HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 81830 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #525 : 31. Kolovoz, 2014., 15:52 »
kako jw loš ovaj lovren. ja stvarno nezz kako se to drvo za tolike novce prodalo u lp.

Ti si drvo.
Čovjek je odigrao besprijekornu prošlu sezonu.

http://www.index.hr/sport/clanak/navijaci-odusevljeni-lovrenom-pravi-vodja-podsjeca-na-nemanju-vidica-iz-najboljih-dana/768596.aspx

Baš ga gledao ovu tekmu maloprije.
10/10 je odigrao.

Plus, pronađi mi jednog stopera na svijetu, koji nema tekmu di izgleda poput bezveznjaka.
Vidić i kompanija kada su bili najjači izgubili su od ManC 1:6 i izgledali smješni na Old Trafordu.

Frajer zadnje 2 godine igra jeben nogomet, plus bio je dobar na SP-u.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #526 : 31. Kolovoz, 2014., 17:17 »
Nije odigrao besprijekornu sezonu kralju, jel ti znaš što to znači, daj smiri svoje dojmove :hihi::hihi:

Lovren je okej igrač, dobar branič, ali ništa više od toga. Nije svjetska klasa niti vrijedi £20m, ali takvo je današnje tržište, ni Filipe Luis ni David Luiz, ni Mata (između ostalih...) ne vrijede lovu za koju su kupljeni.

Kao osoba pak... odvratan. Zgadio mi se jako ovog ljeta i za mene će uvijek ostati prljavi izdajnik bez trunke obraza i srama.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Premiership
« Odgovori #527 : 31. Kolovoz, 2014., 17:33 »
Dok odigra 10 utakmica zaredom ovak ko danas se može pričat o ODLIČNOM, realno na svakoj tekmi protiv Cityja Chelsea i slilčnih je imao bar dva kritična kiksa i jedan glupi žuti karton jer konstantno kasni u duele čim je netko iole brži od njega u primanju. I ove i prošle sezone.
Samo što se od Sotona očekivalo da gubi takve tekme pa nitko ni nije obračao toliku pažnju na to kao sad u Lpoolu. Pogotovo ne naše novine i portali koji ga bezrazložno dižu u nebesa još uvijek. Mislim nez onaj gol koji je Lpool dobio u prvom kolu je baš redikulozno glup potez bio.
A i danas je dvaput fulao loptu u skoku. Fulao loptu. Premiership.

Da, bolji je od onih lopata poput Škrtela i Sakhoa, ali da je vrhunski stoper ili nešto ni blizu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Premiership
« Odgovori #528 : 31. Kolovoz, 2014., 18:53 »
dovoljno je bio dobar da ga lpool kupi ove sezone.

zasad je dobar plus zašto bi škrtel bio lopata?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #529 : 31. Kolovoz, 2014., 19:46 »
Zato što pričaju gluposti.
Opet navodim. Nabroji mi koji najbolji braniči svijeta nemaju takve kikseve.
Nema ih. Svatko ima loš dan, week, month...

Možda ne opravdava 20m €, možda opravdava 15m €, ali kog boli kurac?
Samo kažem da je prag dobrog stopera već neko vrijeme daleko manji, nego prije.
Jer se igra puno brži i dinamičniji nogomet.

Nemoguće je ne ispast iz igre ili ne bit kriv za nešto u tom ritmu i bit toliko konstantan koliko vi mislite.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #530 : 31. Kolovoz, 2014., 19:54 »
Nema ih. Svatko ima loš dan, week, month...

:hiha::hiha::hiha::hiha:

1. Iznos je u funtama, ne eurima.

2. To što SVI KIKSAJU (a nije baš tako) ne opravdava pojedinca da bude prosječan.

3. Ovo o pragu stopera i bržem nogometu BAŠ nema smisla.

4. Pls Čole objasni mi kako je to biti u ritmu i konstantan i koliko je to teško, ja nešto krivo mislim,,,,,, kriste.

5. @Mzehn: dok =/= kad; i Škrtel nije lopata.

EDIT:
ajde da ne budem baš cinično govno i da skratim ovu raspravu za kojih desetak postova dešifriranja ovog mog odgovora iznad edita...

Ne razumijem te tvoje argumente Čole. Nemaju smisla. Kažeš da je frajer jeben, da je klasa, da igra besprijekorne sezone i onda priznaš da kiksa i to opravdavaš time da svi kiksaju i teško je postići kontinuitet. To meni samo govori:
a) da nije odigrao besprijekornu sezonu
b) da očito nije dorastao svjetskoj klasi

Jer ako je frajeru teško biti konzistentan i ne radit kiksove + igra je prebrza i dinamična za njega - TO NISU OPRAVDANJA, to su razlozi zašto je prosječan igrač koji je zaslužio transfer u Lpool.
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2014., 19:58 Freddy »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #531 : 31. Kolovoz, 2014., 19:56 »
Ajde baš da vidimo do kraja polusezone hoće li Dežan biti lopata. :hiha:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #532 : 31. Kolovoz, 2014., 20:09 »
Dobro si argumentirao svoj stav i mišljenje. Samo još jedna u nizu dobrih rasprava gospodina Čole...

