HCL.HR

Anketa

Osvajač Eura biti će...

Španija
1 (33.3%)
Italija
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Euro 2012

  • 1067 Odgovora
  • 76558 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #105 : 10. Svibanj, 2012., 17:42 »
dobro da nisi stavio jedinog igrača koji je u formi.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Euro 2012
« Odgovori #106 : 10. Svibanj, 2012., 18:14 »
3 stopera,,,, realno,,,

          Kelava

srna šifo lovren čorluka

rakitić vukojević modrić perišić

       olić jelavić

za eventualno ofenzivniji vezni red vs irska il slično:

iličević modrić rakitić perišić



442 realno mora bit. 2 jaka napadača s mandžom u rezervi. Klasnić bi triba bit džoker. Modrić dovoljno duboko da može ordinirat s loptom, vukojević ko čisti defanzivni pas. perišić i iličević ko jedini brži igrači koje imamo. srna na beka, rotacija s rakitićem koji kreće malo više prema sredini, eventualno i pranjić na livog, 1230123 centaršuta po utakmici i s ovom dvojicom nešto mora ić. Genijalna vizija,,

I jebemu, jedva čekam euro <3 nadam se da će irska proć skupinu nekako ;( mislim naravno da je hrvatska U SRCU al nemam nikakve nade baš  :wildboy: Nezz, MCCLEAN, COX, LONG, GIVEN, rulaju malci  :approve
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Euro 2012
« Odgovori #107 : 11. Svibanj, 2012., 08:49 »
3 stopera,,,, realno,,,

          Kelava

srna šifo lovren čorluka

rakitić vukojević modrić perišić

       olić jelavić



to.

Odg: Euro 2012
« Odgovori #108 : 11. Svibanj, 2012., 15:50 »
dobro da nisi stavio jedinog igrača koji je u formi.  :hiha:

A kaj kad mi nemremo igrat igru za njega da može tak samo zabijat ko u Evertonu...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #109 : 25. Svibanj, 2012., 19:49 »
Ilicevic zmaj
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #110 : 25. Svibanj, 2012., 20:25 »
kako igraju ovi naši, e. Mislio sam da brazil gledam u jednom trenutku  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #111 : 26. Svibanj, 2012., 00:32 »
nisam gleda jebenti križ nisam uopće zna da je danas  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :fpalm:

dajte malo duže opise, ko je sakao ko je rulao i tak
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #112 : 26. Svibanj, 2012., 01:02 »
Utakmica je bila odlična. krenuli: subašić, vida, ćorluka, šifo, strinić, dujmović badelj, perišić, iličević, kalinić eduardo.

Nisu igrali Pletikosa, Modrić, Srna, Olić, Jelavić. Neka kao druga postava je trebala izać, ovi koji se još nisu potvrdili.

Uglavnom, Perišić lijevo, Iličević desno. Obojica = kraljevi. brzi, prodorni, dobra kombinatorika perišić - dudu. ovaj iličević ja nezz kako tog frajera nisam prije vidio. lik je imao savršene ubace iz slobodnjaka, brz, nabrijan, iz trka pogađao kalinića u trepavicu. Jednu akciju frajer je prošao jednog i nabacio RABONOM perišiću na ŠKARICE. za malo pored gola. u tom trenutku ja sam mislio koji kurac, jel ovo brazil il neš. imao još par prolaza po boku, uglavnom sve vrlo dobro, oštro nabacio.

dudu je bio odličan, proigravao petom dva tri puta savršeno. akcija za drugi gol. dudu kod korner zastavice, gradi loptu, petom kroz noge protivnika proigrava za perišića koji utrčava u sredinu proigrava kalinića na drugoj koji nemre fulat to. nezz, odlični su bili.

obrana vrlo dobra, smirena, bez nekih problema sve rješavala. vida je imao par loših izleta, ali mi se kod njega sviđa što je pozitivno lud, nabrijan, agresivan ali ne onako MATERAZI u kost nego uvijek sve gg, muški bez faula. rakitić je ušao u drugom, imao udarca dva, oba preko gola, dobar bio. kranjčar je počeo akciju za treći gol, vrlo dobra paralela, nije za bacit. vrsaljko je asitirao vukojeviću. mandžukić ušao u drugom, nezz, nije puno napravio. ali rastrčan, dobar. ćorluka zabio, miran u obrani. šifo također vrlo dobar. šimunić ušao bez neke ocjene, nezz. strinić je imao par prodora ali je on meni jednostavno glup. radi nekad nelogične poteze, nezz. prođe super i sve i onda petlja dok mu lopta ne ode u gol-aut.

subašić. većinom su promašivali estonci pa nije imao puno posla. jedan udarac obranio, primio gol, al nije na njegovu štetu, odbila se lopta od dvojice naših. visoke lopte ok, izletavanja ok, ali je ispucao dvije lopte u aut totalno random jer je prčkao s njom pa mu je napadač došao preblizu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #113 : 26. Svibanj, 2012., 01:28 »
zašto ne staviti srnu na bok i iličevića gore  :wildboy: :wildboy: :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #114 : 26. Svibanj, 2012., 01:41 »
baš sam o tome razmišljao danas. srna na beka, iličević naprijed. rulalo bi i bilo bi iznenađenje za sve. al mislim da bi bio pun pogodak.

kelava - srna, ćorluka, schifo, strinić - iličević, modrić, dujmović, perišić - kranjčar - jelavić (ili bez kranjčija, jelavić, olić/eduardo)

spektakl bi bili živi. :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #115 : 26. Svibanj, 2012., 02:03 »
ae, šta sam ja napisa gori. perišić i iličević. Realno jedina KRILA koja imamo. Valdja će bilić napokon imat oči i stavit ih.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #116 : 26. Svibanj, 2012., 08:33 »
rastrgali bi irsku s iličevićem i perišićem. bekovi o'shea i MCDERP ko god ne bi znali di su kad i ovi počnu valjat ko kobasice  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #117 : 26. Svibanj, 2012., 09:32 »
Stephen ward iz wolvesa livi bek. Rula frajer.  :hiha:

Htio bi bit fan irske realno, imaju jako kul igrače al jebe me to šta su u skupini s nama, ispast će vrlo vjerojatno + svi ih vole jer durr IRSKA GINIS ZELENA TRAVA i te šeme.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

-Blackking-

  • *
  • 12
  • The king
    • Blackking Portal
Odg: Euro 2012
« Odgovori #118 : 26. Svibanj, 2012., 09:36 »
Ja se samo nadam da tjekom svih tekmi .. neče bit ona dva idiota od jučer ...komentatori su kaos na HTV-u ...  ubije nekako nabrijanost na tekmu :fpalm:     Hrvati bi mogli vrlo lako do četvrt ili do polu finala doć ove sezone  \:D/
To me only time is the limit ... trust me il get you... soon ]:)

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #119 : 26. Svibanj, 2012., 09:41 »
Stephen ward iz wolvesa livi bek. Rula frajer.  :hiha:

zato je ispo u drugu ligu.  :hiha:

http://www.index.hr/sport/clanak/barca-za-oprostaj-od-guardiole-sredila-bilbao-i-uzela-kup-ne-mogu-opisati-messijevu-genijalnost/617166.aspx

ja ne kužim koliko jadna momčad moraš bit da u FINALU -NEČEGA- dobiješ 3 gola u 20 minuta.  :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9