HCL.HR

Nogomet općenito

  • 3470 Odgovora
  • 356931 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Nogomet
« Odgovori #2025 : 02. Veljača, 2013., 13:37 »
vi ste retaji, jel vi sebe čujete kakva smeća pričate?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nogomet
« Odgovori #2026 : 02. Veljača, 2013., 13:47 »
kažem vam, možemo se mi sada nadotezati do sutra, JA SAM JADRAN/ZVONE I MISLIM DA JE MILAN GOVNO ili JA SAM KAJZER/DEJO I MILAN JE SUPER, jednostavno JA mislim da su na pravom putu, vi ne, to će jednostavno vrijeme na kraju pokazati.

što se tiče udarne postave, ako ti Baloteli, Kevin-Prince Boateng, El Shaarawy, Montolivo, Mexes ili Robinho ne pripadaju nekoj klasi, nezz onda idi gledaj M.City

Odg: Nogomet
« Odgovori #2027 : 02. Veljača, 2013., 13:54 »
Ne trebamo se natezati već bit relativno realni u očekivanjima i procjenjivanjima stvari. Tvoj problem je što pratiš jedan klub u detalje a ne vidiš ništa drugo.

Inače, rekao sam TOP klasa. Znači klasa za cca polufinale lige prvaka. Klasa igrača kojeg bi kupio neki od top svjetskih klubova ( sori, tu milan nije).
To su solidni igrači, izuzev robinha (lol) i balotellia (osim kad je raspoložen).
Šta sam vidia od KPB kaže da bi moga bit TOP igrač, al nekako je prenekonzistentan. Shaarawy možda al ima glupo ime realno.

I ne shvaćam ovo s manchester cityem? Jel to uopće i ima ikakvog smisla?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nogomet
« Odgovori #2028 : 02. Veljača, 2013., 14:02 »
ane ane ane, ajde molim te nabroji koji su to top svjetski klubovi ako milan nije :wildboy:

Odg: Nogomet
« Odgovori #2029 : 02. Veljača, 2013., 14:08 »
Jesi ovo ti

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Nogomet
« Odgovori #2030 : 02. Veljača, 2013., 14:10 »
Sve pet,ali Milan je na početku sezone bio u duplo gorem stanju,ekipa nije odigrala 5 utakmica zajedno,šok nakon odlaska legendi kluba i Ibre/Thiaga,svi su predviđali 7-8 mjesto (uključujući vodeće analitičare Serie A),malo poslije polusezone taj isti Milan je bez prevelikih promjena u momčadi osim Balotellia i Salamona na petom mjestu s realnim šansama za Ligu prvaka pa čak i drugo mjesto,imaju najefikasniji napadački dvojac lige EL92/Pazzini sa 25 golova od čega samo 3 s bijele točke,drugi posjed lopte u ligi odmah iza Juventusovog koji ima 2-3 puta uigraniju momčad,anjviše bodova od studenog kao što sam i naveo itd. itd. i sve to u jednoj polusezoni,ne možeš reći da tu nema nešto i da se ne ide pravim putem...

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Nogomet
« Odgovori #2031 : 02. Veljača, 2013., 14:11 »
:hihi:

Nezz,to što je niang dobar u menađeru ne znači da će takav bit irl.

Caen   30   (5)
Milan   8   (0)

Zbilja impresivna statistika
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nogomet
« Odgovori #2032 : 02. Veljača, 2013., 14:17 »
zvone, još nisi odgovorio na pitanje.

i da, ja ne igram managera, stoga nisam upoznat kakav je u manageru.

+ ovo što dejo kaže, pa jebem mu sve, prati li itko od vas seriu a?

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Nogomet
« Odgovori #2033 : 02. Veljača, 2013., 14:19 »
Rasprava gdje se igrači od 18-20 godina procijenjuju po statistikama i "glupim imenima",nitko nije managere spominjao niti je itko rekao da će frajer biti novi Henry,ali da ima talenta,ima.

Odg: Nogomet
« Odgovori #2034 : 02. Veljača, 2013., 14:25 »
Pa ne govorim o povijesti klubova već o njihovom trenutnom stanju. Iz italije jedino juve pokazuje išta ozbiljno.

Top klubovi sad: Barca, Real, ManU, ManC, Chealsea, Juve.
Privlače medijsku pažnju, imaju top igrače, natječu se za trofeje.

Milan i da hoće ne može dovest ozbiljne igrače jer a) bijedni su b) cijela liga je bijedna i nitko ne želi tu doć :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nogomet
« Odgovori #2035 : 02. Veljača, 2013., 14:29 »
nez, u top ti ne pripada Milan, Bayern, PSG, a pripada Manchester City :fpalm:

Odg: Nogomet
« Odgovori #2036 : 02. Veljača, 2013., 14:33 »
Zaboravia sam njemačku ligu. :hiha: Bayern i Borrusia da.
PSG možda. Al francuska liga je toliko smeće da je nebitno.

Ne znam, ti ili ne znaš čitat ili si glup.
Kažem po trenutnom stanju.

Liverpool = milan

Slavna povijest, trenutno srednja žalost s fokusom na mladima.
Potencijal za popravak, al realno,,,,,,, MARIO  BALOTELI LOL


CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Nogomet
« Odgovori #2037 : 02. Veljača, 2013., 14:36 »
Današnje stanje Milana je max 2.-3. mjesto u Serie A i eventualno prolazak grupe Lige prvaka.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nogomet
« Odgovori #2038 : 02. Veljača, 2013., 14:41 »
realno kralju milan je prošao grupu lige prvaka (po trenutnom stanju, dok je jedan M.City bio iza ajaxa :fpalm: ), kao i prošlih par sezona, dok se liverpool pokušava plasirati u europa ligu. zaključak= usporedba 0 bodova

milan možda neće ove ili sljedeće sezone doći do polufinala lige prvaka, no hej, barem će uvijek proći skupinu, što ja smatram odlikama velikih klubova, i kad su loši proći će barem grupu lige prvaka, za razliku od umjetnih tvorevina tipa Citya koji je natrpan brdom 20+ mil. funti igrača i opet je tek prosječan klub

@pilip istina, to je današnje, ali polako, kao što sam i naveo izvor, oni se spremaju da im udarna sezona počne 2015. godine, zato trenutno i imaju u ekipi preko 10 igrača ispod 22 godine  :thumbs:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Nogomet
« Odgovori #2039 : 02. Veljača, 2013., 14:44 »
Od kojih će eventualno 20% postati vrhunski. Svaki veći klub ima toliko potencijalnih mladih igrača. :wildboy:
Kažeš za Milan to kao da je to nešto NEVJEROJAGTNO.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9