HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 81969 Hitova
Odg: Premiership
« Odgovori #420 : 22. Lipanj, 2013., 11:11 »
Rula frajer, druga je stvar što mu je wigan polupun drljona koji sami sebi zabijaju golove. :wildboy:

Inače, šta očekuješ u VRHU premieršipa ove godine?

Moje ekspektancije su nekako

1.-2. Chelsea, City
3.-5. United, Arsenal, Liverpool.
United bi moga lako završit peti ovdje, Moyesova prva sezona i to sve. Iako ako potpišu Thiaga i prodaju Rooneya pa kupe neko krilo to mi zvuči dosta obećavajuće. Liverpool triba nešto jako dobro da zamini Suareza, Sturridge je dosta dobar al previše injury prone.

Spursi u top 8 (mislim da će ić ća bale, realno) skupa sa west bromom i evertonom .
Sredina je rendom sredina.
Borba za opstanak: Stoke, Palace, Hull, Sunderland

Sad sam skužia btw da everton neće igrat Europa Ligu jer Swansea i Wigan idu na račun Kupova:
http://www.premierleague.com/en-gb/matchday/league-table.html?season=2012-2013&month=MAY&timelineView=date&toDate=1368918000000&tableView=CURRENT_STANDINGS
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2013., 11:17 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #421 : 22. Lipanj, 2013., 11:26 »
Moje:

1. City
2. Chelsea / United
3. United / Chelsea /Arsenal
4. United / Arsenal
5. Spurs (eventualno Lpool / Everton AKO ODE BEJL)

Top 8 popunjava uz gore navedene WBA ili Newcastle ako se vrate u formu zbog neigranja Europe

Swansea u gornjoj polovici ljestvice

Relegacijska borba: Hull, Sunderland, Palace


Rano je nekako još, puno je ključnih transfera neizvjesno, pa sam gore pustio mjesta za rošade. Chelsea mi jako opasno izgleda, izgledao mi je opasno i prošle sezone, al sad s Mouom i možda još kojim značajnijim transferom bi mogli rulat. City mi je najizgledniji za naslov, ali uvijek u vezi njih imam osjećaj koda su jako drljavi, baš ono nespretni i ne znaju što rade.
Za Utd imam koktel mišljenja. Očekivano je da Moyes ne osvoji bog zna što, prva sezona i sve to, ne bih mu zamjerio, al ima dobru ekipu i nekako imam osjećaj kao da bi mogli sjest kako treba i to odradit vrhunski. Nadam se da će Arsenal kupit napadača, učinilo bi borbu za vrh pecto zanimljivijom.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Premiership
« Odgovori #422 : 22. Lipanj, 2013., 16:09 »
nemam pojma, prerano mi je išta za vidit :wildboy: zasad čelzi najviše obećava, city nez, previše nabacuju igrače rendom.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Premiership
« Odgovori #423 : 08. Srpanj, 2013., 16:10 »
kone potvrđen i navodno alcaraz u evertonu, potpisivanje alcaraza je dosta velika implikacija da će everton igrat 3-4-3 :hiha:




ŠTO JE OVO :(
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2013., 16:57 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #424 : 08. Srpanj, 2013., 19:09 »
A nez u Tot stilu je. Lošije nego prijašnjih godina, al kragna i vrhovi rukava su kulni malo, vidi se na igračima u pozadini.

Rulali su mi prošlogodišnji, izgledali su ful profinjeno i skoro ko nešto što bi inače mogao obuć. EDIT: a to mi ide nekako uz njih.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #425 : 08. Srpanj, 2013., 19:18 »
Rulaju nakon pun koorac godina.
Od onih Adidas - Holstein imaju ružne dresove. Kragne <3

Odg: Premiership
« Odgovori #426 : 10. Srpanj, 2013., 00:32 »
Everton kupia Alcaraza i Roblesa ( koji je doša iz atletica al je bia na posudbi u wiganu prošle sezone) a chelsea podpisa MARKA SHWARZERA !!!?==?
Doduše isteka mu je ugovor pa je doša besplatno, al opet čudno. Njihov drugi goalkeeper je Thibouis Cortois (ne da mi se googl kako se piše) koji je prošle a i ove sezone na posudbi u atletico madridu.

Tako da je to mali krug zamjene

schwarzer fulham  -> čelzi
cortois čelzi -LOAN-> athletico
robles athletico -> everton.

Drugi golman evertona Jan Mucha je već prije par dana proglašen viškom, sad je i jasno zašto
« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2013., 00:34 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #427 : 10. Srpanj, 2013., 01:30 »
Ja već neko vrijeme mislim il složit novi report, il ukratko polinkat transfere i zanimljive špekulacije, jer ima HRPA fora stvari, al nikako da se odlučim na taj korak i onda si samo ostavim tabove koli linkaju na to gore otvorene.

VIDI OVO SRANJE SAD NEZ :hihi:
Što je najgore, žao mi je zatvorit sad sve to, pa samo krcam i minimiziram browser.

EDIT: prvi tab mi je Twitter timeline, zadnji ova str. hcl.-a. Sve ostalo linkovi.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Premiership
« Odgovori #428 : 16. Srpanj, 2013., 11:31 »
Assou-Ekotto

In his interview Assou-Ekotto, who is called Benni by his pals, admitted: “Two or three years ago, Rafael van der Vaart was at the training ground and I said ‘Hello’ but didn’t know he was Rafael van der Vaart.
“I don’t understand people who don’t understand me.
“I don’t go with them to their homes. I am just with them at the job.”


This is the latest bizarre incident involving Assou-Ekotto, who freely admits that: “Football is not my passion — it’s only a job.”
Ex-Spurs boss Harry Redknapp once said: “Benoit is a strange boy. He’s a bit highly strung and hardly speaks English.
“If you say something to him, he’s hard work. He hasn’t improved his English in the couple of years he’s been here.
“Sometimes he doesn’t know who we are playing.
“He’ll turn up Wednesday and play great but he won’t know we’re playing Fulham until someone tells him.
“That’s how he is. He’s unreal. He walks off and he’s thinking about the music he’s going to play when he puts his headphones on.”
While his team-mates drive a fleet of flashy motors, Assou-Ekotto goes to training in a Smart.
He shrugs off the jibes about his car by insisting: “I live in London — what do I need a big car for?

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/5005476/Benoit-Assou-Ekotto-Id-not-heard-of-new-Spurs-star-Paulinho.html#ixzz2YccYNrf9

:ave:
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2013., 11:34 HaZz »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Premiership
« Odgovori #429 : 16. Srpanj, 2013., 12:11 »
oduvijek sam znao da taj frajer nije stvaran život :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Premiership
« Odgovori #430 : 16. Srpanj, 2013., 13:10 »
:))))))))) koji bog
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #431 : 16. Srpanj, 2013., 15:16 »
savršen je :)))))))))))))

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Premiership
« Odgovori #432 : 16. Srpanj, 2013., 15:18 »
Iq 40
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Premiership
« Odgovori #433 : 14. Rujan, 2013., 17:47 »
Arsenal vs Sunderland 3-1 All Goals & Full HighLights 14.09.2013 HD

Ozil odmah asist na debiju :)))))))))
I jebote ovaj Ramsey se iz mrtvog smeća pretvorio u odličnog igrača.
Mislim da bi Arsenal mogao ove godine neki trofej ugrabit ;__________;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #434 : 14. Rujan, 2013., 23:56 »
Jedina je stvar u tome, da si ga jedino ti vidio kao smeća od veznog igrača.
Čovjek ima sve. Trku, dribling, brzinu, šut iz vana, sve...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9