HCL.HR

Kako krenuti sa emulacijom

• 2 Odgovora
  • 326 Hitova
*

aca

• *
  • 131
Kako krenuti sa emulacijom
« : 04. Listopad, 2018., 07:50 »
Pozdrav svima, znači zanima me kako uopce krenuti sa emulacijom igara na PC konkretnije za sada me zanima samo SuperMario odnosno zelim igrati super maria sa gamepadom, pa mi treba pomoc od nekoga da mi detaljnije objasni sto skinuti kako pokreniti itd.. ili jos bolje ako postoji verzija za pc (windows 10) koja netreba emulator bitno mi je samo da se igra sa gamepadom.  :thumbs:
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

WEAPONX

• 2183
  • Doom-driven
Odg: Kako krenuti sa emulacijom
« Odgovori #1 : 05. Listopad, 2018., 16:42 »
Koji Super Mario? Svaka Nintendo konzola ih ima po nekoliko.

Ako misliš na Super Mario Bros. sa Nintendo Entertainment Systema onda skini Nestopiu odavde. Još će ti trebat rom igre (sama igra kopirana sa originalne kazetice) za što ćeš se morati snaći sam pošto je baratanje romovima u nekakvoj sivoj zakonskoj zoni, pogotovo ako ne posjeduješ originalnu igru.

Zadnja stvar je da ćeš morati podesiti kontroler u input postavkama emulatora, jer je tvornički podešeno na tipkovnicu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

aca

• *
  • 131
Odg: Kako krenuti sa emulacijom
« Odgovori #2 : 09. Listopad, 2018., 07:30 »
da da mislim na super mario bros, da ja i zena kratimo ove zimske dane , a bitno mi je samo da se moze na gamepad rokati.

hvala pokusat cu nes rjesiti kad dodjem kuci . ako zapnem gdje odma pisem :D
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23