HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566669 Hitova
*

Sexserghy:3

  • *
  • 12
  • Paranormal Gamer! ♥
    • League Of Legends - Facebook
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1770 : 03. Kolovoz, 2015., 05:30 »
https://www.youtube.com/watch?v=AwB3-U6KUWA

Novi mastery leveli. Nadam se da ce uskoro :D

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1771 : 04. Kolovoz, 2015., 14:48 »

\:D/

Champ selection screen: ban fiora ban fiora xD  slijedi rape na topu :)
Od 3 Placement gamea koja sod odigral na smurfu, u dva od njih je bio afk, jednom u mom teamu drugi put u njihovom...Zalosno da jos nisu poradili na nekoj pauzi ili neki que za afk matcheve,vote kick za leavera il nekaj slicno...

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1772 : 04. Kolovoz, 2015., 17:05 »
Da fuck, ko bana Heimera :mrgreen:

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1773 : 05. Kolovoz, 2015., 00:49 »
da se zna da sam uspio dobit S+ :hiha:

''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1774 : 05. Kolovoz, 2015., 07:43 »
Da fuck, ko bana Heimera :mrgreen:

Netko tko je izownan od strane Heimera u prošlom gejmu :clap:

@kmarkec
....mislim da bih morao kupiti Brauma :approve
..lijep score, dat 6 kills.

Ja se nadam da ću danas/sutra odigrati promo za D3, trenutačno sam na 74 LP u D4, igram svako toliko i što mi padne na pamet :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1775 : 05. Kolovoz, 2015., 22:37 »


I tako mene snađe support i uspijemo pobjedit lejn. Ali adc je toliko smotan da umre prvi jer napada dok mi stun nije up i ja onda pokupim 2 killa i farmu i pusham turret da bi on ostao u zaostatku, kad vidim prazan lejn odem pomoći drugima i pokupit malo miniona da kupim koji item kad mu na botu ne trebam.. i u jednom trenutku sam bio 7-1-6 da bi moj adc bio toliko smotan da samo daje killove njima i ne farma da poslje krivi mene kako sam mu krao farmu i još tražio report.

I ja kao support nisam dovoljno cs-a imao da budem carry a nemam dovoljno nafarman tim da budem support samo, nešto između i jbg izgubimo.

Nije mi jasno zašto ljudi biraju ulogu koju ne znaju uopće igrat, pa brate mili radije dodgaj. :fpalm:

EDIT:

I na kraju me bolje cijenio protivnički tim nego vlastiti.

« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2015., 22:42 ScopeoutFPS »
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1776 : 05. Kolovoz, 2015., 23:30 »
Jedina stvar koja mi zapinje za oko, a lako je popravit je taj RoA, nemoj to buildat na Annie kad buildaš štetu. Daje ti 2 beskorisna stata i ograničava ti max burst sa stackovima, puno je bolji cdr build jer je jefiniji i daje ti više štete po teamfightu nego tih 2 sekunde života više koje dobiješ sa heltima.
Item radi samo na top lane bruiser Annie, ali to je skroz druga priča i build.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1777 : 06. Kolovoz, 2015., 18:42 »
Nije mi jasno zašto ljudi biraju ulogu koju ne znaju uopće igrat, pa brate mili radije dodgaj. :fpalm:

Ni meni nije jasno zašto si igrao support annie ako je ne znaš igrati.

EDIT: Kupio si sighstone, pa ga kasnije prodao, što je glupo jer opet vrijedi ovo >>>
Znači, ništa od sightstone-a, čime imaš pregled igre >>> 0.
Crveni trinket za čistiti ...nemaš, imaš zeleni koji nije niti uprejdan...što znači opet samo 1 ward.

Uopće nije važno da li si ti dobio killove ili ne, da li si polu carry ili full carry ili nisi uspio carry shit, nisi igrao uopće supporta..tko zna, možda da si wardao kvalitetnije, bi možda i pobijedili.

Dapače, 33 minuta a ti nisi kupio niti jedan ward. Što je jako sramotno, čak i ako nisi support. Općenito za sve. Ja prosječno po gejmu kupim 2-8 wardova + upgrade trinket dosta često. Bez supporta, govorim o jungle ili mid npr sada.

Znači, par stvari, ovo vrijedi za Annie ali i za dosta drugih supporta:

1. Sa Annie ne ideš kao support sa dorans ring..jer ne profiritaš od njega osim ako ne snowballaš lane. Bolje ancient ili spell item.
2. Čim kupiš sightstone (a kupio si ga, pa prodao) ODMAH promijeniš trinket u crveni.
3. Trebao si startati sa W, i nastackati ga na 3 (na 4 imaš stun)...ili ga nastackati na 2, i onda iskoristiti jedan W u lejnu na sve creepove, i kažeš svom ADC da hard pusha da dobijete lv 2...čim dobiješ lv 2 ti imaš već 3 stacka (passive broken), odmah W ili Q i imaš spreman stun i odmah W/Q opet za stun...u većini slučajeva to je čisti kill ako su iole glupi, a dosta često jesu.
4. Nemoj graditi RoA, prekasno si krenuo..podsjećaš me na jednog koji radi RoA i onda radi prvo Blasting Wand pa tek onda Catalyst  :clap:
...jedan good note, rijetko se isplati prodavati item, ako nisi full 6 item.


