HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566665 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #345 : 26. Travanj, 2013., 15:30 »
Nova sam u LoL-u pa me zanimaju neke cake koje bi mi mogle pomoći.Ima li neki dobar champion s kojim nije teško igrati i koji napada izdaleka?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #346 : 26. Travanj, 2013., 15:36 »
Annie.

Kosta 450 IP i poprilicno jednostavna je, a ipak dobra u skoro svim team kompozicijama.
Preko 600 range na auto attackovima, spellovi isto long range, moze stunnat cijele teamove ako opalis ult na njih dok ti je stun aktivan.
Ako sa njezinim Q ubijes nesto(miniona, championa, jungle monstera, bilo sto), Q ne kosta nista mane.
Spellove joj je generalno lako pogoditi.
Gradis ju ability power jer je mage.
Svakih 5 castanih spellova ces dobiti stun koji mozes iskoristit na jednom od svojih spellova.
Annie dobiva nekakav mali vatreni vrtlog oko sebe kao vizualni indikator da ti je stun dostupan.
Igras ju u mid laneu, a i generalno je mid lane najkraci i time najsigurniji.
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2013., 15:38 Yuri »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #347 : 26. Travanj, 2013., 16:27 »
Garen. Tank je, ima speed boost i silence na Q, W mu je shield koji daje bonus armor i mr, E mu dopusta da se vrti i time damagea sve oko sebe, a ulti je jak nuke koji deala vise damagea sto je meta vise ostecena, odnosno ima manje hp, jel.

@yuri annie ima stun svaka 4 spella, al dobro, nebitno
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #348 : 26. Travanj, 2013., 17:00 »
Trazi ranged lika, ti preporucis Garena.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: League of Legends
« Odgovori #349 : 26. Travanj, 2013., 17:23 »
Imali li netko tko bi želio baciti koju rundu 3v3? Nisam pro ali mi je dosadilo igrat s mentalno zaostalim ljudima

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #350 : 26. Travanj, 2013., 17:54 »
oh, nisam vidio ovo "napada iz daleka", gledao sam po lakoci igranja, ako trazis nekog tko napada "izdaleka", onda uzmi caitlyn :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #351 : 28. Travanj, 2013., 13:41 »

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: League of Legends
« Odgovori #352 : 28. Travanj, 2013., 13:53 »
Ne bih ti preporucio Attack damage carry champione. (ADC), jer da bi bili korisni zahtjevaju jako puno "minion last hitova" (CS- creep score). Npr Ashe, Twitch, Caitlyn.
Netko je vec preporucio Annie, i ja ih se slozio. Jeftina je, nije prekomplicirana, relativno jaka protiv svakog , a uz malo koncentracije uopce nema problema sa manom.
Ono sto bih ti ja jos preporucio su : - Ryze (ranged mage, ogroman damage, jednostavan, ali treba pravi build)
                                                                - Darius (jednostavni melee tank, iako nije ranged, relativno je lagan za savladati, no kosta 6300 ip-a)
                                                                - Teemo (ranged autoattack mage sa ogromnim damageom, jednostavan za igrati, ali zahtjeva dosta pažljivu igru jer je
                                                                   "shquishy"
                                                                - Kayle (melee, no ima ability koji je pretvara u ranged napadaca. Moze biti magic damage (ability power-AP) ili physical
                                                                   damage (attack damage-AD). Jefina je, ima jaki dmg, i moze podnijeti dosta stete.     

I savjet sa strane, cijtaj passive svakog championa, jer to mnogi pocetnici ne rade, a bitno je. Na primjer, Annie je potpuno beskorisna ako ne znas passive (svaki 5. spell je stun).
Pitaj ako te jos sto zanima.                                           
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2013., 13:55 EminemCro »

Odg: League of Legends
« Odgovori #353 : 29. Travanj, 2013., 15:51 »
Hvala svima na savjetima.Mislim da ću uzeti Annie,igrala sam jednom s njom i nije bilo loše.Možete li mi malo bolje objasniti šta su to passivi.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #354 : 29. Travanj, 2013., 16:01 »
Svaki champ ima 5 osnovnih skillova.

4 koristis aktivno pritiskom na Q//W/E/R (osim ako je jedan od tih skillova isto pasivan, sto ce ti ionako pisati u opisu tih skillova) i ulazes skill points u njih da ti skillovi postaju jaci.

Tvoj passive je isto jos jedan dodatan skill, ali ne koristis ga aktivno i ne mozes ga levelati sa skill pointovima.

