HCL.HR

Medveščak

  • 115 Odgovora
  • 34851 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medveščak
« Odgovori #90 : 07. Rujan, 2013., 19:28 »
To sam ti ne vidiš, jer si iznerviran prodavačicom u pekari.

@Duje
Uvjeren sam da ekipa na moru, gleda medvede na HRT2 garantirano.
Neznam za postotak, ali sigurno je fini.
Postali su svehrvatski brend, ne samo ZG spika.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Medveščak
« Odgovori #91 : 07. Rujan, 2013., 19:33 »
A ti nemoj biti smješan, jer jedan KHL, je van NHL najvažnija liga svijeta.

Koliko ljudi bi gledalo ili uopće znalo šta je KHL (pretpostavljam ta regionalna liga, jelda?) da nema medveščaka? 0
Koliko ljudi bi gledalo Ligu Prvaka da nema Dinama? bezbroj jebote bog

Nebitan ti je podatak o 5000 ljudi na hokeju i 50 na lokomotivi kad svi doma sjede i gledaju LP/ligu petice.

btw ovaj emperor je korisničko ime, naučite ga ignorirat već jednom
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Medveščak
« Odgovori #92 : 07. Rujan, 2013., 19:43 »
Medvešćak ima publiku uživo (iako sumnjam u brojku 5000, pogotovo ne na nekoj konstantnijoj bazi lel) jer je hokej kod nas novelty.
Plus, ljepša dvorana.
Odeš jednom s frendovima/obitelji i ono... to je to.

Kad je tek počelo to hajpanje Medvešćaka, hrpa ljudi oko mene je navaljivala IDEMO NA HOKEJ.
Ali baš nitko od njih nije otišao više od jednom.

Al ae, skroz nebitno... MOJI FRENDOVI. Nikakav pokazatelj, jel.
Iako stvarno nije ni potrebno. Ako vam nije potpuno vidljivo da je kod nas nogomet milijun puta bitniji, ja onda stvarno nez u kojem svijetu vi živite.
Odi po rendom ulici i ispituj rendom ljude pitanja o nogometu i hokeju. Za nogomet pitaj tko igra u kojem klubu, tko je osvojio LP prošle godine, SP il nešto... nez, rendom.
Za hokej pitaj baš najnajosnovnija pitanja. Koja su pravila? Ime jednog kluba koji nije Medvešćak? Najbolji hrvatski hokejaš? Bilo koji hrvatski hokejaš? U kojoj ligi igra Medvešćak i kako su završili prošle sezone?

Plus, bar ti news portali funkcioniraju po principu broja klikova. Da sutra milijun ljudi klikne na članak o, nez, novim štiklama Jelene Rozge, sljedećih dana ćeš gledati članke o garderobama celebrityja.
Tak da ono, da ljude zanimaju hokej vijesti, netko bi ih ekšuali klikao i bilo bi ih više.

Nez.

Odg: Medveščak
« Odgovori #93 : 07. Rujan, 2013., 19:45 »
Ja otvaram članke o Rozgi samo zbog komentara ispod... ali da, i time pridonosim ovoj crnoj statistici o kojoj pričaš.
Ima smisla u ovome što si rekao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medveščak
« Odgovori #94 : 07. Rujan, 2013., 19:50 »
To što ti neznaš i još neznam iljadu ljudi šta je KHL je čisto stvar nezznam, to što te zanima određen dio sporta.
KHL je ruska liga, koja je van NHL-a najjača liga na svijetu.
Ali eto ne sadrži samo ruske klubove.
Isto kao i što NHL sadrži uz američke i kanadske.

Odg: Medveščak
« Odgovori #95 : 07. Rujan, 2013., 19:58 »
Čole opet nije ubrao point. DEJA VU LOL

To je jedno od tipa pet pitanja koje sam rendom stavio za hokej. Ako nema veze što nitko ne bi znao odgovore na ta pitanja (ali bi vjerojatno znali dosta toga za nogomet), koji je točno pokazatelj zainteresiranosti stanovništva za neki sport?
Dapače, ako priznaješ da vjerojatno većina ljudi ne bi znala ništa od toga, a toliko ljudi ide na utakmice (iako opet, odakle te rendom brojke nez), onda samo potvrđuješ moj point da ljudi idu na hokej jer je novelty.

