HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196373 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #615 : 18. Rujan, 2015., 12:24 »
Helicopter backup jednostavno pozoveš i to je to.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #616 : 18. Rujan, 2015., 13:12 »
Ja sam samo trčao oko zgrade s rocket launcherom. Ali moraš paziti da ih gađaš stalno, jer nakon nekog vremena im se obnovi "štit" pa onda im moraš prvo njega skinuti pa tek onda health.

Moja taktika je bila trčanje oko one zgrade i po uredima, ali konstantno trčanje. Malo gore pa malo dolje i onda ti oni polako dolaze i možeš ih lijepo 2 po 2 skinuti jer te ova druga 2 traže na krivom mjestu. I još ako ti dođu blizu s onim mačetama imaš QTE pa ih lako zezneš i onda stoje par sekundi na mjestu i imaš vremena isplati cca 2 rakete na njih.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #617 : 18. Rujan, 2015., 13:20 »
Za tu misiju ja sam koristio tenkove, a kada ih uniste i dode vrijeme za blisku borbu izbjegavao sam ih dok pucaju i bacaju stijene, a kada krenu da te napadnu s macetom sacekaj ih jer dobijes priliku za kontra napad. S kontra napadom im skines dio "stita" i ostanu nepokretni veoma kratko i to iskoristis da im saspes sto vise metaka u glavu.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #618 : 18. Rujan, 2015., 13:28 »
da, vidim da je glavni problem bio što niti tenkova nemam niti ništa, pošto sam tek sad ponovno odigrao misiju 15 i nabavio onog specijalistu da dobijem fulton +2 upgrade :fpalm:

Inače sve zatvorenike spašavam, ali u toj misiji je nešto pošlo po zlu i ili su umrijelo od granata ili sam zaboravio :mrs:

Hrv4tin4 - ovisi gdje sačekaš kamion, ja sam već pred kraj rute došao i tamo čekao, kod neke manje baze, koju mi je prije snajperistica riješila. Sve u svemu, da su sve misije ovako zanimljive, igra bi bila još bolja.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #619 : 18. Rujan, 2015., 13:43 »
Ja sam usao u tenk koji ide iza kamiona i poroko ih sve bez problema. :D

EDIT: Presao sam igru i sve sto mogu reci je: jebeni Hideo Kojima :loludara:
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2015., 09:56 maxim.x »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #620 : 19. Rujan, 2015., 10:02 »
Meni se uopće ne otvaraju dalje misije. Prešao sam skoro sve side opse, a bitni side opsi su već svi riješeni.

Je li zadnja misija ono kada se vratim u bazu i ima zaraženih ljudi u karanteni koje na kraju sve pobijem da se virus ne proširi?!?

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #621 : 19. Rujan, 2015., 10:13 »
Nije, zadnja je pod brojem 46. Odmah iza te dolazi, a ne znam sto moras napraviti da ti se otvori jer sam ju ja odmah nakon te sto si zadnju presao imao. Ustvari odmah mi se otvorila ta zadnja i jedna vazna side ops misija, ali tu ne dobiju svi jer ovisi koga si od buddya vodio na misije i koliki ti je bond s njima (da ti ne spojlam previse) :D

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #622 : 19. Rujan, 2015., 10:15 »
A ne znam ni sam sto da radim onda...
Bond mi je 100% s DDem i s Quiet!

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #623 : 19. Rujan, 2015., 10:20 »
Obicno sam prije toga morao preci tri side ops misije da mi se otvori sljedeca glavna. Probaj to napraviti.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #624 : 19. Rujan, 2015., 10:25 »
Za 45. misiju treba ti se odvit animacija prvo u kojoj sude krivcu za taj outbrejk... Mislim da moraš poslušati i sve glavne audio zapise da to aktiviraš.

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #625 : 20. Rujan, 2015., 14:26 »
Zapeo sam u MGS petici... Dosao sma do ne misije gdje trbema onaj kombi od ciphera exractat ali oni skullsi kaj izlaze iz kobija su pre jaki... Umro sam 8 puta i izgubio živce :( Probao sam sa granata launcherom i raketama ali ne mogu ni jednog od njih ubit. POMOĆ?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #626 : 20. Rujan, 2015., 15:07 »
Sve ti ovdje piše, pogledaj par postova iznad i na prošloj stranici. Svatko je riješio misiju na svoj način

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #627 : 20. Rujan, 2015., 16:33 »
Glup sam... Nisam uopće pogledao ove zadnje postove :chair:
Onda ću valjda pozvat helić da to riješi jer ovo sa granatama i bazukama nije islo... Nakon te misije idem odma nabavit neki upgrade za nevidljivo odijelo i fulton upgrade ;)

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #628 : 20. Rujan, 2015., 18:48 »
Steta sto sam zavrsio 45. misiju jer ne mogu vise farmati GMP tako lako. :(:(

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #629 : 20. Rujan, 2015., 19:07 »
Citao sam da se ne otkljuca svima 46. misija. Jel ima ovdje netko da je presao igru a nije dobio tu misiju?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9