HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4732101 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77970 : 25. Rujan, 2015., 19:53 »
Ne sjećam se kad sam zadnji puta bio u McShitu... Iako je i tamo dobro, ali je atmosfera trula :hiha:

Joj fuj, sladoled mi je vrh, jedan od, ako ne i naj sladoled, ali sve ostalo mi je skoro nejestivo.

Dakle ne pricam o hranjivoj vrijednost tog smeca, nego o okusu, puno mi je drazi hamburger od lokalnih...tipa Archie (Ika) iliti sada Budy's u Lovranu i slicno, mek se nemoze mjerit sa njima...

A sto se kineza tice, jednom sam pred par godina klopao svasta-nesto u Gric i Guc-u tu u Ri, kad je kod njih kuhao Chen, kao prvo frajer je totalno simpa, svaki put je dosao do nas i pitao jel sve OK, zeza se, uglavnom ful opustena atmosfera (vjerovatno jer stara zna gazdaricu i tada je slavila rodjendan), kao drugo bilo je bogovski fino. Islo je nekih 5-6 sljedova, od skampica na par nacina, do kiselo-slatke patke i na kraju pohano voce i sladoled. Ne sjecam se bas vise ni sto je sve bilo, ali bilo je bas prva liga, treba uzet u obzir i da je Chen navodno neki malo jaci kuhar i da povremeno zna ''svratit'' kod njih.
Pohani sladoled mi je vrh, izvana vruc, a unutra leden, odlicno  :thumbs:

EDIT: @rabit: dobro sta se ti cudis, nije cuo, nije bas da tog sranja ima na svakom uglu kod nas, a kmarkec je jos mlad, ima vremena.
I nemoj ga ljutit jer ce ti iscupat tobogan u susjedstvu :ementaler:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77971 : 25. Rujan, 2015., 20:28 »
Evo i "deda" Metalni kaže da nikad nije čuo za pohani sladoljed... :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77972 : 25. Rujan, 2015., 20:30 »
Ni ja. Jos ce pohane bicikle pocet radit. Svasta

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77973 : 25. Rujan, 2015., 20:33 »
Ma ja sam ga jedan put narucio isto u kineskom restoranu i bio mi je pregadljiv nisam ga zelio pojest..Okus nista posebno, sladoled ko sladoled...  :bonk:

Ostani deda na King Double ili neki Ledov tu neces pogrjesit..

Pohana bicikla bi jos bila specijalitet, a ovo je nista..A navodno desert..

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77974 : 25. Rujan, 2015., 21:37 »
:loludara: :loludara:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77975 : 25. Rujan, 2015., 22:17 »
Sad kad pogledam puno vas nije čulo za pohani sladoled, ne znate što ste propustili :wildboy: :wildboy:
Nezz, valjda sam zabrijao da je to opće poznata slastica da svi znaju za to :wildboy::bonk:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77976 : 25. Rujan, 2015., 23:10 »
EDIT: @rabit: dobro sta se ti cudis, nije cuo, nije bas da tog sranja ima na svakom uglu kod nas, a kmarkec je jos mlad, ima vremena.
I nemoj ga ljutit jer ce ti iscupat tobogan u susjedstvu :ementaler:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77977 : 25. Rujan, 2015., 23:10 »
Di tog ima, da se ne blamiram doma s time?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77978 : 26. Rujan, 2015., 05:39 »
Kod mene u šumi zasigurno nema... jedino pohanih divljih krmaka.
:kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77979 : 26. Rujan, 2015., 19:25 »
Ko nije znao danas je 76 godina postojanja Batmana...Shazaame sretnoo !!

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77980 : 26. Rujan, 2015., 20:39 »
Ni ja. Jos ce pohane bicikle pocet radit. Svasta

:hihi::ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77981 : 26. Rujan, 2015., 20:50 »
Evo ljudi ovo smo imali u školi napraviti satiričnu pjesmu o izbjeglicama evo što sam ja napisao:


                            Trbuhom za Europom       
   
Protjerani glađu,                                                            Grad-državu imaju
I vođama koji su                                                             Tisuće eura za plaču primaju,
Ih upleli u svađu                                                             I još žele zemlje,
Sa djecom trče,                                                               Pa ne razumijem zar im nije ono dosta
Preko granice skaču.                                                      Imali su našu premjerku kao stalnoga gosta.
Sloveniju prelaze,                                                           I onda odbacuju te ljude,                                               
U jednome dahu.                                                           Poput nekog smeća.
U Mađarskoj ih                                                               A I Mađari nas kude,
Uhvatili u hrvatskom vlaku.                                         A prodali im Inu
Izbjeglice su oni,                                                             A sada u državi imamo Kinu.
U Njemačku hoće stići,                                                 Merkel si kosu čupa                                         
Zar su baš morali kroz                                                   Naša predsjednica o stol lupa.
Našu jadnu zemlju ići.                                                   Ima Ih sada kao pola Splita,
U Sloveniji šengen                                                         Ovako loše nije bilo ni za vrijeme Tita
Od cvijeća napravili,                                                      Ali barem obraza imamo.
A Mađari sebi granicu                                                   I pohvale primamo.
Bodjjikavom žicom prepravili.                                    Jer naši novinari barem nogu ne zapinju,
Prije pedeset godina                                                    Kao ona Mađarica što je sada raspinju.
Fašistima nas nazivali.                                                 Sada je bitno da izbjeglice zbrinemo,                                           
Sada radi naše dobrote                                               I da se o sigurnosti Hrvatske pobrinemo.
Hrvatsku prozivali.                                                       I da našeg Papu Franju  svi slušaju,
Optužuju nas što                                                          Da svi ljudi slobodu kušaju.
Ljudima pomažemo                                                     Zla su vremena,
I osuđuju što Europi                                                    Ali barem znam da će
Tako odmažemo.                                                          Hrvatska ostat po dobroti,
Slovenci kao jadni,                                                       Zapamćena.                                       


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77982 : 26. Rujan, 2015., 21:36 »
Svaka ti dala :thumbs:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77983 : 26. Rujan, 2015., 21:59 »
Stigla prva plata! HELL YEAH!
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77984 : 27. Rujan, 2015., 10:09 »
gg dakiks i teroxcro :piva:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9