga primili u pak gadno.. Kod nas je bilo na zaokruzivanje, pa si napravio doma 20 formula za 5 shema i s cijelim ispitom bio gotov za 15 min. Eventualno ak nisi znao onda si iso uvrsatavati brojeve bezveze u formule dok ne dobis nesto od ponudenih..Znam da vi sada imate bez zaokruzivanja i to je vec sjebano uzasno, a neznam dal su vam promjenili i sheme. Ako jesu onda je predmet postao krvav, jer sjecam se da ti treba pol cuke dok izvedes one formule sve..
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59718 : 12. Siječanj, 2011., 16:50 »
 :mrs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59719 : 12. Siječanj, 2011., 16:55 »
zaokruživanje lol.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59720 : 12. Siječanj, 2011., 16:57 »
Mijenjaju i sheme. Profesor nam je na jednom predavanju rekao da ove godine ciljaju na puno manju prolaznost nego dosad.
Eto, to nekako ima smisla.  :tired:

Ne smeta meni to što teže ispite daju, ali dajte onda promijenite i literaturu u skladu s tim. ;(
Imamo kakti one pdf-ove sa zadacima iz svake cjeline.
Ali to su valjda pdf-ovi od prošlih godina pa su nešto lakši od naših ispitnih zadataka. Riješim ih sve, dođem na ispit i u svakom zadatku nađem nešto što prvi put vidim.  :(

Plus, šta niste imali negativne bodove na zaokruživanju? Nema smisla ako niste.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59721 : 12. Siječanj, 2011., 17:01 »
rofl, u mene prolaznost veća 200%  :wildboy:

i da ima zaokruživanja

i ne nema negativnih bodova. bio jedan kolegij i svi su bičali NEPRAVDA TEŠKOST HJAO

ergo, prolaziš i ako ne učiš ništa, što je kul, al i nije, jer ti negdje vade oči, a negdje ti diraju kurac


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59722 : 12. Siječanj, 2011., 17:06 »
jesmo, bilo je negativnih..Ti zadaci iz skripte su jako lagani, barem su meni bili, dovoljno je bilo pogledati dan prije to, malo proci kroz to i skupiti 70-80% bodova po ispitu, naravno teoriju nisi ni dirao jer je bila zajebana pa si mogao samo negativne natuci..A ta elektronika/osnove su sjebane jer literatura je zakurac, gradiva je jednostavno previse, a frajer ti moze zadati sto god mu padne napamet. Ove godine su se poceli debilirati zesce, ali zato ces recimo sljedeci semestar imati SIS laganiji. Prosle godine kada sam ga ja imao bio je tezak i gro ljudi je palo, sada su skupili ljudi i dati ce lakse testove da ekipa prode..

Evo recimo nama su ga danas metnuli na tinfu, proslogodisnji ispit rjesis za 40 min, a ovo tu sto je doslo, pa ni jedan zadatak nije sličan ičemu..Naravno taj TINF je postao krvavo tezak jer se ekipa zalila kako nije dobro imati prolaznost od 95% i kako je predmet prelagan..E da kad smo kod toga elektronika je takva kakva je, jer su se i prosle godine zalili kako je prelagana i kako su debili na zavodu, naime kod nas su fulali 2 zadatka u ispitu pa je ekipa dobila dosta free bodova, tj svi su skupili prag odma na pocetku zbog toga, pa se to nije svidjelo ovima kaj ganjaju 100 bodova..

easy-forex-basics.blogspot.com

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59723 : 12. Siječanj, 2011., 18:16 »
Doša s faksa. Interneti nakon čitava dana, milina :( :hug
Trebam čitati za seminar sutra i pronaći neku temu koju mogu obraditi sociološkom metodologijom.
Prekosutra trebam naći literatura i napisati onih 10ak stranica o noiseu.
Za ponedjeljak trebam naći literatura i napisati 10ak stranica o mitološkom biku.
Za srijedu trebam naći literatura i napisati 10ak stranica o životu u gradu u 18 stoljeću.
Nezz. RULAT ĆE.
Onda počinju ispiti.


U principu ovo radim sebi kao podsjetnik, znam da vas boli kurac :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59724 : 12. Siječanj, 2011., 18:38 »
trebaš naći literatura? jel to kao smješno humor?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59725 : 12. Siječanj, 2011., 20:00 »
to je tovarski.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59726 : 12. Siječanj, 2011., 20:02 »
ovo  :hiha:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59727 : 12. Siječanj, 2011., 20:46 »
joj kako sam se popiknul  :ne: jel onda ni internetovi nisu prava rijećĆ??

Al ne znam, sad gledam post i gledam koji kurac sam pisao :hihi: Preumoran sam bio očito. Enivej. Odspavao. Idem čitati nešto. sozz
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59728 : 12. Siječanj, 2011., 20:47 »
btw šta znači život u gradu u 18 stoljeću :(
šta kao svi gradovi ikad ili šta, nije mi jasno ,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #59729 : 12. Siječanj, 2011., 20:57 »
Jesi me, priznajem :hihi:

@grga
Ne, zapravo bi trebao biti život u hrvatskim gradovima, etnografije, zapisi i to. Što su ljudi nosili, kupovali, o čemu su pričali, tko je tamo obitavao, tko je kakvu ulogu imao, kako su pisci to zabilježavali, ako bude sreće da pronađem zapise o primorskim i kontinentalnim gradovim pa da povučem nekakvu komparaciju i taq. :( Vidit ću još točno što će biti, al svijetskih gradova neće biti sigurno, jer mrtvi hrvatski etnolozi nisu pisali ništa osim o Hrvatskoj.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9