HCL.HR

Tehnička pomoć

• 254 Odgovora
  • 45055 Hitova
*

djptica

• Moderator
  • 757
Odg: Tehnička pomoć
« Odgovori #105 : 23. Travanj, 2013., 17:48 »
sređeno sve, fps drop su uzrokovali minecartovi koji su se sudarili jedni u druge a ova ver mc-a ima problema s tim jel... :)

*

zzumche

• 1048
« Odgovori #106 : 23. Travanj, 2013., 17:52 »
i to je problem? znači, minecartovi, kutovi ograda i stakla... jel ima još tih bedastih bugova (da izbjegavam u gradnji)? :kava:
što bi bio minecraft bez problema. sjećam se kada su životinje gličale kroz ograde i zidove i bježale okolo :D :D :D
youtube.com/user/zzumche

*

Shicko

• 851
« Odgovori #107 : 23. Travanj, 2013., 18:33 »
i to je problem? znači, minecartovi, kutovi ograda i stakla... jel ima još tih bedastih bugova (da izbjegavam u gradnji)? :kava:
što bi bio minecraft bez problema. sjećam se kada su životinje gličale kroz ograde i zidove i bježale okolo :D :D :D

Pa to se još događa, doduše možda zato šta san stavia par sto kokosi u 1*1 al svejedno :mrgreen:

« Odgovori #108 : 03. Svibanj, 2013., 23:00 »
Znači, trebam pomoć. Kao što znate došla je 1.5.2 verzija i ja sam je odmah instalirao. Ali time sam deaktivirao modove. Rei's minimap i Optifine. Sada kada sam skinuo 1.5.2 verzije tih modova kako ću ih zamijeniti, a da nešto ne pokvarin? Već sam pokušavo replacati, ali ili mi samo crni ekran ili piše "Minecraft was crashed".
Pomoć i Hvala unaprijed.

« Odgovori #109 : 03. Svibanj, 2013., 23:45 »
ah, kao što si i prvi puta stavio... kopiraš iz skinutog u minecraft.jar file, samo pazi da obrišeš META-INF file... ;)
Minecraft, at the hearts of gamers!
youtube;Klik

« Odgovori #110 : 04. Svibanj, 2013., 07:38 »
Trebas imati minecraft forge. Ne znam jeli izasao jos, ali gulaj :)

« Odgovori #111 : 04. Svibanj, 2013., 07:52 »
Imas i opciju da instaliras MCDowngrader program.

« Odgovori #112 : 04. Svibanj, 2013., 13:11 »
ah, kao što si i prvi puta stavio... kopiraš iz skinutog u minecraft.jar file, samo pazi da obrišeš META-INF file... ;)

Ajme fala to san skroz zaboravia... i Fala svima koji su mi pokušali pomoć.

*

Croato

• *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
« Odgovori #113 : 06. Lipanj, 2013., 12:24 »
Evo imam jedan problem.Jednog dana igram ja tako minecraft i zamrzne se slika ništa se nije moglo radit na kompjuteru...Restartirao sam kompjuter ali se nešto sa javom dogodilo.Kada idem uć u minecraft piše:

Java Virtual Machine Launcher.
Error:Could not create the Java Virtual Machine.
Error:a fatal exception has occured.Program will exit.

Probao sam puno tutorijala,deinstalirao sam javu 10 puta,probao sam bat fajlove,probao sam Minecraft Magic Launcher ništa nije pomoglo!!!I kad sam našao neki tutorijal gdje se nešto tribalo pisat u minecraft launcher prominila mi se ikona na desktopu.I sad sam mislia napokon je proradilo kad ono neće da uđe i piše da je ova stavka ilegalna??Htio sam maknit to sa kompjutera ali nemogu,opet piše da je ilegalno...Pa molim vas pomozite stvarno neznam više šta da radin,da si deinstaliram Windowse??Također java nigdje ne valja,bilo di se na internetu koristi java nemogu to koristit,a videa na youtubeu se nekad crashaju...
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2013., 12:27 OneHungryGamer »

*

HazzaStyles69

• **
  • 226
  • Im Gooooku
« Odgovori #114 : 06. Lipanj, 2013., 12:35 »
imas temu tehinička podrška,ovu temu ce vjerojatno admini premjestiti... nemas dovoljno rama da pokrenes javu?
......

*

Croato

• *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
« Odgovori #115 : 06. Lipanj, 2013., 12:43 »
Imam ja dovoljno igra san ja minecraft već dugo vrimena priprema prijavu za HCL server.

EDIT: našao sam temu di je tehnička pomoć neka admini slobodno izbrišu ovu temu.
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2013., 12:47 OneHungryGamer »

*

zzumche

• 1048
« Odgovori #116 : 06. Lipanj, 2013., 12:53 »
vjerojatno imaš 64bitnu javu, a minecraft ti je podešen na 32bitnu. ili si previše rama dodjelio mc-u :P
ili obrbnuto. stvi drugačiju javu :P
youtube.com/user/zzumche

*

Croato

• *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
« Odgovori #117 : 06. Lipanj, 2013., 12:57 »
Nisan ništa ja dira kod minecrafta i jave,a java mi je 32 bitna.Stavlja sam krcato drugačijih java šta su rekli na youtubeu da će minecraft proradit...Nije mi ništa pomoglo :(
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2013., 13:08 OneHungryGamer »

*

zzumche

• 1048
« Odgovori #118 : 06. Lipanj, 2013., 13:21 »
onda upiši u google: Java Virtual Machine Launcher. Error:Could not create the Java Virtual Machine. (ono što si gore napisao - mislim da ovdje nitko nema problem s time, a neće guglat za te ;) ) ako se netko javi, super. ali bolje u međuvremenu dok čekaš guglaj..
youtube.com/user/zzumche

*

Croato

• *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
« Odgovori #119 : 06. Lipanj, 2013., 13:28 »
Nisam ja tražija zzumche da za mene neko radi moj posao nisan lijenčina,mislio sam da netko možda zna riješit problem jer se već 2 miseca mučim pronaći riješenje...Najvjerovatnije ću deinstalirat windowse.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21