Kakve veze ima što je KHL druga najjača hokej liga na svijetu? Mislim, kakve to ima veze s nogometom?
Želiš reći da je jednako lako/teško biti druga najjača liga na svijetu u hokeju i nogometu? lel

Sama činjenica da su hokejaške lige toliko internacionalne pokazuje ti koliko CIJELI SVIJET nije briga za hokej.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medveščak
« Odgovori #96 : 07. Rujan, 2013., 20:07 »
Stvar je u tome da sam odgovarao natku.
Nisi ništa fulao u svome postu.

Ali Grga nije svijestan kao ni ljudi koji tek rendom prate ili ne prate uopće šta ta pobjeda od 7:1 znači.
Počeo sam odgovarati tek onda kada je zvone napisao kog briga/prati opće Medveščak!?

Osim projeka od 4,5 soma ljudi i jedno 50% moga pogona na poslu u kojem radi 45 ljudi.
Ekipe s kvarta, 50% poznanika koji su sportski promatrači/gledaoci. Da fakat je u pravu, kog opće boli kurac.

Point Natka je, da ekipa sva, prati Ligu prvaka, ali siguran sam da HNL prati daleko manje nego Medvjede kada pogledaš postotak zanimacije.

Odg: Medveščak
« Odgovori #97 : 07. Rujan, 2013., 20:13 »
Nitko nije rekao da ta pobjeda ne znači baš ništa, nez.
Svi su počeli odgovarati kad je Ghaleon počeo pisati da ne kuži zašto nitko ne piše i ne priča o tome.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Medveščak
« Odgovori #98 : 07. Rujan, 2013., 20:14 »
ali siguran sam da HNL prati daleko manje nego Medvjede kada pogledaš postotak zanimacije

Pa i nije baš, ne znam koliko si upoznat s Rijekom u zadnje vrijeme, baš je ogroman hype sad nakon stuttgarta. Dvije i pol tisuće ljudi je otišlo na uzvrat, ne znam koliko ljudi prati medveščak na gostovanju. 50?
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Medveščak
« Odgovori #99 : 07. Rujan, 2013., 20:17 »
...i taj hype će trajati dok ne sjebu klub... Nešto kao NK Karlovac.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Medveščak
« Odgovori #100 : 07. Rujan, 2013., 20:19 »
...a medveščak hype će trajat zauvijek.

Ja ne znam, dal ti uopće >>MOZAK<<? Koliko su godina igrali pred praznim binama? oduvijek valjda
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Medveščak
« Odgovori #101 : 07. Rujan, 2013., 20:19 »
:fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medveščak
« Odgovori #102 : 07. Rujan, 2013., 20:33 »
Vjerovao natko ili ne, prije 10 godina se Medveščak pratio punim tribinama.
Znam za Rijeku i drago mi je. Valjda nakon 99 najbolje godine za klub od samostalnosti države.

Ali ono, NOGOMET je nogomet, najvažnija sporedna stvar na svijetu.
Babe i gejevi neće to priznat, ali ja najvažniji. Bogatima i siromašnima, sitima i gladnima...

Hokej je jako dinamičan sport, pa i kada je loša tekma, imaš puno toga za vidjet.

Nogomet kada je loš, najdosadniji je sport ikad.

Odg: Medveščak
« Odgovori #103 : 07. Rujan, 2013., 20:43 »
Čekaj malo. Znači prije 10 godina je Medvešćak punio dvorane, a puni ih i sad?
Konstantno imaju publiku od 5000 ljudi?
Postižu bitne i velike europske uspjehe?

Koja je tvoja teorija o tome zašto ljudi baš ne pričaju o tome i zašto ih se medijski šikanira?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Medveščak
« Odgovori #104 : 07. Rujan, 2013., 20:45 »
Pa prije par mjeseci kad je bila kriza u klubu je bila prazna dvorana, nemoguće da je prije 10 godina itko išao gledat to osim roditelja&rodbine. Mislim, drago mi je ako je istina ali nekako sumnjam.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9