HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014

  • 402 Odgovora
  • 60366 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #30 : 13. Svibanj, 2014., 18:38 »
Brazil,Belgija i Njemačka,ozbiljan sam

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #31 : 14. Svibanj, 2014., 12:13 »
Evo i našeg proširenog popisa od 30 igrača:

VRATARI: Pletikosa, Subašić, Zelenika

OBRANA: Bubnjić, Ćorluka, Lovren, Pranjić, Schildenfeld, Srna, Strinić, Vida, Vrsaljko

VEZNI RED: Brozović. Badelj, Kovačić, Kranjčar, Močinić, Modrić, Pašalić, Rakitić, Sammir, Vukojević

NAPAD: Čop, Eduardo, Jelavić, Mandžukić, Olić, Perišić, Rebić


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #32 : 14. Svibanj, 2014., 12:27 »
Pošto ni u ovoj proširenoj škvadri nema Halilovića barem znamo da mu Đubre zbilja ne kroji gaće. Ovi HNL ionako neće na put.

Iako čudi me da Milić nije uvršten imao je bolju sezonu u jačoj ligi nego ova lopata od Strinića.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #33 : 14. Svibanj, 2014., 12:54 »
Budući da će zvati igrače po pozicijama 3-8-8-4, s tim da na svakoj poziciji ima barem jednu zamjenu, očekujem ovakvu postavu i zamjene:

Pletikosa (Subašić/Zelenika)

Srna (Vrsaljko)  Lovren (Bubnić)  Schildenfeld (Vida)  Ćorluka (Pranić)

Rakitić (Vukojević)  Modrić (Badelj)

Eduardo (Kranjčar)             Kovačić (Brozović)               Perišić (Sammir)

Mandžukić (Olić)

Normalno, moja očekivanja, znam da neće staviti Čarlija na bok, što je šteta

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #34 : 14. Svibanj, 2014., 14:57 »
vidim neka nova lica , zelenika, bubnic, brozovic... otkad su oni u repki (ne pratim bas puno nogomet sad) ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #35 : 14. Svibanj, 2014., 15:13 »
Zelenika je tu primarno kao mladi golman da osjeti malo veliki turnir. Svatko zna da je Vargić bolji golman od njega, no on je u godinama i zbog toga je besmisleno ga zvati kao trećeg golmana. OK da je u pitanju druga pozicija, ovako će ovo puno više značiti mladom Zeleniki.

Bubnić je tu primarno zbog toga što Šimunića nema, ne vjerujem da bi bio uopće na širem popisu da nije bilo FIFA-ine kazne. Malo igra, ali eto, u nedostatku kvalitetnih stopera upao na popis.

Brozović je strašno napredovao ove godine, iako dosta puta zna pucati iz glupih pozicija. No on će vjerojatno otpasti s liste kada se budu birala 23 igrača.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #36 : 14. Svibanj, 2014., 15:25 »
Čop :wildboy:

Mislim nemam ništa protiv lika al za repku deff nije....

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #37 : 14. Svibanj, 2014., 15:29 »
Aono, sigurno će otpasti do popisa, tu je primarno radi dobre količine golova u HNL-u, čisto da Kovač može reći da mu je dao priliku

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #38 : 14. Svibanj, 2014., 15:39 »
Budući da će zvati igrače po pozicijama 3-8-8-4, s tim da na svakoj poziciji ima barem jednu zamjenu, očekujem ovakvu postavu i zamjene:

Pletikosa (Subašić/Zelenika)

Srna (Vrsaljko)  Lovren (Bubnić)  Schildenfeld (Vida)  Ćorluka (Pranić)

Rakitić (Vukojević)  Modrić (Badelj)

Eduardo (Kranjčar)             Kovačić (Brozović)               Perišić (Sammir)

Mandžukić (Olić)

Normalno, moja očekivanja, znam da neće staviti Čarlija na bok, što je šteta


Dobro bi bilo i kad bi s 2 napadača igrali al realno prvu utakmicu će ovakva postava biti.....