+ nitko nije rekao da je lik lopata, nit da će bit do kraja POLUSEZONE. Nego ne zaslužuje lovorike i nije toliko genijalan koliko ti govoriš. Ok lulz je rekao da je užasan, al lulz... otkad tog frajera itko doživljava. Jednostavno govoriš gluposti bez pokrića i onda podviješ rep.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Premiership
« Odgovori #533 : 31. Kolovoz, 2014., 21:39 »
Dobro si argumentirao svoj stav i mišljenje. Samo još jedna u nizu dobrih rasprava gospodina Čole...

+ nitko nije rekao da je lik lopata, nit da će bit do kraja POLUSEZONE. Nego ne zaslužuje lovorike i nije toliko genijalan koliko ti govoriš. Ok lulz je rekao da je užasan, al lulz... otkad tog frajera itko doživljava. Jednostavno govoriš gluposti bez pokrića i onda podviješ rep.
zašto si bezobrazan? 3 su utakmice odigrane i 3 gola su njegova. u francuskoj je proglašen najgorim stoperom sezone, a u repki je traljavo smeće kojeg mijenja schindelfeld. možda nije toliko užasan koliko sam rekao, ali nije mu mjesto u lp kao što mu ni cijena ne stoji.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #534 : 31. Kolovoz, 2014., 21:58 »
Dobro frajeru, imaš povijest bezobraznih i bespotrebnih ispada izvan svih okvira realnosti. :hiha: Kao naprimjer:

Citat:
kako jw loš ovaj lovren. ja stvarno nezz kako se to drvo za tolike novce prodalo u lp.

To nije dobra ni točna valuacija Lovrena, teško je takvo nešto shvatit ozbiljno. Ne slažem se s Čoletom da je genijalan igrač, ali nije ni drvo (pod uvjetom da drvo = beskorisno smeće). Cijena kao i svima prenapuhana, nemaš se čemu čudit.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Premiership
« Odgovori #535 : 31. Kolovoz, 2014., 22:01 »
objasnio sam se u gornjem postu i nezz kako to ne stoji.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Premiership
« Odgovori #536 : 31. Kolovoz, 2014., 22:09 »
3 tekme odigrane i 3 gola njegova... nez, očito si pratio sve te golove pomno pa znaš više od mene. Ja mogu samo sa sigurnošću reć da je Aguerov gol ove sezone potpuno njegova krivica, ostalo što sam vidio nije on SAM kriv.

U fransciasfsakf a,...... jesi ti jebeno ozbiljan? To je bilo pred tri godine il neš, u sasvim drugom klubu, u sasvim drugoj LIGI. Puno se popravio od tad, a i promijenio je okolinu. I Torres je bio jedan od najboljih napadača na svijetu, pa je samo prebacio klub i propao. Igrači se mijenjaju.

A pogotovo nema veze ni sa čime to tko njega mijenja. Kakve to ima veze? To više govori o HR repki nego o njemu. HAHA Kompanya mijenja Lombaerts, koji drlog od igrača je taj Kompany, a? Ne kralju, jednostavno im je to druga opcija.

Nez eto, tako ja to vidim. Ne vidim zašto ne bi igrao u LP, neš ti obrane, bar su oni jedan od najrupičastijih klubova. Ali došao je tamo, uz Manquilla i Morena i obrana im je očvrsnula. Valjda je to znak NEČEGA.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #537 : 01. Rujan, 2014., 00:35 »
Hvala Freddy objasnio si lolzu točno ono što ja mislim. Nemislim ja da je genijalan i da je nezz najbolji ikad na otoku, ali da je dobar dobar je.

Gledam sad prijelazni rok do kraja, nezz jel postignut dogovor da na Negredovo mjesto dolazi Falcao.
Kriste to gomilanje zvijezda.

:(



*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #538 : 01. Rujan, 2014., 22:21 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #539 : 13. Rujan, 2014., 20:25 »
Diego Costa :ave:

Inače užasna tekma Liverpoola.
Coutinhova vratnica jedina pozitivna stvar u utakmici.

Lovren imao užasnih problema sa Sanderosom u svih pet kornera koliko ga je čuvao.
Sterling na klupi?! Balotelli odličan u prvom poluvremenu, a kasnije kao i obično, ako ga ne krene, skroz potone.
115,000.000 € za pojačanja, a momčad puno lošija od prošlogodišnje.

Zašto je uzeo ovog mralja Lamberta?!
Ista stvar i sa Arsenalom. Nezz u zadnjih par godina jedino znaju Man City i Chelsea kupovat igrače.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9