Primjerice, passive za Annie je stun na skillovima, ali samo pod odredenim uvjetima.
Annie mora iskoristit 4 neka svoja spella(bilo koja) da bi na 5. spellu dobila stun efekt.
Stun efekt ce nekog paralizirati na 2 sekunde kad ga Annie pogodi. To znaci da taj lik nece moci raditi ama bas nista u te dvije sekunde, defenzivno ni ofenzivno.

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: League of Legends
« Odgovori #355 : 29. Travanj, 2013., 17:53 »
Pa da!. Nesto vazno smo zaboravili!
Gdje se passive uopce nalazi, kako znati koji passive ima koji champ?
Ikona passiva je kvadratić nešto manji od ikone normalnog spella, a nalazi se lijevo od 4 glavna spella.

Na ovoj slici, passive je ova mala slicica sa ocima u nekom grmu.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #356 : 29. Travanj, 2013., 18:25 »
Igrao malo solotop thresha jer mu nisam cuo sve quoteove pa ono :hiha:
uglavnom on moze gotovo svaki lane, te mi je cak bolji kao solotoper (al opet, ovisi o team compu)...
1x triple kill 3x double kill i jedna unofficial penta :ementaler: 21/4/7 score imao
Na topu dobio Irelia i Amumua koji konstantno ganka, a moj malphite nije niti jednom dosao, no nije ni trebao...
Ireliu sam za first blood ubio gotovo cistim pokeom, svaki put kad je ona isla last hittat - ja ju udario, tako 6-7 puta, bacio lanter, flashao pod tower, popio red pot i gg.
Ostatak game sam totalno carryao, mf nam je imala 150 AD-a u 30. minuti, ja 260...
Isao sam na: Statik > Attack speed boots > Blade of the Ruined King > Last Whisper > Bloodthirster > na kraju Phantom Dancer jer mu je sva moc u, pa.... BRZOM NAPADANJU XD
Sve u svemu odlican na solo topu, i za sve vas koji nekad vidite nesto neuobicajeno, izvan mete, ne rageajte jer nikad ne znate sto ce se dogoditi.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: League of Legends
« Odgovori #357 : 29. Travanj, 2013., 18:46 »
i za sve vas koji nekad vidite nesto neuobicajeno, izvan mete, ne rageajte jer nikad ne znate sto ce se dogoditi.

Iako mislim da je previse postova u kojima ljudi iznose cijeli tok  igre i svaki double/triple kill, moram se u potpunosti složiti sa zadnjom recenicom. Moj brat je jedan od najboljih Nasusa koje sam vidio, i kad je na solo topu susreo AD soraku, mislio je da će je pobjediti kao od šale. No, AD soraka je Nasusa dominirala prvih 10 levela i nije mu dopuštala da si "farma" dmg na Q. AD Soraka Ima damage sa Autoattackom, nešto sa Q, a može i silencati i healati. Kasnije nije bila toliko korisna, no izvršila je zadatak, Nasusu je toliko otežala farm, da je bila prava poteškoća vratiti mu se u igru.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #358 : 29. Travanj, 2013., 18:53 »

Isao sam na: Statik > Attack speed boots > Blade of the Ruined King > Last Whisper > Bloodthirster > na kraju Phantom Dancer jer mu je sva moc u, pa.... BRZOM NAPADANJU XD

Ne bas. AD/Bruiser Thresh je nesto predobro, ali ne trebas stackat attack speed na njemu(imao si 3 AS itema, tracenje golda) jer mu bonus damage koji dobiva od Q passive efekta(u slijedecem patchu to prebacuju na E iz nekog razloga) raste sto duze ne napadas.
Passive efekt mu scalea sa AD-om.

Demonstracija:
Slammin' Jammin' AD Thresh

AD Thresh jednim auto-attackom moze nekome skinuti preko pola healtha zbog tog bonusa.

Idealno zelis BotrK/Bloodthirster rushat, defenzivne boots i onda ga buildat prema bruiseru i stackat sto vise AD-a(dva Bloodthirstera recimo uz BotrK, postajes lifesteal tank tada prakticki).

Da je enemy team bio minimalno kompetentan, krepao bi u sekundi s tim attack speed buildom.
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2013., 18:56 Yuri »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #359 : 29. Travanj, 2013., 18:59 »
Makar to je istina, nismo imali ADC, i to da otkine pola hpa je totalno istina, Stattik shiv passive + crveni Q passive = 2 hit kill na vayne. Isao bih na tanky build, ali je NAS tim bio taj koji je retardiran, pa sam ja preuzeo ulogu ad carrya, inace bih isao tanky...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9