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #39 : 14. Svibanj, 2014., 15:46 »
Teško, možda protiv Meksika, ali danas rijetko kome prolazi igra s čista dva napadača. Obično se još jedan napadač baca na krilo, često smo to vidjeli i u reprezentaciji, gdje su Eduardo (malo više uspješno) i Olić (manje uspješno) držali tu poziciju

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #40 : 14. Svibanj, 2014., 15:51 »
Da, nije Olić za krilo, on je igrač za zabit i pretrčat i ništa više, puno bolja varijanta je Dudu/Mandžo

:kava:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #41 : 14. Svibanj, 2014., 16:10 »
Po meni je Olić najbolja opcija za ljevi bok, pogotovo protiv brazila koji igra s visokim bekovima a i zbog trke. Moglo bi ostat dosta mjesta za dubinske lopte gle je ola majstor. Dok Perišić možda bolja opcija protiv kameruna gdje će nam trebati više tehnički nastrojena ekipa. Ali neznam baš, nije se nešto iskazao u bitnim utakmicama, nekako je preplašen i nesiguran uvijek bio.
Čorluka bi bio dobra opcija na ljevom beku, ali opet ne baš protiv brazila mislim da će nam tu trebat neko pokretniji i okretniji, jer Hulk. Meksiko nisam gledao od zadnjeg svjetskog valjda tak da neznam stvarno koji onu formaciju gaje, a i vidim da imaju dosta igrače iz vlastite lige meni nepoznatih.

Sumnjam da će Kovačić igrat tog isturenog veznog, pošto je u Interu proigrao tek kad je stavljen u tandem s Cambiassom na zadnjem veznom, ala Rakitić u Sevilli pozicija. Prije Eduardo neka lažna devetka kako je i proveo veći dio sezone.

Vidit čemo kad počnu prijateljske što je Niko smislio, ta lijeva strana nam je rak rana uvijek bila i ostala. Inače sam dosta skeptičan prije tih velikih natjecanja i nikad nisam predviđao prolaz grupe, ali sad imam neko povjerenje stožer da će to dobro posložit sve :hiha:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #42 : 14. Svibanj, 2014., 16:18 »
Nez, Olić je već igrao na krilu i tip se ne snalazi. Ono primi loptu i nije siguran što da uradi sa njom :( Radije bih tu vidio nekoga bezobraznijeg i sa smionijim potezom. Ćorluka je utakmice života odigrao na poziciji lijevog beka. Ako te strah Ćorluke i Hulka, samo zamisli situaciju Strinića i Hulka :hihi:

Malog Kovačića bih volio vidjeti baš na poziciji koju je igrao protiv Islanda, još bolje s tim na umu da će velik broj brazilskih igrača dolaziti na našu polovicu. Jedan dobar njegov slalom i to je to :)

Mislim da, sve to triba vidjeti, ali se nadam također dobrom rezultatu

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #43 : 14. Svibanj, 2014., 16:33 »
Ako te strah Ćorluke i Hulka, samo zamisli situaciju Strinića i Hulka :hihi:

To će se i ispostavit tako :( Trebat će ih duplirat opako na toj desnoj strani, perišić nezna što to znači xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #44 : 15. Svibanj, 2014., 01:43 »
protiv brazila imam pobjedničku formaciju/igrače...

4-3-2-1

Pletikosa - Srna, Ćorluka, Lovren, Pranjić - Rakitić, Vukojević, Modrić - Kranjčar, Kovačić - Olić/Eduardo

U principu to ispada dosta ofenzivno, ali nije. Modrić i Vukojević igraju povučenije, Kranjčar također veza, ali istureno, da se iskoristi njegov dribling skill i najbolji udarac u reprezentaciji. Eduardo je tu zato što mora igrat prvu. Bit će nabrijan. Iako ne bi bilo loše niti da Olić proba, možda pred kraj, ako će bit egal, a ekipe umorne, da nešto na brzinu riješi.

Uglavnom. Natrpat vezu klasičnim veznjacima koji mogu igrat ševu čak i protiv Brazila, koji su dovoljno kvalitetni da sami stvore situaciju i da sami riješe situaciju driblingom i udarcem izvana. Kranjčar je u sjajnoj fizičkoj formi - neki dan odigrao 120 minuta na top razini, bio među tri najbolja igrača te utakmice.

Dudu bi se tu mogao malo pogubit, ali mora igrat jer je naš najopasniji igrač.

Uglavnom, blok Rakitić, Modrić, Vukojević, morao bi zatvoriti brazilske veznjake da ne mogu previše drkati po lopti, a opet da imaju pomoć naprijed kada nam treba brza transformacija.

Eto, to je to.

U ostalim tekmama, protiv Kameruna i Meksika, umjesto Vukojevića može ući Perišić, pa da igramo 4-2-3-1 (Modrić i Raketa iza). Ili čak može i ostati čuvati leđa Modrinju, pa se samo Raketa prebaci bliže golu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9