I na kraju me bolje cijenio protivnički tim nego vlastiti.

(Klikni za pregled slike.)

Pusti to, ja sam vjerojatno jedan od rijetkih u igri koji imau Honorable Oponnent badge....mislim da imam oko 600-700 tih pointsa, ne znam, treba provjeriti moj profil a nisam u igri...a imao sam i zeleni badge...čak i žuti  :hiha:


Ne želim da ispadne da serem, makar to radim  :hihi: ..samo hoću reći, nisi uopće odigrao kako treba, a pričaš o drugima. Ja znam što znači ići full ap support, ali ti nemaš niti item.

P.S. Vidim da si igrao sa ljudima od kojih si bolji jer imaš skoro pa veći farm nego adc  :clap: :clap:   ...a i jer znam da igraš bolje nego silver 3  :winknkiss:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1778 : 07. Kolovoz, 2015., 15:18 »
Igra li netko Swaina pošto ga dosta ljudi hvale,a mala količina igra.I dal ga se isplati igrati u Bronzi? Mislim može li kao champ izkerijat game? :)

Poslano sa mog GT-P3110 koristeći Tapatalk

Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1779 : 07. Kolovoz, 2015., 16:42 »
U bronci je dovoljno da razmišljaš svojom glavom i ne govoriš kako se nešto ne igra u LCS-u.

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1780 : 07. Kolovoz, 2015., 16:55 »
Igram mid Annie sa kojom sam dosta dobar kad gledaš druge igrače u silveru jer ju mainam sa preko 100 rundi rankeda samo na njoj.

I tako ja sa svojim champom, na svojoj poziciji, očekujem dobar lejn jer 99% pobjedim ako si malo dam truda  a ne probavam neke fore nove na njoj.
I spoji me sa Zedom, dao sam sve od sebe, Zed me svaki puta preduhitri i zezne mi cijelu akciju, čak ga ni Ekko nije mogao gankati, čita i mene i junglera i gleda sposobnosti, zna točno kad gdje treba biti da izbjegne sve što imamo za bacit, trojica ga slijede u junglu sa 3 strane, sve nas izbjegne i što je najgore nitko ga nije uspio ni vidjeti kako je pobjegao.

Smatram da sam jako dobar Annie igrač za razliku od drugih iz moj lige, ali debakl kakav sam jučer doživio neću dugo zaboravit. Bio sam negdje 4 smrti bez asistencije i bez killa. Jednom sam uspio Zeda ubiti kad je ultu slučajno iskoristi prije par sekundi prije pa sam znao da me ne može ubiti.

Eto čisto da podjelim svoje iskustvo, ne znam dali je smurf ili je tek krenuo igrati, znam samo da me pojeo i nije mi krivo. Nadmudrio me i pobjedio, nije moja greška jer sam dao sve od sebe ali je on bio daleko bolji. :)
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1781 : 07. Kolovoz, 2015., 17:59 »

Eto čisto da podjelim svoje iskustvo, ne znam dali je smurf ili je tek krenuo igrati, znam samo da me pojeo i nije mi krivo. Nadmudrio me i pobjedio, nije moja greška jer sam dao sve od sebe ali je on bio daleko bolji. :)

Provaj promjenit mentalitet malo.
To šta si da sve od sebe znači nula i nije te on dobia nego si ti izgubia (Zed u biti nemože dobit lane jer on se igra na način da čeka tvoju grešku)
Pogledaj replay tog meča i shvati zašto i kako te je satra i pogledaj kako i kada si ti njega moga satrat. Zed je jako slab trenutno, i protiv Annie nebi smia moč ništa napravit.
Samo nemoj tu grešku uzet ka nešto u potpunosti negativno. Uredu je izgubit lane, dogodi se svima. Važno je izvuč zašto si izgubia lane i provat to popravit.

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1782 : 08. Kolovoz, 2015., 21:23 »
Tko nije neka pogleda, iako je već star video i dalje zlata vrijedi.

! No longer available
"Keep that hair short, Clem."

*

-Sh1zuka-

  • **
  • 287
  • Honda4life
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1783 : 08. Kolovoz, 2015., 21:51 »
Evo i moj jedan fun game.

Znači nakon što smo se dogovorili tko će gdje ići, oni mene strollaju i uzmu mi adc-a, ali što ćeš (trolls everywhere)...pa smo igrali sa dva adc-a zato jer sam lockao prije njega.

Na svoj lane nisam nikako mogao ići jer bi bila 2 adc-a i ne bih mogao farmati pa sam morao ići u junglu i to bez smitea. Pa sam onda išao malo trollat (pošto su oni mene, reko zašto ne bih i ja) pa sam dao FB.

I ništa...tako sam ja i dalje nastavio trollat, zaostajao sam sa itemima pošto mi je loše išlo u jungli, ali sam i dalje nastojao igrati kako spada što govori činjenica da sam im maznuo zmaja (malo njihovom greškom jer su budale prerano smite-ale).

Da bi se ja u jednom trenutku raspizdio i poćeo igrati, što dokazuje ovaj link... http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1215424976/22110636?tab=overview

Més que un Club

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1784 : 09. Kolovoz, 2015., 15:58 »
U čemu je sad fora da svi krenuli banat Annie i pickat, a prije 2 tjedna u zadnjih 100 rundi Annie ni od kud. :geek:
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9