HCL.HR

FIFA 20

• 18 Odgovora
  • 2407 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #15 : 11. Rujan, 2019., 15:32 »
Demo izasao. Gameplay doradjen, svidja mi se ako ovako ostane. Sutevi i pasovi sredjeni, divljanje sa skill moves napokon limitirano. Blagi update 19, nista aman.

Volta ce pokidati, skidam kapu, revolucija.  :hihi:

naravno da je connection super  i sve radi kad je " offline "    Si cuo kad za pojam " ea servers " ? cekaj jos par danas pa bus vidio haha Day one patch bude , i 10 do 15 patcheva incoming in next few months .

Nemam problema sa online FIFA, rijetko, iako bi serveri mogli biti dosta bolji. Ti patchevi me zivciraju, tamam se naviknem na jedno, oni nesto pokvare.

za servere moramo vidit kada igra bude  " out " prvih par dana odmah cemo vidjet na cemo smo , ako je isto ko i 19 ili je bolje . U vezi patcheva ,  igra igra potpuno drugacije na day one i par tjedana ili mjeseci kasnije tako je uvijek bilo . Svi kazu kada izadje da je igra super , i onda ovi zezneju sa patchevima , Bilo je tako u 18 i 19 . Di ces ti igrat? na xboxu?

*

bhlazio

• 694
  • Forza Lazio
« Odgovori #16 : 11. Rujan, 2019., 15:35 »
Demo izasao. Gameplay doradjen, svidja mi se ako ovako ostane. Sutevi i pasovi sredjeni, divljanje sa skill moves napokon limitirano. Blagi update 19, nista aman.

naravno da je connection super  i sve radi kad je " offline "    Si cuo kad za pojam " ea servers " ? cekaj jos par danas pa bus vidio haha Day one patch bude , i 10 do 15 patcheva incoming in next few months .

Nemam problema sa online FIFA, rijetko, iako bi serveri mogli biti dosta bolji. Ti patchevi me zivciraju, tamam se naviknem na jedno, oni nesto pokvare.

za servere moramo vidit kada igra bude  " out " prvih par dana odmah cemo vidjet na cemo smo , ako je isto ko i 19 ili je bolje . U vezi patcheva ,  igra igra potpuno drugacije na day one i par tjedana ili mjeseci kasnije tako je uvijek bilo . Svi kazu kada izadje da je igra super , i onda ovi zezneju sa patchevima , Bilo je tako u 18 i 19 . Di ces ti igrat? na xboxu?

Mene te promjene iritiraju. Razumijem kada popravljaju neke stvari tipa preprevise golova skaricama na pocetku 19, ali kad zamijene nesto sto mi je bilo dobro onda nastaje problem.

Prodao sam XBox prosle godine, uz Pro mi je jednostavno postao suvisan. Ti?

« Odgovori #17 : 11. Rujan, 2019., 16:49 »

Mene te promjene iritiraju. Razumijem kada popravljaju neke stvari tipa preprevise golova skaricama na pocetku 19, ali kad zamijene nesto sto mi je bilo dobro onda nastaje problem.

Prodao sam XBox prosle godine, uz Pro mi je jednostavno postao suvisan. Ti?

A znam da . morat cemo vidjet sta bude za par dana . gdJe  budes igro onda? ps4? Ja vjerojatno tu na pc u , steta kaj nebudemo mogli igrat zajedno opet :P

*

bhlazio

• 694
  • Forza Lazio
« Odgovori #18 : 11. Rujan, 2019., 23:51 »
Steta. Ja sam uvijek bio PS igrac. Imao sam jedan izlet na XBox koji mi je simpaticna konzola i dalje, medjutim PS jos od jedinice jd moja maticna konzola. Imam i solidan PC i laptop ali nikada nisam bio nesto pretjerano zagrijan za PC igranje, jednostavno obaveze, porodica, djeca me tjeraju na simple igranje a konzola mi je idealna za to.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21