HCL.HR

Anketa

Osvajač Eura biti će...

Španija
1 (33.3%)
Italija
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Euro 2012

  • 1067 Odgovora
  • 76702 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #150 : 27. Svibanj, 2012., 12:09 »
macan
šmeker
penis
taker

 :mrs: glupi lulz


@grga i mačboy

nitko ne kaže da srna ne bi bio dobar prema naprijed i da ne bi savršeno ubacio miljon puta s mjesta beka, samo me njegova defanzivna igra brine. to bi nam donijelo više štete nego koristi. možda. tko zna. tko zna zašto srna igra beka u šahtaru, drugačije je to, just sayin klub i repka.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Euro 2012
« Odgovori #151 : 27. Svibanj, 2012., 12:52 »
gore od vide prošlu utakmicu može teško odigrati. vida je stoper i NIŠTA VIŠE, ne shvaćam ove nesretne pokušaje prebacivanja na poziciju koja momku jednostavno ne leži

Odg: Euro 2012
« Odgovori #152 : 27. Svibanj, 2012., 13:36 »
Srna je najprodorniji i ima najbolje ubačaje kada dolazi iz drugog plana, sa pozicije beka

+1

@biver: nezz, jesi ti retardiran ili si to negdje pročitao pa si to shvatio kao istinu bez razmišljanja?
Pogledaj ponovno taj gol. Centralni napadač protrči između 2 stopera i nijedan se uopće ne trudi trčat za njim jer misle da je ofsajd. Srna koji je najdalji krene trčat al ne može uzet loptu jer je frajer u 16 i riskira bi faul i penal. Da, srna je kriv.  :fpalm:

i također, u 90 minuta ne zabiješ gol i onda je SRNA kriv što smo izgubili.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #153 : 27. Svibanj, 2012., 15:04 »
mislim reci kaj oćeš, ali ja tu akciju vidim kao SRNA JE ZAPLIVAO U PRAZNO, primili smo gol lol. jer lopta nije išla u sredinu nego je padala na stranu. to bek pokriva, a obrambeni su krivi što mu nisu držali leđa za slučaj da ovaj prođe. inače, ako ti kažeš da je srna najbolji s pozicije desnog beka kad ide na ubačaje s poludistance kako to da u toj utakmici kad je srna igrao desnog beka nismo zabili gol i općenito imali JEDAN kvalitetan udarac na gol ili dobar cross u sredinu od njega. ili ikog drugog.

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, nezzz, ali ja bi rekao da tu ima nešto u činjenici da niste u pravu, a ja jesam.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2012., 15:08 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Euro 2012
« Odgovori #154 : 27. Svibanj, 2012., 15:11 »
mislim reci kaj oćeš, ali ja tu akciju vidim kao SRNA JE ZAPLIVAO U PRAZNO, primili smo gol lol. jer lopta nije išla u sredinu nego je padala na stranu. to bek pokriva, a obrambeni su krivi što mu nisu držali leđa za slučaj da ovaj prođe. inače, ako ti kažeš da je srna najbolji s pozicije desnog beka kad ide na ubačaje s poludistance kako to da u toj utakmici kad je srna igrao desnog beka nismo zabili gol i općenito imali JEDAN kvalitetan udarac na gol ili dobar cross u sredinu od njega. ili ikog drugog.

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, nezzz, ali ja bi rekao da tu ima nešto u činjenici da niste u pravu, a ja jesam.

srna je pokrivao igrača s brojem 14 na desnom boku, a jasno se vidi na snimci da igrač koji postiže pogodak dolazi kroz centar, između 2 centralna braniča koji ga nisu pravovremeno ispratili, već samo pustili u nadi za zaleđem....

i ponavljam, Srna je bio proglašen u idealnu 11 lige prvaka na DESNOM BEKU, mislim da to samo po sebi dokaziva da je jednostavno namjenjen za tu poziciju

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #155 : 27. Svibanj, 2012., 15:44 »
neovisno, kako kaiser kaže nemre bit lošiji od vide. šta, vida nije obrambeno propusan?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Euro 2012
« Odgovori #156 : 27. Svibanj, 2012., 16:06 »
Nabijem vam Srnu na desnom beku taj se frajer kad god je u repki igro na desnom beku nikad nije vračo natrag u obranu i da zato je tu Vida bolji od njega jer se odmah vraća u obranu, a to kaj koiput zapliva ili nekaj zezne je zato kaj nema iskustva i zato ga Ćorluka pokriva! In your face! :chair: :chair: :chair:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Euro 2012
« Odgovori #157 : 27. Svibanj, 2012., 16:31 »
kako pokrenem raspravu svaki put. nevjerojatno. :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Euro 2012
« Odgovori #158 : 27. Svibanj, 2012., 16:32 »
koji si ti narcis.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Euro 2012
« Odgovori #159 : 27. Svibanj, 2012., 16:54 »
a nezz,taj srna nije nabacio kak spada već 5 godina  :wildboy:

osim protiv turske kod njih,tada je dobro odigrao ovo ostalo je bilo blah većinom
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Euro 2012
« Odgovori #160 : 27. Svibanj, 2012., 17:05 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #161 : 27. Svibanj, 2012., 17:41 »
neovisno, kako kaiser kaže nemre bit lošiji od vide. šta, vida nije obrambeno propusan?  :wildboy:

otkad je vida simbol obrambene propusnosti. ok, nije maldini, zajebe tu i tamo, ali po meni je on dost solidan igrač.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #162 : 27. Svibanj, 2012., 19:59 »
Ma taj Srna je uvijek bio prenapuhan...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #163 : 28. Svibanj, 2012., 01:27 »
Jao dabogda ovi španjolci ispali u prvom krugu. Lik idjebe soldada, al glavno da pedro i torres idu.  :tired: :fpalm:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Euro 2012
« Odgovori #164 : 28. Svibanj, 2012., 01:32 »
JUANFRAN
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9