HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 328275 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #105 : 15. Kolovoz, 2010., 19:39 »
ček ozbiljno? pa kolko je visok, metaripo? Al opet, 180..jesi to vidio svojim očima ili?  :mrgreen:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #106 : 15. Kolovoz, 2010., 21:41 »
Ane, ja sam mu čuvao uteg na takvim pothvatima... evo ti lika http://oneya-hrstriper.com/

moj prvi web uradak btw  :(

edit: kratke ruke ovo ono pa kao može gurnut tonu. Njegove riječi. Zato ću ja morati raditi ko kurac da dođem do neke respektabilne benč težine, iako ja hoću 120, a to nije toliko daleko baš
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2010., 21:44 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Fiskultura
« Odgovori #107 : 15. Kolovoz, 2010., 22:34 »
striper ONEYA  :ave:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #108 : 15. Kolovoz, 2010., 22:36 »
Ane, ja sam mu čuvao uteg na takvim pothvatima... evo ti lika http://oneya-hrstriper.com/

moj prvi web uradak btw  :(

edit: kratke ruke ovo ono pa kao može gurnut tonu. Njegove riječi. Zato ću ja morati raditi ko kurac da dođem do neke respektabilne benč težine, iako ja hoću 120, a to nije toliko daleko baš

ae, poluge i tako to. al opet je pun kurac.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #109 : 15. Kolovoz, 2010., 23:16 »
Pa moze se, ima laganih ljudi koji dizu pecto, ali opcenito vlada misljenje da sto si tezi to si i bolji bencher. Recimo, kad bih ja sad nabacio 10 kila cistog sala, odmah bi mi skocio bench samo od toga (stabilniji si itd.). Onda ide cucanj, dok deadlift nema neki benefit od sala.

I poluge naravno, al to je druga stvar. Ak si jak bencher onda si i los deadlifter i obrnuto.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #110 : 15. Kolovoz, 2010., 23:18 »
btw kak se zove ona vježba za gornji dio leđa, s kabelom? neakav pull.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #111 : 15. Kolovoz, 2010., 23:20 »
upperback-cabel pull. :hiha:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #112 : 15. Kolovoz, 2010., 23:24 »
Ne. Face pull ;)

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #113 : 15. Kolovoz, 2010., 23:26 »
tenksara. to ubacujem za spajsapanje volumena.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #114 : 16. Kolovoz, 2010., 20:53 »
Hej dečki danas ono, radim treći tjedan sise i triceps, sjednem na benč nabrijan da vidimo di sam šta sam, kad ono iz par pokušaja skužim da ne mogu ni 60 kg dignut 5 puta, a kamoli 12 puta u tri serije? Ono, ne ide gore. Nit ne boli nit ništa, nego jednostavno ne ide. Nisam htio spuštat ispod 60, sramota me. Prvi tjedan sam radio sa 80 kg 4 serije po 20 ponavljanja.

edit: i sjebao sam se, da se razumijemo. Sad sam mislio 80 ali 3 serije x 12. Ne ide  :wildboy:

Šta da radim? Triceps je ostao dobar. Sutra leđa biceps. Sumnjam na biceps, ne mogu ga ni zategnut kako treba.

Pretjerujem li s biciklom il nešto? Pola sata na kraju svakog treninga po 200W prosječno na srednjem opterećenju... Izmorim se do kraja, ali noge samo jačaju, ne kužim šta se gore događa
« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz, 2010., 20:56 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #115 : 16. Kolovoz, 2010., 20:57 »
ovo ti je treći trening u kolko, 3 tjedna? vjerojatno se previše trošiš a ne jedeš dovoljno, to bi prvo reko  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #116 : 16. Kolovoz, 2010., 21:02 »
Hmm, ovo mi je deveti trening u tri tjedna, jel. 4x tjedno. Al ako misliš samo na sise, treći trening, da

Jedem manje dosta, uglavnom kuhano jaje, tuna, sir svježi, jogurte i peciva od crnog brašna, slične stvari. Voće nisam okusio otkad sam počeo, skužih  :wildboy:

edit: Bademe jedem doduše. Ne znam, čini mi se kao neka normalna prehrana za normalnu zdravu osobu


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #117 : 16. Kolovoz, 2010., 21:05 »
kolko kcal ako znaš, otprilike?  :wildboy:
mislim gle, prvo imaš više od 100 kila...i to dosta kvalitete vjerujem, nisi morž. 60 kila je premalo za tvoje kapacitete, čak i karlo to može dić. znači nešto radiš krivo. ti bi trebo jest bar 3k kcal i jedno 300 UH dnevno. vjerojatno si na nekoj home made dijeti sa premalo hrane i manje od 2k kcal.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #118 : 16. Kolovoz, 2010., 21:11 »
Gej mi je to brojanje kilokalorija.  :wildboy:

mi moš reć otprilike što to znači pojesti 3000kcal i 300 UH u mesu, voću, mlečnim proizvodima i ostaloj svakodnevnoj hrani, cirka, puno bi mi značilo  :wildboy:

Znam da je 60 kila premalo, zato sam se i usro. Ko da mi je netko odstranio prsne mišiće


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #119 : 16. Kolovoz, 2010., 21:17 »
 :wildboy: a štajaznam, ja jedem malo više od 3k.

350g riže (suhe, recimo trećina one vrećice)
kilo mesa (to je dva pileća prsa, ona što kumice prodaju)
3 voćke
pol kile sira
par jaja

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9