HCL.HR

Punk

  • 75 Odgovora
  • 13900 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Punk
« Odgovori #30 : 12. Rujan, 2008., 16:34 »
malo ga serete. ne znam zašto uopće svi svrstavaju HP u punk band jer kao što su oni i sami rekli, oni su na početku svirali punk zato jer nisu znali ništa drugo. mislim, ni sad nisu neki instrumentalisti, ali to šta danas sviraju nije punk.
i šta bi po tebi oni trebali svirat Džinovski cijeli život? ne kužim, pa koji bend to ne forsira nove stvari?
nije da sam ja neki njihov opaki fan, jer inače preferiram muziku gdje je veći fokus na instrumente nego na pjevanje, ali pored toliko govana i komrecijalnih bljuvotina na našoj estradi, vi nađete po HP pljuvat.

i naravno da ćeš imat osiguranje na koncertima na koje ti dođe 10000 ljudi jebemu mater. ako zbog ničega, onda zbog toga jer je takav zakon.  :tired:

ovo sa osiguranjem je bilo zajebancija  :D
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Punk
« Odgovori #31 : 12. Rujan, 2008., 16:37 »
HP je jedini bend koji vrijedi na hrvatskoj sceni u punk/rock žanru imo. I da, meni su baš ova zadnja 2 albuma od njih najbolja, pogotovo knjiga žalbe.
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2008., 16:49 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Punk
« Odgovori #32 : 12. Rujan, 2008., 16:40 »
HP je jedini bend koji vrijedi na hrvatskoj sceni imo. I da, meni su baš ova zadnja 2 albuma od njih najbolja, pogotovo knjiga žalbe.
:tired: ne znam kaj bi ti uopće rekao na ovo. kolko uopće bendova znaš na sceni da bi mogao ovakvo nešto reć...


*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Punk
« Odgovori #33 : 12. Rujan, 2008., 16:43 »
Točno. Mada, vjerujem da je pod ''jedini bend koji vrijedi na hrvatskoj sceni'' mislio bend u tom glazbenom žanru. Jer ono, TBF itekako vrijedi, kao i Elemental. Da ne nabrajam dalje.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Punk
« Odgovori #34 : 12. Rujan, 2008., 16:44 »
postali su previše tinejdžerski
ona nije sve tako sivo pjesma je čista propaganda

raja koja se okuplja na njihovim koncertima je sad većinom srednjoškolska
a i dosadni su sad postali malo :kingmortal:

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Punk
« Odgovori #35 : 12. Rujan, 2008., 16:47 »
Točno. Mada, vjerujem da je pod ''jedini bend koji vrijedi na hrvatskoj sceni'' mislio bend u tom glazbenom žanru. Jer ono, TBF itekako vrijedi, kao i Elemental. Da ne nabrajam dalje.

Da, na to sam mislio. Sorkač. :wildboy:

Edit - ispravio grešku. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2008., 16:50 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Punk
« Odgovori #36 : 12. Rujan, 2008., 16:49 »
@majmun: a šta si ti koji racku nego srednjoškolac koji sluša thompsona  :tired:
nije da imam nešto protiv, ali nemoj toliko generalizirati stvari.

@shadow: pa nije baš ni da su u svom žanru najbolji. to zavisi od pojedinca


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Punk
« Odgovori #37 : 12. Rujan, 2008., 16:51 »
postali su previše tinejdžerski
ona nije sve tako sivo pjesma je čista propaganda

raja koja se okuplja na njihovim koncertima je sad većinom srednjoškolska
a i dosadni su sad postali malo :kingmortal:

sta si ti slusao u kao "tinejdžer" ?
sad slusas neku "odrasliju" glazbu il kaj?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Punk
« Odgovori #38 : 12. Rujan, 2008., 16:54 »
postali su previše tinejdžerski
ona nije sve tako sivo pjesma je čista propaganda
prvu rečenicu ne shvaćam.
kakva propaganda? za kaj to? :wildboy:

raja koja se okuplja na njihovim koncertima je sad većinom srednjoškolska
a i dosadni su sad postali malo :kingmortal:
prije im je dolazila publika od 30-40-50 godina jel?


oni su dobar bend, malo su skrenuli u taj ozbiljniji smijer, što u riffovima što u miletovim tekstovima.
ali nisu se baš snašli. ponovit ću, slijedeći album će bit pravo stanje stvari i jedva ga čekam. :thumbs:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Punk
« Odgovori #39 : 12. Rujan, 2008., 16:59 »
a evo propaganda prema pivu, čudno zvuči, al se ta pjesma prodavala na cdu u suradnji sa ožujskim pivom i sve oko toga je u znaku ožujskog
a s ovim da im tinejdžeri idu na koncerte sam mislio na to da njima idu ISKLJUČIVO tinejdžeri srednjoškolci na koncert
mislim ono, to je ciljana publika kužiš

URED:@blaster:a mislim na tekstove, kao ono psovanje, takva spika nemogu sad baš objasnit
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2008., 17:01 majmun »

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Punk
« Odgovori #40 : 12. Rujan, 2008., 17:17 »
sam mislio na to da njima idu ISKLJUČIVO tinejdžeri srednjoškolci na koncert
a ti si anketu neku provodio na ulazu da znaš? molim te nemoj bit tupav :tired: rock bend po imenu hladno pivo naravno da će imat mlađu publiku.
koja DEFINITIVNO nije ISKLJUČIVO tinejđerska.

ožujsko pivo im je glavni sponzor i ne znam kaj je tu loše da im sponzoriraju singlicu i album.
uostalom svaka druga pjesma im spominje pivu,pa nisu propaganda. zabrijao si frende. :wildboy:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Punk
« Odgovori #41 : 12. Rujan, 2008., 17:22 »
a dalje piše da im je to ciljana publika
na to sam mislio uglavnom

vidi se po tekstovima

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Punk
« Odgovori #42 : 12. Rujan, 2008., 17:29 »
a dalje piše da im je to ciljana publika
na to sam mislio uglavnom

vidi se po tekstovima
da, velika zavjera hladnog piva u kojoj mile piše tekstove kako bi utjecao isključivo na srednjoškolce da.... kupe ožujsko pivo.

jel shvaćaš kolko to glupo zvuči? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2008., 17:31 Mr.T »

Re: Punk
« Odgovori #43 : 12. Rujan, 2008., 18:36 »
malo ga serete. ne znam zašto uopće svi svrstavaju HP u punk band jer kao što su oni i sami rekli, oni su na početku svirali punk zato jer nisu znali ništa drugo. mislim, ni sad nisu neki instrumentalisti, ali to šta danas sviraju nije punk.
i šta bi po tebi oni trebali svirat Džinovski cijeli život? ne kužim, pa koji bend to ne forsira nove stvari?
nije da sam ja neki njihov opaki fan, jer inače preferiram muziku gdje je veći fokus na instrumente nego na pjevanje, ali pored toliko govana i komrecijalnih bljuvotina na našoj estradi, vi nađete po HP pljuvat.

i naravno da ćeš imat osiguranje na koncertima na koje ti dođe 10000 ljudi jebemu mater. ako zbog ničega, onda zbog toga jer je takav zakon.  :tired:

+1

majmune, pricas gluposti

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Punk
« Odgovori #44 : 12. Rujan, 2008., 19:11 »
ne pričam gluposti
ili nisam dobro formulirao i iznio svoje zaključke ili vi niste to shvatili kako treba
uglavnom
nebitno idemo dalje

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9