HCL.HR

MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.

  • 221 Odgovora
  • 58533 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #105 : 17. Travanj, 2008., 10:00 »
Evo jedna informacija za one koji ne mogu nikako doći do drugih providera tele i net usluga.

Za 2. mjesec u T-Coma mi je račun za telefon i net sveukupno došao 330 kn.

Za 3. mjesec u Optime mi je račun za telefon i net sveukupno došao 130 kn. Za potpuno istu potrošnju telefona i neta.

Nemam što dodati.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #106 : 17. Travanj, 2008., 10:01 »
ma jebi se ti, meni optima neće bit dostupna još 3 mjeseca, mater im :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #107 : 17. Travanj, 2008., 10:04 »
A šta ću ti ja. :( Ne kurčim se nego na svom primjeru najbolje pokazujem koliko T-Com pljačka. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #108 : 17. Travanj, 2008., 10:06 »
nisam ni rekao da se kurčiš :wildboy:

Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #109 : 16. Svibanj, 2008., 12:54 »
Iskon DUO.Carnet
 :ave:

Za 100 kn mjesečno dobijete flat rate i do 5 Mbita brzine (ovisno o tome koliko vaša linija može podržati).
Al naravno, nije mi dostupno.  :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #110 : 16. Svibanj, 2008., 16:22 »
Auuu! Jebeno! Meni je dostupno al imam jos bar 10 mjeseci ugovor s t-comom. :wildboy: 
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #111 : 16. Svibanj, 2008., 20:40 »
Ma t-com rula... Samo ruteri su im sranja  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #112 : 17. Svibanj, 2008., 15:41 »
Evo jedna informacija za one koji ne mogu nikako doći do drugih providera tele i net usluga.

Za 2. mjesec u T-Coma mi je račun za telefon i net sveukupno došao 330 kn.

Za 3. mjesec u Optime mi je račun za telefon i net sveukupno došao 130 kn. Za potpuno istu potrošnju telefona i neta.

Nemam što dodati.

 :ave:

Kad će više biti optima dostupna tu u mene olololololol ;((


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #113 : 17. Svibanj, 2008., 17:19 »
Ma t-com rula.

Totalno stari. Fer cijena, stabilna veza koja se nikad ne diskonekta, ljubazna služba za korisnike. Uvik pošteno naplaćuju i nikad ne žele novac koji im ne pripada 2 mjeseca nakon raskida usluge. Nema boljih od njih.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #114 : 18. Svibanj, 2008., 18:40 »
Tekom JE najbolji.
Osim što su mi prije koji mjesec naplatili dodatnih 6 GB prometa koje NISAM potrošio (gledao sam zadnji dan u mjesecu promet, i nisam bio ni blizu uopće prelaženja paketa).
Naravno da sam ih zvao. I nakon 20-ak minuta baktanja rekli su da su pogriješili. I da ne moramo platiti račun. Jej.

Ne. Jer je kasnije došla opomena za neplaćeni račun.  :tired:

A više mi se niti ne da pljuvati po tekomu kad će opet doći netko pametniji od mene i reći da je tekom najbolji. Netko kome je svejedno plaća li 2 mbita 1GB jednako kao 5 mbita flat.  :tired:

Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #115 : 18. Svibanj, 2008., 18:41 »
Tekom JE najbolji.
Osim što su mi prije koji mjesec naplatili dodatnih 6 GB prometa koje NISAM potrošio (gledao sam zadnji dan u mjesecu promet, i nisam bio ni blizu uopće prelaženja paketa).
Naravno da sam ih zvao. I nakon 20-ak minuta baktanja rekli su da su pogriješili. I da ne moramo platiti račun. Jej.

Ne. Jer je kasnije došla opomena za neplaćeni račun.  :tired:

A više mi se niti ne da pljuvati po tekomu kad će opet doći netko pametniji od mene i reći da je tekom najbolji. Netko kome je svejedno plaća li 2 mbita 1GB jednako kao 5 mbita flat.  :tired:

TEKOM JE NAJBOLJI ;D

*

Mojsije

  • Administrator
  • **
  • 466
  • HCL Secretary
    • HCL.hr
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #116 : 18. Svibanj, 2008., 20:24 »
t-com nije toliko los, s obzirom da mi doma siemensov router gigaset s555 radi vec skoro preko 4 godine, bio sam neko vrijeme i na flatu i kojekakve pakete proso, sad sam na 5 gigi sa 2mbit vezom i za cijelu familiju je cisto ok (s obzirom da doma imam 3 kompa)

racun je kakav je sve u paketu, jedino telefon oscilira ovisno o potrosnji...

sto se tice hcl-a sve mi pise u sigu :D

METRONET R00XX FTW!!!11!

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #117 : 25. Lipanj, 2008., 22:54 »
ovoga, vidim da ubrzavaju mistral i mistral light na B-netu, i vele do kraja ovog mjeseca, a već je kraj i meni još nisu ubrzali. Ima još netko kome su (ne)ubrzali?
"Women don't respect salad eaters."

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #118 : 02. Listopad, 2008., 16:11 »
Optima je od sinoć (01.10.) povećala brzinu sa 2 Mbps na 3 Mbps i snizila cijenu paketa brzine sa 98 na 68 kn. Ako se još uzme flat koji košta 50 kn, dođemo na ugodnu cifru od 118 kn sa PDV-om.

Supać. :)
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #119 : 02. Listopad, 2008., 16:31 »
Zakon, al ne za mene.

Kaće te-kom to isto napravit? :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9