HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4732093 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77985 : 27. Rujan, 2015., 11:08 »
učim se pisati lijevom rukom :hihi: :wildboy:

navodno da povećava kreativnost...a mene baš zanima što će prouzročiti taj kaos u glavi kad se izvježbam. ako išta i bude...ako ništa, bar ću znat s 2 ruke pisat.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77986 : 27. Rujan, 2015., 11:20 »
savršen si ;____;

inb4 nauči drkat lijevom :hiha: :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77987 : 27. Rujan, 2015., 13:51 »
Ja sam poceo drkat lijevom rukom, nezz zasto, al sam jednostvno izgubio osjecaj sa desnom. Dal su to posljedice operisanja desne podlkatnice i godinu dana nosenja metalne plocice u istoj ili od udara struje nezz, uglavnom lijeva daje bolje rezultate. :approve

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77988 : 27. Rujan, 2015., 14:22 »
ja oduvijek lijevom rukom radim drkice,,,

kad smo već kod toga,,,,ja sam već odavno, u šestom mjesecu, posustao od nedrkice nakon nekih skoro 200 dana.
kako je sad teže prestat drkat :wildboy: al eto, rekoh, kad počne faks, znači sutra, idem opet. mada neznam koliko ću imat snage držat.
u biti nije ni više bitno,,,,ja sam svoje "čišćenje" odradio.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77989 : 27. Rujan, 2015., 16:24 »
Ja sam poceo drkat lijevom rukom, nezz zasto, al sam jednostvno izgubio osjecaj sa desnom. Dal su to posljedice operisanja desne podlkatnice i godinu dana nosenja metalne plocice u istoj ili od udara struje nezz, uglavnom lijeva daje bolje rezultate. :approve

Ane bolji osjećaj pecto.
Disi zid disi disi. <3

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77990 : 27. Rujan, 2015., 18:38 »
ja drkam lijevom jer mi je nagnut na lijevo pa bolje pase kretnji ruke :/   

učim se pisati lijevom rukom :hihi: :wildboy:

navodno da povećava kreativnost...a mene baš zanima što će prouzročiti taj kaos u glavi kad se izvježbam. ako išta i bude...ako ništa, bar ću znat s 2 ruke pisat.
ja sam morao za likovni crtat lijevom rukom zbog te teorije, a inace sam desnjak. osobno ne vjerujem toj teoriji, jer su mi crtezi s lijevom rukom izgledali ko mrtvo govno naspram crtezima s desnom rukom. :kava:
 nadam se da ces bit vece srece nego ja s tom kreativnoscu lijeve ruke :hiha:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77991 : 27. Rujan, 2015., 18:50 »
Danas sam krenuo raditi palačinke i razbijem jaja, dodam sol i šećer i skužim da nemam glatkog brašna...
I uzeo sam na kraju integralno brašno od cijelog zrna i napravio s njim palačinke!

Puno su "teže" i lijepo, prošarano, izgledaju. Čini mi se da ću ubuduće uvijek s njime raditi palačinke!


Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77992 : 27. Rujan, 2015., 18:52 »
Ja ne znam radit palačinke...:hiha:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77993 : 27. Rujan, 2015., 18:54 »
A strašno ih je teško napraviti...
Uzmeš 2 jaja, malo soli, više šećera, mlijeka i cca 0,5kg glatkog brašna (ili inetgranlog).

Vjerojatno najjadniji i najjednostavniji desert za pripremu.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77994 : 27. Rujan, 2015., 19:07 »
Zapravo je to namjerno jer sam znao da ako naučim će drugi očekivati da ih radim. Ovako imam izliku, koliko god da je jadna.:wildboy:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77995 : 27. Rujan, 2015., 19:12 »
Ma glupo mi je kad netko kaže ne znam napraviti palačinke... To mi je isto kao da mi netko kaže da ne zna ispeći jaja ili skuhati hrenovke...
To je negdje u tom rangu

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77996 : 27. Rujan, 2015., 19:21 »
To mi svi kažu.:hihi:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77997 : 27. Rujan, 2015., 21:57 »
Još ako imaš dobru tavu, ide kao raketa... \:D/

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77998 : 27. Rujan, 2015., 22:11 »
ja neznam pravit palacinke :( al znam pravit sranja s grahom, kukuruzom, pastom, mesom, graskom, krumpirom... to sam se naucio jbg :kava:

al trebao bih naucit radit palacinke. jednostavno i tako jebeno jelo. u jednom obroku sam pojeo skoro 20 palacinki s nutelom, skoro se izrigo kolko sam bio natrpan #worth :hiha:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77999 : 28. Rujan, 2015., 10:15 »
Ma glupo mi je kad netko kaže ne znam napraviti palačinke... To mi je isto kao da mi netko kaže da ne zna ispeći jaja ili skuhati hrenovke...
To je negdje u tom rangu

nije
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9