HCL.HR

MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.

  • 221 Odgovora
  • 58536 Hitova
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #195 : 19. Lipanj, 2009., 00:55 »
doro to su morali napravit posto su svi ostali to napravili, ali ja se ne zelim  :approve
umjesto 2mbita ce mi povisit na 4mbita za site pare :hug :hug

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #196 : 19. Lipanj, 2009., 09:41 »
viš, nisam znal da si u t-govnu povisili upload :S a dobro, sad ću bar moč hostat CS:S za četvero :clap:
"Women don't respect salad eaters."

Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #197 : 19. Lipanj, 2009., 10:30 »
Optima je banda ustaška koju treba potamanit' prije nego šta se nakoti.

Isto vrijedi i za VIP, karnet i ostale ne-T-com internet providere.

Zašto optimu? Ne znam za druge, ali imam optimu i jebeno rula.
61 kn mjesečna pretplata na priključak... to je oke, isto plaćam kod T-Coma. 3mbit (od 1.7. 4 mbit) flat rate je 118 kn mjesečno. Znači, 169 kn mjesečna pretplata za telefon i flat rate internet dobre brzine. Još k tome, budući da kod njih imam i internet i telefon, ne plaćam dodatno telefonsku tarifu OptiMIN. To znači da svaki mjesec prvih 50 minuta plaćam 1 lipu po minuti. Ono, stvarno malo razgovaram preko telefona, pa mi račun za pozive gotovo nikad nije prešao jednu kunu.  :hihi:

Daljnje cijene telefoniranja su jednake kao i kod T Coma (zapravo, sve je za 1 lipu jeftinije  :ementaler:), ali ima jedna razlika - obračunska jedinica kod Optime je jedna sekunda, dok je kod T Coma jedna minuta i petnaest sekundi.
Plus, Optima ima pruža neke dodatne usluge (tipa prikazivanje broja pozivatelja) besplatno, dok se kod T Coma plaćaju.

A što se same usluge tiče, nikad nisam imao problema s Optimom.
Stvarno ne kužim to bešanje Optime i ostalih.
Boli me kurac tko je monopolist i sve to, meni je bitno da je usluga što jeftinija. A budući da mi nisu dostupni ni Iskon.DUO ni Metronet, Optima mi je najjeftiniji izbor. ;D

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #198 : 19. Lipanj, 2009., 10:40 »
Ma Fenrir samo provocira. Ali svejedno ga volimo. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #199 : 19. Lipanj, 2009., 13:34 »
Optima je banda ustaška koju treba potamanit' prije nego šta se nakoti.

Isto vrijedi i za VIP, karnet i ostale ne-T-com internet providere.

Zašto optimu? Ne znam za druge, ali imam optimu i jebeno rula.
61 kn mjesečna pretplata na priključak... to je oke, isto plaćam kod T-Coma. 3mbit (od 1.7. 4 mbit) flat rate je 118 kn mjesečno. Znači, 169 kn mjesečna pretplata za telefon i flat rate internet dobre brzine. Još k tome, budući da kod njih imam i internet i telefon, ne plaćam dodatno telefonsku tarifu OptiMIN. To znači da svaki mjesec prvih 50 minuta plaćam 1 lipu po minuti. Ono, stvarno malo razgovaram preko telefona, pa mi račun za pozive gotovo nikad nije prešao jednu kunu.  :hihi:

Daljnje cijene telefoniranja su jednake kao i kod T Coma (zapravo, sve je za 1 lipu jeftinije  :ementaler:), ali ima jedna razlika - obračunska jedinica kod Optime je jedna sekunda, dok je kod T Coma jedna minuta i petnaest sekundi.
Plus, Optima ima pruža neke dodatne usluge (tipa prikazivanje broja pozivatelja) besplatno, dok se kod T Coma plaćaju.

A što se same usluge tiče, nikad nisam imao problema s Optimom.
Stvarno ne kužim to bešanje Optime i ostalih.
Boli me kurac tko je monopolist i sve to, meni je bitno da je usluga što jeftinija. A budući da mi nisu dostupni ni Iskon.DUO ni Metronet, Optima mi je najjeftiniji izbor. ;D

ma t-kom sve naplačuje! Prikaz broja, ispis poziva... jer to ljudi uvijek uzimaju a onda seronje na tome lovu ubiru... i još pretplata koja je onak 70 kuna il kolko već -.-

na Bnetu ja plačam 225 kuna, TV+net+tel, s tim da mi se na tel naplačuje samo uspostava poziva koja je 16 lipa, i onda lijepo ja pričam 2 čuke i drk.... kuham ručak :clap: ispis poziva i prikaz broja pozivatelja se ne naplačuje posebno.
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #200 : 20. Lipanj, 2009., 23:19 »
E dečki  :(

Neka mi netko kaže kakva je ovo akcija PS2 za kunu i to. Ja već imam ugovor kod t-coma pa neznam mogu li ikako ubost i taj ps2 za kunu  :hiha: Vjerojatno je neki trik, ali želim :( Odgovorite me  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #201 : 21. Lipanj, 2009., 02:22 »
produzis ugovor  :(

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #202 : 21. Lipanj, 2009., 03:12 »
Ček, jel se dobije s čipom ili bez?

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #203 : 21. Lipanj, 2009., 03:24 »
Bez.  :wildboy:

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #204 : 21. Lipanj, 2009., 10:13 »
da i još čip nekih 300-400kuna kako je.......

Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #205 : 21. Lipanj, 2009., 11:23 »
koliko znam, nije stvar o produljenju, već samo o novim korisnicima.  :wildboy:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #206 : 21. Lipanj, 2009., 12:26 »
MaxTV je najvece sranje na svijetu, nemojte to uzimat, a a ko ga vec imate hitite ga u zid jer je najbolji takav

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #207 : 21. Lipanj, 2009., 13:54 »
E dečki  :(

Neka mi netko kaže kakva je ovo akcija PS2 za kunu i to. Ja već imam ugovor kod t-coma pa neznam mogu li ikako ubost i taj ps2 za kunu  :hiha: Vjerojatno je neki trik, ali želim :( Odgovorite me  :(

Meni je to isto došlo ali još pred par mjeseci. Moraš produžit ugovor na još godinu ili dve, neznam točno i onda valjda dobiš taj ps2. Meni ovaj trenutni ugovor još nije isteko tako da neznam ako se treba pričekat da istekne ili se može odmah produžit.

Bili su već prije nudili i digitalni fotić, dvd player i slične stvari isto za 1 kn.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Ben

  • *
  • 104
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #208 : 21. Lipanj, 2009., 14:06 »
Meni je to isto došlo ali još pred par mjeseci. Moraš produžit ugovor na još godinu ili dve, neznam točno i onda valjda dobiš taj ps2. Meni ovaj trenutni ugovor još nije isteko tako da neznam ako se treba pričekat da istekne ili se može odmah produžit.

Bili su već prije nudili i digitalni fotić, dvd player i slične stvari isto za 1 kn.
Rekao je već đuzepe, novi korisnici dobivaju PS2 ako naprave ugovor u T-Comu. Postojeći korisnici (kojima je ugovor istekao) mogu dobiti druge poklone za vjernost u slučaju produljenja ugovora.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: MaxADSL, OptiDSL, Metro2Fast etc.
« Odgovori #209 : 21. Lipanj, 2009., 14:13 »
lejm.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9