HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa

  • 407 Odgovora
  • 33452 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #285 : 02. Srpanj, 2010., 22:02 »
KONAČNO DOBRA UTAKMICA  :ave: :ave: :ave:

edit:

jebemu mater  :(
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2010., 22:16 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #286 : 02. Srpanj, 2010., 22:21 »
Kriste kakva utakmica. Produžeci, genijalna ruka, crveni, promašeni penal u zadnjoj minuti i onda manijak proda panenku za pobjedu. Ne vjerujem  :wildboy:

Žao mi Gane, dobro su igrali.  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #287 : 02. Srpanj, 2010., 22:22 »
Zaplakah malo  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #288 : 02. Srpanj, 2010., 22:28 »
Kriste kakva utakmica. Produžeci, genijalna ruka, crveni, promašeni penal u zadnjoj minuti i onda manijak proda panenku za pobjedu. Ne vjerujem  :wildboy:

Žao mi Gane, dobro su igrali.  :(

Prestrašno, malo me podsjetilo na Tursku, pa mi isto žao gane bilo, čim je Gyan promašio znao sam šta ih čeka  :wildboy:

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #289 : 03. Srpanj, 2010., 10:23 »
Ne znam, ne mogu rezimirat svu epičnost jučerašnje tekme. :ave:
Prvo, cijela je bila dobra, igralo se 120 minuta, nije bilo pederane tipa ajmo se dodavat u krug do penala. Znojili se ljudi i to pošteno. Bilo nasilja, bilo svega.

A onda drama. Ko prvo, Suarez je bog. Svako s imalo mozga bi napravio to šta i on. Dao je Urugvaju šansu i samo radi njega su prošli dalje :D
A onda Gyan balls of steel i lik puca opet pod prečku, svaka jebena čast. Tu se vidilo da su penali lutrija jer očito lik pogodi tako kad god se sjeti a a fali svake prestupne i to se desilo jučer kada je bilo najbitnije. Muslera na svakoj lopti  :ave:

Abreu, nemam riječi  :ave: :ave: :ave: :ave:
Reko sam frendu da će potkopati 100%, napravio je to protiv Botafoga već i još prije par puta. Jebeni El Loco, stvarno moraš bit lud da prodaš panenku u zadnjoj seriji. Kralj, nadbog, superisus, megadirektor, gigapippo inzaghi  :ave:

kakva utakmica, za povijest
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #290 : 03. Srpanj, 2010., 10:26 »
potpis jebote, ovako uzbuđen nisam bio otkad je rvacka pucala penale, 98 valjda, ne znam. strašno i svaka im čast svima, jebeni carevi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #291 : 03. Srpanj, 2010., 11:56 »
Suarez je kralj, al ga mrzim.  :hiha2:
Užasno nesportski. Žao mi Gane bilo.

Al pola penala su pucali šabanski. Ono, pol koraka zaleta i nula jakosti u šutu.

Rulala je utakmica, da.
Ajmo Argentina! Navijam za njih do kraja, al ak Njemačka pobijedi, onda za Nizozemsku. Bogamu, vrijeme da oni već jednom nešto osvoje!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #292 : 03. Srpanj, 2010., 12:09 »
Argentina FTW  :2727:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #293 : 03. Srpanj, 2010., 12:26 »
Al pola penala su pucali šabanski. Ono, pol koraka zaleta i nula jakosti u šutu.
Ekšli je penale bez zaleta najpametnije pucat. Ako znaš pucat fkors.
Giuseppe Signori i Demetrio Albertini su pucali bez zaleta i nazabijali se prepun kurac tako. Signori je objasnio pucanje bez zaleta jako dobro: za penal ti ne treba snaga u šutu već preciznost. A iz mjesta si precizniji nego sa zaletom. I kad pucaš odmah golman te ne može čekati nego se mora odmah bacati. I tako je uvijek čekao da vidi na koje koljeno je golman nagnut. Na koljeno na koje se golman naginje, tamo će se bacit. Ne sjećam se da sam ikad vidio da mu je neko skinuo penal :S
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #294 : 03. Srpanj, 2010., 12:52 »
Što je sve kul i to, al je pucao Mensah.  :wildboy:
Taj čovjek valjda ništa s loptom ne zna.

Naravno da ne treba napucavati u penalu, al njegov i Adiyahov (il kak se već zove lik) šut su mi se činili stvarno onak... užasno slabi.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #295 : 03. Srpanj, 2010., 14:36 »
Slijedi veliki meč.
Težak je zadatak pred mojim Elfom ali i moj mali mačak ima crno-bijele boje  :mrgreen:
To je neki znak valjda  :D

Elf miki

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #296 : 03. Srpanj, 2010., 14:53 »
Što je sve kul i to, al je pucao Mensah.  :wildboy:
Taj čovjek valjda ništa s loptom ne zna.

Naravno da ne treba napucavati u penalu, al njegov i Adiyahov (il kak se već zove lik) šut su mi se činili stvarno onak... užasno slabi.
Mensah je stoper a Adiyah je klinac, meni nije ni čudno da su falili.
Iskreno rečeno ne sjećam se kad sam zadnji put ovako slavio kad je neka repka prošla (a da nije Rvacka). Jebeno mi je drago radi Urugvaja
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #297 : 03. Srpanj, 2010., 15:00 »
Umri  :(

Crnci, glad, afrika, ovo ono. Jebeš Urugvaj, svi su isti ti Južno amerikanci  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #298 : 03. Srpanj, 2010., 15:13 »
Umri  :(

Crnci, glad, afrika, ovo ono. Jebeš Urugvaj, svi su isti ti Južno amerikanci  :(
Meni ne. Urugvaj i Argentina imaju najviše igrača tal. korijena  :D
Samo mi neije neka šema navijati za velike repke pa je Arg u drugom planu
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010; South Africa
« Odgovori #299 : 03. Srpanj, 2010., 15:49 »
Kolikim djelom si ti talijan, digićiu šporki ? :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9